Įkraunama...
Įkraunama...

Sapnuojam toliau 8 dalis

zuikuli, gal apie mano sapna kanors idomaus galetum pasakyt? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(TipuTapu @ 2009 11 06, 10:56)
O aš šiandieną sapnavau, jog stoviu prie savo laiptinės durų su balta balta vestuvine suknele, lyg ir laukdama kažko ir noriu, jog visi pamatytu, kaip aš gražiai su ta suknele atrodau. Iš laiptinės išeina kaimynų pora, abu pasveikina mane, pagiria, kad gražiai atrodau, nusišypso ir pan..... Dar įsiminė ir tai, jog tame sapne aš esu labai nepatenkinta savo plaukais. Taiva, toks buvo mano sapnas, save, vilkinčią vestuvinę suknelę sapnavau pirmą kartą, todėl ir įdomu ką tai galėtų reikšti, juo labiau, kad išteketėti dar bent porą metų tikrai nenoriu ir neketinu. Gal kas galėtų pakomentuoti?  4u.gif


na situo sapnu as sutinku su vaizgante. panasu i kazka gero nutiksiant. tik nebutinai materialiniam gyvenime. netgi, greiciausia cia bus kazkas gero tamstos suvokimo erdvej. kaip jau mineta, laiptine yra pradzia, kaimynai yra tamstos savybes. pasirodo, su jomis puikiai sutariat. rubai yra musu savijauta ir padetis visuomeneje. o vestuviniai yra pasizadejimo rubai, kas sietusi su pradzia prie laiptines. o vat plauku simbolis yra moteriskumo zenklas, vidines laisves pojutis, gali buti musu ivaizdis visuomeneje. Tai jei viskas lyg ir gerai, kodel su situo jausmu kazkas nelimpa?
Atsakyti
QUOTE(perfekta @ 2009 11 06, 08:47)
Labas rytas 4u.gif
Smagus sapnas sianakt aplanke, lyg kazkoks krantas ezero, sapne labai ryskiai buvo matyti bangos, dideles, grazios, tikrai ju nebijojau, priesingai - zavejausi, ir lyg pakrante vaiksciojom su kazkokiu vyru, labai jauciausi jam artima, bet buvo dar ir moteris, zodziu vaiksciojom trise, o tas vyras pasirodo dirbo valciu nuomoje t.y. trobeleje salia ezero buvo daug valciu (nors sapne ju nemaciau) ir jis jas nuomavo, sapnas baigiasi tuo lyg kakza pasako kad negalima eiti arti langu tos trobeles, atseit taip nedera...ir dar finale zvelgiau tarsi nuo kalno ir maciau apacioje trobele is rastu ir zmones salia jos bei pusu miska
Busiu labai dekinga uz sapno komentara kadangi esu isitikinus kad jis kazka man pranesa nes buvo tikrai labai ryskus 4u.gif

Gal kas pakomentuotu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Labanoriska @ 2009 11 06, 21:00)
Kontekstas toks :
veliniu nakti 3 nakties man skambina vyras ( jis darbe budejo) ir sako lyg ir sapnavau mociute( mirusia) ji pasake- skambink savo zmonai. Na jis man ir paskambino, kai tuo metu as sapnavau toki sapna :
esu mieste, lyg ir apleistas, tamsus, nepazystami zmones, kazkas mane kalbina, nuo kazko begu, lyg ir bijau. Tada atsiduriu kambaryje, kur sedi moteraite ir siulo keliones traukiniu. Ji sako : cia yra tokie vagonai - na tokie kaip krovininiai, seni, o cia sako yra nauji vagonai - matau ant ju palmes nupiestos yra, saule. Ji klausia kuriuos renkates? As sakau - tuos naujus, grazius ( na su mintimi , kad jie kazkur prie juros vaziuoja). Moteriske sako : na situ vagonu ( su palmemis) beveik niekas nesirenka...
Tada kadras nutruksta ir matau dideli lauka, vakareja, salta, zvarbus vejas. Matau gelezinkelio begius ir tuos senus vagonus besiruosiancius kazkur vaziuoti. Staiga ranka nori prikabinti prie to traukinio mano pasirinktus naujus vagonus prie tu senuju, bet nespejo... nes tuo metu pasokau nuo skambucio - man skambino vyras.
To sapno nebesapnavau antra karta


