Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Sveikos mamytės, gal kas turite ūgio ir svorio lentelę vaikams nuo trejų metų. Labai būčiau dėkinga jei parašytumėt, ar kokią nuorodėlę nurodytumėt smile.gif .

Lentelė mergaitėms: http://www.parents.ru/girls1-5.html
Lentelė berniukams: http://www.parents.ru/boys1-5.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Auges: 20 gruodžio 2006 - 10:57
Lentelės neturiu, bet galiu apie savąją parašyti.
Mano beveik penkametės ūgis 110cm , o svoris 16,5kg.
Atsakyti
Mano panai tik 4.5 metu o ugis 118 cm. ir svoris 21.5 kg. g.gif auksta pagal metus tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Mano šešiametės ūgis 121 cm, svoris 19,5 kg.
Atsakyti
Mano sunui ant nosies 3 gimtadienis, o jo ugis 104 cm ir sveria 17 kg
Ir valgo visai normaliai, siaiap net ne viska ir valgyt gali del alergijos.
Atsakyti
QUOTE(Laisvė @ 2005 09 29, 23:01)
Mano šešiametės ūgis 121 cm, svoris 19,5 kg.

blush2.gif mano septynmetės ūgis 120cm. ir 20kg. ir skaitosi normalu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šmigija @ 2005 09 30, 11:07)
Mano sunui ant nosies 3 gimtadienis, o jo ugis 104 cm ir sveria 17 kg
Ir valgo visai normaliai, siaiap net ne viska ir valgyt gali del alergijos.



Nu ir manau tai tikrai labai normalus ūgis ir svoris, nes maniškiui šią savaitę 3 metai ir jo ūgis 1 metras, o svoris 15 kg., tai pagal lentelę yra vidutinis. Manau tai didele dalimi lemia ir paveldėjimas, jei tėveliai aukšti dažniausiai ir vaikiukas bus nemažas... O valgymas - nevalgymas tai manau kiek vaikui reikia, tiek jis ir pavalgo.... rolleyes.gif
Atsakyti
O mums šiandienkaip tik sukako 3 metukai smile.gifsmile.gifsmile.gif Kaip mažasis sako " Aš vyras, kaip pipiras" - 106cm, 19 kg. Kai reikia panešioti - silpnoka darosi smile.gifsmile.gifsmile.gif O tetulytės zyzia aplink - toks didelis ir pats galėtų paeiti. Kur jau ten didelis, dar kartais taip anr rankyčių noi pabūti smile.gifsmile.gifsmile.gif
Atsakyti
Kai mokiausi, kazkur skaiciau , kad 4 m. vaikas turi padvigubinti savo gimimo ugi, tai jei zemesnis tai ir bus zemo ugio, o jei padvigubino tai bus vidutinio, o jei aukstesnis tai bus aukstas... tai kiek tame tiesos bus matyt kai mano vaikai uzaugs... smile.gif
Atsakyti

Tai kaip cia iseina g.gif .Jei jis gime 47cm,tai turi buti 94cm.?Tai tada visai mazas doh.gif
Atsakyti
Nu ir man niekaip nesueina, gal iki 3 metų turi padvigubinti, nes keturių tai nesąmonė gaunasi. schmoll.gif
Atsakyti
As tai turiu tokia knygute,kur raso,kad per 7metus svoris padvigubeja 3kart.Tik viena karta gyvenime zmogus per toki trumpa laika atlieka toki milziniska darba.O kai pasikeicia dantys ,tai augimas labai suleteja.Bet apie ugi ten nieko neraso.
Atsakyti