Įkraunama...
Įkraunama...

Savaitgalio pietūs šeimai

Labas panos 4u.gif

Tai ka savaitgali valgyt darom??? gathering.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Mes į sodybą pas močiutę lekiam ax.gif Nieko negaminsim biggrin.gif

Galiu pasidalinti šios savaitės kulinariniais "atradimais" 4u.gif

Šią savaitę nusisekė porą troškinių pagamint.
Nr. 1. Pakepinau naminį faršą, tada žiedais pjaustytus vodiūnus:), burokine tarka tarkuotas morkas, pabaigaoje sudėjau smulkintus pomidorus ir papriką. Dar kelias minutes pakepiau ant stiprios ugnies, tada įpyliau vandens, šlakelį natūralaus pomidorų padažo, porą kubelių sultinio ir troškinau pusvalandį.
Nr. 2. Apkepiau ant stiprios ugnies gabaliukais supjaustytą vištienos file, išėmiau iš keptuvės. Tada apkepiau žiedais pjaustytus svogūnus, burokine tarka tarkuotas morkas, kubeliais pjaustytą cukiniją ir brokolius. Kelias minutes pakepiau, sudėjau mėsą, įlypiau vandens ir porą kubelių sultinio. Patroškinau apie 20 min.
Niam niam niam:)

Be to, buvom svečiuose "krevečių vakarienę" valgyt.

Salotos:
Indelis krevečių sūrimi, pora kubeliais supjaustytų avokadų, griežinėliais supjaustytos juodosios alyvuogės, krapai, susmulkintas česnakas. Užpilui: per pusę Helmans majonezas ir natūralus jogurtas. Patiekti ant salotų lapų.

Ir "a la semkės":
Negliaudytas krevetes išvirk (5-7 min) su šlakeliu balto vyno, pridėjus krapų. Nusipirk balto vyno. Tada uodegėles traukai, vyneliu užsigeri... Puiki romantiška vakarienė žvakių šviesoje tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karambola: 30 rugsėjo 2005 - 12:30
Sedziu pietu nevalgius, tai kaip suniui net seiles tysta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Karambola @ 2005 09 16, 10:55)
1,5 cm smulkiai supjaustyto imbiero saknies (milteliai irgi tiktu, bet skonis tikrai ne tas)


Kur Jūs perkate maltą imbierą? Niekur nerandu. Žalią randu - malto ne. Žinau, kad prie prieskonių, bet nei IKI, nei Maximoje nerandu. verysad.gif
Atsakyti
Maximoje tikrai turėtum rasti 4u.gif Raudoni popieriniai pakeliai, berods, Saldvos ax.gif Bet aš visada renkuosi šviežią, man skaniau. malto turiu tik kraštutiniam atvejui.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karambola: 26 spalio 2005 - 12:14
merginos, kuo stebinsite seimyna si savaitgali, trys dienos svenciu...... ka galvojate, ar dar anksti? ax.gif
Atsakyti
Mamos ir ne tik, prašom pasidalinkit mintimis 4u.gif
Atsakyti
mes važiuojam į kaimą, o ten skerstuvės nusimato, tai ir nesuku sau galvos dėl šio savaitpabaigio tongue.gif
Atsakyti
O aš savo būsimam vyrui paruošiau labai skanu apkepą su grybais.


Apkepas
Atsakyti
QUOTE(Anecka @ 2005 11 09, 11:00)
O aš savo būsimam vyrui paruošiau labai skanu apkepą su grybais.
Apkepas

tai gal receptuką duosi ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aha, nes tik nuotrauka as radau.... cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Kozete @ 2005 10 26, 12:10)
Kur Jūs perkate maltą imbierą? Niekur nerandu. Žalią randu - malto ne. Žinau, kad prie prieskonių, bet nei IKI, nei Maximoje nerandu.  verysad.gif

Tikrai būna didesnėse parduotuvėse smile.gif Ieškok iš Santa Marijos serijos
Atsakyti