Parašysiu, kokios mintys kilo, skaitant sapną...
Miestas- tavo užmirštos vertybės. Tai dalykai, kurie baugina tave.
Traukiniai, vagonai- nuobodus gyvenimas, kuriame yra laikinų laimėjimų, kurie netenkina. Kaip ir mėgintum rinktis kažką nauja, bet pati save suniekini, kad kiti to nesirenka...
Paskutinė pastraipa- tai tavo gyvenimas, kuriame pučia žvarbus vėjas. Tu lyg ir apsisprendi kažką keisti, bet nebespėji, nes per vėlai sugalvojai tai daryti...
Atsakyti
sakykit, ka galetu reiksti sapnas ,kai matau nuvaziuoja traukinys ir neuzilgo suzinau kad traukinys apsivercia ir zuva 136 zmones ax.gif
Atsakyti
Sveikos, mergytes. Pagelbekit prasau susigaudyt unsure.gif . Pabudau siandien nupilta saltu prakaitu: sapnauvau kuniga, bet lyg tai sventykloj, lyg ir ne (kazkokiuose namuose), patalpoje buvo labai sviesu ir balta, ir sapnavau kad labai norejau atlikti pas ji ispazinti, bet labai pynesi zodziai, kai tik norejau kazka pasakyti, tai pamirsdavau zodi apskritai nezinodama kaip ji pasakyti (lyg savo kalba buciau pamirsu), tai strigdavo mintis kazkur bepasakojant kunigui savo gyvenima. Tik labai gerai pamenu, kad jokiu nuodemiu taip ir nepapasakojau, toks jausmas kad labiau patarimo is jo laukiau, paguodos kazkokios... Paskui sapnas nutruko. Ar galetumete bent ant minties uzvesti, ka toks sapnas gaetu reiksti. P.S. ivariuose sapninkuose prisikaiciau visokiu aisybiu, tai laba sunerimavau verysad.gif . Nutariau dar jusu paklausti. Buciau labai dekinga uz pagalba.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
na,a6 noriu šiokių tokių praktinių patarimų... Skaičiau ir lingu lingu forumą,ir čia gana išsamiai ir išsiaiškinau,kad sapnininkų reikšmės nebūtinai sutampa su realybe ax.gif
Vat sapvanau aš kačiukus,daug tų kačiukų doh.gif pagal sapniinkus tai blogis doh.gif bet... patys neseniai kačiuką įsigyjom,tai jaučiu tai gali būt susiję su tuom,kad pergyvenu dėl to savo gyvūnėlio blush2.gif Bet va-kaip žinot g.gif
Atsakyti
QUOTE(Amanya @ 2009 11 09, 13:12)
Sveikos, mergytes. Pagelbekit prasau susigaudyt  unsure.gif  . Pabudau siandien nupilta saltu prakaitu: sapnauvau kuniga, bet lyg tai sventykloj, lyg ir ne (kazkokiuose namuose), patalpoje buvo labai sviesu ir balta, ir sapnavau kad labai norejau atlikti pas ji ispazinti, bet labai pynesi zodziai, kai tik norejau kazka pasakyti, tai pamirsdavau zodi apskritai nezinodama kaip ji pasakyti (lyg savo kalba buciau pamirsu), tai strigdavo mintis kazkur bepasakojant kunigui savo gyvenima. Tik labai gerai pamenu, kad jokiu nuodemiu taip ir nepapasakojau, toks jausmas kad labiau patarimo is jo laukiau, paguodos kazkokios... Paskui sapnas nutruko. Ar galetumete bent ant minties uzvesti, ka toks sapnas gaetu reiksti. P.S. ivariuose sapninkuose prisikaiciau visokiu aisybiu, tai laba sunerimavau  verysad.gif  . Nutariau dar jusu paklausti. Buciau labai dekinga uz pagalba.


