Įkraunama...
Įkraunama...

Svorio ir ūgio lentelės

Štai čia yra neblogos rusiškos vaikų ūgio, svorio ir galvos apimties lentelės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nireglina: 29 liepos 2009 - 19:17
Mes pagal visas lenteles mazutes. verysad.gif Musu ugis 89cm, o svoris 13 kg.
Kazin ar tokio ugio mergyciu yra cia? ax.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, jau senokai buvau beprisijungusi prie forumo ir vaikuciai uzaugo:)
Labai liuks lentute nurodyta, tik va mano dukryte 5,5m tai ugio 114cm (virs vidutinio) o svorio 16kg (mazo). ir taip nuo kudykystes. Valgo nedaug ir kiekiu ir asortimentu.

o sunelis ugio 110 cm (aukstas), svoris 21kg (labai didelis) ir aisku su maistu neblogai


Zodziu ar cia reikia sunerimti, nes pagal lenteles abu nenormalus???



QUOTE(Nireglina @ 2009 07 29, 19:15)
Štai čia yra neblogos rusiškos vaikų ūgio, svorio ir galvos apimties lentelės.

Atsakyti
Niu va musu bernuzelis 1.10m su trupuciuku, tai ugis 88cm, ir svoris 14kg 4u.gif
Atsakyti
dabar irgi sunerimau...mano jaunėlis beveik 5 metai: ūgis - 125cm o svoris 33kg doh.gif jis visada buvo dičkis... bet svarbiausia, kad gydytoja pažymai į darželį parašė svoris ir ūgis normalūs. g.gif
Atsakyti
visi žmogučiai individualūs,mūsų dukrytė 3metus ką tik atšventė būdama 99cm ūgio thumbup.gif ir 12,3kg g.gif svorio,optiškai atrodo didiasnė,nes tikrai liesoka,bet kalbi,judri energinga ir sveika,o tai kogero ir svarbiausia smile.gif
Atsakyti
mano mažiui 4,5m ūgis 104cm o svoris 16kg.. gydytoja sako kad normalus tiek svoris kiek ūgis.. ax.gif šeip atrodo aukštas jis pas mane.. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lagita @ 2009 08 22, 11:15)
mano mažiui 4,5m ūgis 104cm o svoris 16kg.. gydytoja sako kad normalus tiek svoris kiek ūgis.. ax.gif  šeip atrodo aukštas jis pas mane.. 4u.gif  4u.gif

Sveika,o mano Ervinukas uz tavaji 10 menesiu jaunesnis ir 96cm,o svoris 14kg!
Atsakyti
mažojo ūgis 1m 10 cm svoris 18 kg jam dabar 2m 9 mėn tai čia aukštas skaitosi pagal lenteles g.gif man tos lentelės niekaip neatsidaro schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zeneta: 24 rugpjūčio 2009 - 19:32
QUOTE(zeneta @ 2009 08 24, 20:27)
mažojo ūgis 1m 10 cm svoris 18 kg jam dabar 2m 9 mėn tai čia aukštas skaitosi pagal lenteles  g.gif man tos lentelės niekaip neatsidaro  schmoll.gif

mes tokio pat ugio, tik siek tiek maziau sveriam, ir mums 5 metai 4u.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti