Įkraunama...
Įkraunama...

Auginam plaukus

QUOTE(Frosted @ 2005 12 28, 07:14)
O tu losjoną ar aliejuką nusipirkai?
Losjonu aš būtent galvos odą tepiau. Plaukus labai sustiprino  thumbup.gif

Aliejuka.Kazkaip net nemaciau jokio losijono pirkt:/
Atsakyti
QUOTE(Karolyteee @ 2005 12 27, 21:54)
Aliejuka.Kazkaip net nemaciau jokio losijono pirkt:/


Anksčiau būdavo, dabar kažkaip ir aš retai kur pamatau. reikės į Vilkpėdę užsukt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2005 12 27, 21:04)
Anksčiau būdavo, dabar kažkaip ir aš retai kur pamatau. reikės į Vilkpėdę užsukt  g.gif



tas losjonas tokiam geltonam didesniame buteliuke?
Atsakyti
QUOTE(Bonifacija @ 2005 12 27, 22:52)
tas losjonas tokiam geltonam didesniame buteliuke?


Nea, tokiam baltam buteliuke, su tokiu pvaliu užsukamu kamšteliu
user posted image

Čia plačiau
Atsakyti
QUOTE(Frosted @ 2005 12 28, 00:03)
Nea, tokiam baltam buteliuke, su tokiu pvaliu užsukamu kamšteliu
user posted image

Čia plačiau

aš tokį pirkau hyper maximoj prie gariūnų, kaina apie 6LT, pradėjau naudoti neseniai, todėl apie poveikį plaukams dar neaišku.
Atsakyti
o kaip jį naudoti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(melana @ 2005 12 29, 00:46)
aš tokį pirkau hyper maximoj prie gariūnų, kaina apie 6LT, pradėjau naudoti neseniai, todėl apie poveikį plaukams dar neaišku.

Prisiminiau,kad as ir maciau kazkur.Lyg Droge ax.gif
Atsakyti
na jau išsiverčiau iš rusų kalbos smile.gif bet jau kaip jis smirda tai ojojoj smile.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(-sandi- @ 2005 12 28, 17:50)
na jau išsiverčiau iš rusų kalbos smile.gif bet jau kaip jis smirda tai ojojoj  smile.gif  schmoll.gif


gali parasyt kaip naudot? 4u.gif
Atsakyti
prieš plaunant galvą ištepti juo plaukų šaknis palaikyt 15-20min po to išplauti šampūnu kaip paprastai mirksiukas.gif
Atsakyti
Na bet to losjono kvapas tai wacko.gif man tai netgi issiplovus plaukus tas kavaps likdavo doh.gif
Atsakyti
nu aš ir to balzamo vakar nusipirkau... atsidariau, pauosčiau ir... blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif vos ne i wc iškart.. bet iškentėjau... gal ir neblogai.. dar nusipirkau kapsules serumo Henna plus atrodo tai neblogas daiktas.. plaukų galiukai beveik nesimato suskilusių... biggrin.gif thumbup.gif biggrin.gif na kiek brangoka, bet tipo kartą per savaitę reik tai 14 kapsulių apie 24lt lyg..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coliukasv: 29 gruodžio 2005 - 18:18