Jei tai būtų mano sapnas, pagalvočiau, kad man labai trūksta paprasto žmogiško išsišnekėjimo.
Papildyta:
QUOTE(Ramunita @ 2009 11 10, 13:57)
Sveikos  4u.gif
na,a6 noriu šiokių tokių praktinių patarimų... Skaičiau ir lingu lingu forumą,ir čia gana išsamiai ir išsiaiškinau,kad sapnininkų reikšmės nebūtinai sutampa su realybe ax.gif
Vat sapvanau aš kačiukus,daug tų kačiukų doh.gif pagal sapniinkus tai blogis doh.gif bet... patys neseniai kačiuką įsigyjom,tai jaučiu tai gali būt susiję su tuom,kad pergyvenu dėl to savo gyvūnėlio blush2.gif Bet va-kaip žinot g.gif


Svarbu, kaip tu juos sapnavai, kokia savijauta buvo pabudus. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 10, 14:18)

Svarbu, kaip tu juos sapnavai, kokia savijauta buvo pabudus.  ax.gif

nu normaliai jaučiaus ax.gif pagalvojau,kad mieli kačiukai,bet kodėl jie reiškia bloga 4u.gif tik vienas buvo kaip ir ašarotom akytėm,bet dar sapne pagalvojau,kad nuplaut reik ramunėlių arabtą ir bus ok smile.gif tiesiog buitiškai viskas ten buvo...
Atsakyti
QUOTE(Ramunita @ 2009 11 10, 14:22)
nu normaliai jaučiaus ax.gif pagalvojau,kad mieli kačiukai,bet kodėl jie reiškia bloga 4u.gif tik vienas buvo kaip ir ašarotom akytėm,bet dar sapne pagalvojau,kad nuplaut reik ramunėlių arabtą ir bus ok smile.gif tiesiog buitiškai viskas ten buvo...


Jei tai būtų mano sapnas, nesukčiau sau galvos...Kačiukus sapnuoju dažnai, nes namie turiu dvi kate ir esu pakvaišus kačių mylėtoja...
Tik va kad su ašarotom akytėm- man užkliuvo...Katė sapne gali reikšti moteriškumą. O jis kartais ir ašarotas būna mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2009 11 10, 14:25)
Jei tai būtų mano sapnas, nesukčiau sau galvos...Kačiukus sapnuoju dažnai, nes namie turiu dvi kate ir esu pakvaišus kačių mylėtoja...
Tik va kad su ašarotom akytėm- man užkliuvo...Katė sapne gali reikšti moteriškumą. O jis kartais ir ašarotas būna  mirksiukas.gif

matai,aš tai vistiek linkus sieti su realiais įvykiais,nes iš vakaro SM buvo gvildenama tema kodėl akys ašaroja tų kačiukų smile.gif tai man vis vaidenas,kad mano kysei kas negerai blush2.gif todėl ir esu linkus susisieti su realiais įvykiais rolleyes.gif bet nežinau ar tai nėra savęs nuraminimas g.gif čia gal aš pati noriu tikėti,kad tiesiog... bet va-įstrigo man šitas sapnelis kažkodėl doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Sapnavau labai keistą sapną. Kad buvau su vyru kaime ant kiemo, na ir matom kažkokia mašina nematyta atvažiuoja, tokia blizganti, užtamsytais stiklias.. Kai privažiavo ant kiemo, supratau, kad ten ta mašina, kur karstus veža. Na ir iš tos mašinos išlipa lyg tai dvi šviesiaplaukės moterys, greitai iškelia karstą, ir nieko nesakiusios sulipa atgal, ir išvažiuoja. Tas karstas irgi kažkokiais auksiniais blizgančiais apvadais apkaustytas, ir žinom, kad su numirėliu, tik nežinom kokiu. Kažką pradėjom galvot, gal suklydo, gal ne čia atvežė, ar čia laidot reiks, po to nusprendėm nunešt į namo vidų tą karstą, kad ant kiemo nebestovėtų. Na taip ir baigėsi tas sapno fragmentas, kad sukau galvą, kurioj vietoj jį namie padėt, ar verandoj ar prie rūsio... smile.gif
Atsakyti