Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinis darbas

Sveikos darbštuolės clap.gif Prisijungiu prie Jūsų kolektyvo, ar priimsit?gal pirmai pažinciai: Esu baigusi VDU soc darbą, šiuo metu dirbu seniūnijoje soc darbo organizatore, tris metus dirbau su rizikos seimomis. clap_1.gif Dar baigiau MRU savivaldos instituciju administravima magistranturos studijas, nes truko teises zinių tongue.gif Atlyginimas ne koks....kof mazi...
Atsakyti
sveikutes, na o sakykit, kaip su socialiniu darbuotoju padejejais, kokius zmones priima, ar didele paklausa, kokie atlyginiami ar testacijos vyksta panasiai, ar taip imanoma realiai pakilt iki soc. darbuotojo?Ar savanoriaujant galima gauti rekomendacijas, uzpildytas reikiamas anketas?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 20 birželio 2010 - 18:44
Nu šiaip tai šiuo metu darbo rasti šansų mažai...pas mus soc. darbuotoju padejeju nera, nes seniunija nera didele. Yra tik lankomosios priežiūros darbuotojai 4, jie uzdirba pagal paskirtas valandas( kazkur apie 150-200lt men)
Atsakyti
QUOTE(Liliuse @ 2010 05 26, 17:09)
ir aš to norėčiau, bet arba teks ne pagal specialybę ieškotis, arba už minimumą dirbti  doh.gif

man tai kazkaip keista kai zmones ta minimuma pabrezia biggrin.gif kolege pakeitusi mane laikinai irgi nusivaipe kai uzklausiaiu, kiek algos gauni...sako minimuma..i rankas...tai man net juokas paeme, dziaukis tik tiek gaudama.... as vadinamais gerais laikais t.t 2006-2007 dirbau i rankas gaudama 649 litus, vo cia tai klaiku, tai tada tukstanciais visi vartesi, o cia toki grasi pamesdavo...dabar vyrai dirba uz minimumus ir dziaugiasi, kad tuos dar laiku ir ismoka doh.gif
Papildyta:
QUOTE(girene @ 2010 05 25, 16:17)
laba
ar dirbate nevyriausybineje organizacijoje?
as dirbusi ir su tokiais,ir ilgiau gal su svirkstiniais...

biudzetineje, misrus kontingentas.
Atsakyti
Sveikutės,
šiemet baigiau socialinę pedagogiką, tačiau, šiuo metu gavau pasiūlymą dirbti socialiniu darbuotoju sveikatingumo ir reabilitacijos centre. Gal kuri nors yra dirbusi tokį darbą ir galėtų patarti kaip vyksta konsultacijos tokioje įstaigoje? Klientai su judamojo aparato pažeidimais bei nervų sistemos ligomis.
Būčiau labai dėkinga smile.gif
Atsakyti
Aišku, kad šiuo metu darbų nepasirinksi, bet jei esi baigusi socialinę pedagogiką tai dirbti socialiniu darbuotoju tau labai didelis nuostolis, nes socialinių darbuotojų daug mažesni kof. tačiau....šiuo metu nera iš ko rinktis
Atsakyti
QUOTE(5555col @ 2010 06 29, 11:27)
Aišku, kad šiuo metu darbų nepasirinksi, bet jei esi baigusi socialinę pedagogiką tai dirbti socialiniu darbuotoju tau labai didelis nuostolis, nes socialinių darbuotojų daug mažesni kof. tačiau....šiuo metu nera iš ko rinktis

tai vot butent, as pati irgi esu baigus soc. pedagogika, o dirbu soc darba, tai atlyginimas klaikus, dar grižusi tikejausi, kad kas keisis, bet gausiu dar maziau nei, kad isejus i motinustes atostogas gaudavau doh.gif tai visom keturiom iesjau bent puses etato pagal savo issilavinima darbo, bet kuo toliau tuo labiau abejoju ar kas nusisvies doh.gif
Atsakyti
Pritariu tau Valabi....tik nesuprantu priezasciu kodel socialinis darbas taip mazai apmokamas??? nezinau, bet manau, kad pedagogu dirbti lengviau: t.y maziau reikia tasytis su Lietuvos degradais...tiek tie Lietuvos istaymai palankus ju pusen, kad net slykstu darosi kai negali padet normalioms seimoms, o jiem vivi keliai atviri...Taip as baigusi net magistra , o atlyginimas 1200lt i rankas.Visada norejau dirbti su vaikais, taciau kazkaip susibalamutinau ir istojau i soc. darba- gal kas dasimoket pedagogikos kreditu? kiek zinau 4000lt nuskamba. Noras yra, bet finansai nerealus....o ir darba kur tu gausi mokykloje???Visada sakiau nedirbsiu seniunijoje dar toje pacioje kur gyvenu, o gavosi butent taip....Prisisnekejau smile.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(5555col @ 2010 06 30, 08:28)
Pritariu tau Valabi....tik nesuprantu priezasciu kodel socialinis darbas taip mazai apmokamas??? nezinau, bet manau, kad pedagogu dirbti lengviau: t.y maziau reikia tasytis su Lietuvos degradais...tiek tie Lietuvos istaymai palankus ju pusen, kad net slykstu darosi kai negali padet normalioms seimoms, o jiem vivi keliai atviri...Taip as baigusi net magistra , o atlyginimas 1200lt i rankas.Visada norejau dirbti su vaikais, taciau kazkaip susibalamutinau ir istojau i soc. darba- gal kas dasimoket pedagogikos kreditu? kiek zinau 4000lt nuskamba. Noras yra, bet finansai nerealus....o ir darba kur tu gausi mokykloje???Visada sakiau nedirbsiu seniunijoje dar toje pacioje kur gyvenu, o gavosi butent taip....Prisisnekejau smile.gif bash.gif

drinks_cheers.gif bash.gif as neturiu magistro turiu tik universitetini bakalaura, bet mano alga toli grazu bus tik 800Lt
verkiant reikia naujos darbo vietos, bet kur cia siais laikais pulsi doh.gif kur tik bejau visur snipstas, nu bet kaip sakoma svarbiausia labai noreti ir norai realizuosis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Valabi: 30 birželio 2010 - 14:27
Tada jau visai prastai.... g.gif Aisku dabar visi ziuri i tai, kad reikia darbo stazo. As kai pradejau dirbti irgi gavau 740lt, vyras man pirsta prie smegenu sukinejo fart.gif bet po metu, kai nervukai buvo apgadinti pakele iki 1300lt, nes dirbau su rizikos seimomis. O su jomis buna visko- neturejau nei savaitgaliu, nei svenciu photo.gif paskui apsikeiciau pareigomis, nes pradejome dirbti su programomis ir tapau soc. darbo organizatore. To pasekoje atlygimiomas patapo simtu mažesnis, bet galva lyg ir ramesne schmoll.gif Gal per daug isineriau i darba, bet negali pasakyt zmogui, kad man laisva diena...ateina i namus menkiausiai bedai istikus, vakarais skambina. Seniūnijose soc. darbuotojai yra ir psichologai ir policininkai ir draugai ir gynejai ir advokatai.O tu Valabi kur konkreciai isidarbini? seniunijoj ar kokiam centre?
Atsakyti
QUOTE(5555col @ 2010 06 30, 16:58)
Tada jau visai prastai.... g.gif Aisku dabar visi ziuri i tai, kad reikia darbo stazo. As kai pradejau dirbti irgi gavau 740lt, vyras man pirsta prie smegenu sukinejo fart.gif bet po metu, kai nervukai buvo apgadinti pakele iki 1300lt, nes dirbau su rizikos seimomis. O su jomis buna visko- neturejau nei savaitgaliu, nei svenciu photo.gif paskui apsikeiciau pareigomis, nes pradejome dirbti su programomis ir tapau soc. darbo organizatore. To pasekoje atlygimiomas patapo simtu mažesnis, bet galva lyg ir ramesne schmoll.gif Gal per daug isineriau i darba, bet negali pasakyt zmogui, kad man laisva diena...ateina i namus menkiausiai bedai istikus, vakarais skambina. Seniūnijose soc. darbuotojai yra ir psichologai ir policininkai ir draugai ir gynejai ir advokatai.O tu Valabi kur konkreciai isidarbini? seniunijoj ar kokiam centre?

as ne isidarbinu, o dirbu jau kaip ir 4 metai is ju 2-ejus buvau motinystes atostogose, dirbu biudzetinei įstaigoj su "priklausomybe turinciais asmenimis" cia as pati toki pavadinima sugalvojau man graziau skamba nei orginalus lotuliukas.gif pirmus metus alga buvo minimumas i rankas 649 doh.gif vyras man irgi sukiojo...nes jauciu tokiu algu tais laikais isvis nebudavo, o pries nestuke.gif kilo MBA dar lyg kazkas ten dasidejo tai gaudavau 800 su kapeikom, kas ir dabar laukia...visur tas pagrindinis zodis KRIZEEE doh.gif
kaip supratau tu dirbi seniunijoje, o ten visiskai kitokie kofic. nes valstybine organizacija 4u.gif o kiek laiko pradirbai, kad tas stazas naudos pradejo duot rolleyes.gif
Atsakyti
as tai ir uz maza atyg. eiciau padejeja dirbt, nes labai traukia...Siaip, aisku, su vaikais gal dirbt maloniausia, man truputi keista, kai zmones mokosi soc. darba ir nenori to ar ano dirbti, bjaurisi, juk, mano manymu, mokantis aiksu, kad yra ir graziu sio darbo pusiu ir nelabai...negali gal bjauretis g.gif .As tai asmeniskai kaip tik noreciau dirbt su suaugusiais, neigaliias, ju seimom, na, senais zmonem gal sunkiausia, bet irgi nespjauciau.Siaip idomi statistika-vakar radau straipsni, kad puse siemet stojanciuju-i soc. mokslus doh.gif , tai kur juos po to visus kis blush2.gif
Jei nerasiu darbo, eisiu savanoriaut (ar visur noriai priima?), gal nors taip patirtis kazkokia bus darbdaviam pateikt ir sau patobulet toj sferoj, palieku sau labai siaura nisa, suprantu.Bet jei neisidarbinsi po mokymu kuri laika, tai kvalifikacijai snipstas, kaip suprantu, reiks is naujo ka tai galvot, kas nusimano?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lengvute: 01 liepos 2010 - 07:46