Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

QUOTE(Marinčik @ 2009 07 20, 11:14)
o čia mano neseniai pradejau dekupažinti rolleyes.gif
smilkalinė         

Nuostabu, jei tik pradėjusi ir tokie darbeliai nuostabūs 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Kamėja_Mėja @ 2009 07 20, 01:43)
Mini dėžutė "Angelas"  smile.gif


Angelas, angeliškas 4u.gif , o sendinai gal su Sotille g.gif ?
Papildyta:
QUOTE(efauto @ 2009 07 20, 23:37)
na, rodau 4u.gif cia sunenui, gimimo proga smile.gif  4u.gif
Papildyta:
ten geltonumas tai labiau salotinis wink.gif

Mielas rėmelis, sendinimas įdomiai padarytas 4u.gif Sendinai tik vietomis, ar visą ir tik vietomis įtrynei įtrūkimus g.gif ?
Atsakyti
Rankų darbo dekupažuota ir sendinta rūbų pakaba + orginali pakuotė jai 4u.gif (pavadinčiau tai pirmu savo darbelių išėjimu į viešumą blush2.gif smile.gif )
http://arttele.lt/20...e-rubu-pakabai/
Atsakyti
QUOTE(viktooorija @ 2009 07 21, 08:30)
Rankų darbo dekupažuota ir sendinta rūbų pakaba + orginali pakuotė jai  4u.gif  (pavadinčiau tai pirmu savo darbelių išėjimu į viešumą  blush2.gif  smile.gif )
http://arttele.lt/20...e-rubu-pakabai/

Nematau pakabų, tik jų įpakavimus g.gif
Atsakyti
QUOTE(viktooorija @ 2009 07 21, 09:30)
orginali pakuotė jai  4u.gif  (

user posted image butu idomu ir i pakabele zvilgtelt
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif ,sau padariau arbatine bigsmile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Tik 5 minutės prieš išvežant gimtadienininkams kilo geniali mintis, kad reikia nufotografuot.. todėl labai geda, bet pakabu tik kraščiukai matosi.. blush2.gif Bet stilius panašus kaip čia: http://arttele.lt/20...ubu-pakaba-nr2/ tik, kad šį kartą asmeniškesnės ty su vardais ir paskirtimi. Yra tokie užrašai: Alvydo batiniams, sveikas sugrįžęs namo, bet širdyje man 25 smile.gif
Atsakyti
eufato,dailus labai remelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Marinčik @ 2009 07 21, 10:03)
Labas rytas 4u.gif ,sau padariau arbatine bigsmile.gif

         

user posted image vel skaldymas suteikia dezutei savo zavesio
Atsakyti
man remelis labai labai patiko wub.gif
Atsakyti
efauto, rėmelis toks mielas, nepabodęs ir jo motyvas ir atlikimas su dviem spalvytėm man pasirodė įdomus. thumbup.gif

Marinčik, aguonėlės žavios 4u.gif

Viktooorija, patiko tas tavo įpakavimas, priduoda jaukumo, išskirtinumo... thumbup.gif
Bet ten pakabytės tai kitos buvo, jos su užrašais, labai labai vykusiais, gražiai ten užrašyta, gal parodytum pakabytes ir papasakotum, kaip užrašei. Beje, man atrodo "atsilupimai" labai vykę ir čia jau senokai benaudoti kitų merginų. Laukiu jau tavo kitų darbelių 4u.gif

Rodau dar vieną vyndėžę su laiškais... Čia du ryžiniai popieriukai, pritapytas foniukas, sendinta Medium, įtrinta šešėliais, nulakuota...

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baltė: 21 liepos 2009 - 11:13


user posted image
[/quote]
vyndėže su laiškais nuostabi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baltė @ 2009 07 21, 12:11)

Rodau dar vieną vyndėžę  su laiškais... Čia du ryžiniai popieriukai, pritapytas foniukas, sendinta Medium, įtrinta šešėliais, nulakuota...



Labai jau graži vyndėžė su laiškais 4u.gif O kaip daryti, kad kai tepi sendintoją ant tokio apvalaus paviršiaus, jis nenubėgtų į vieną ar kitą šoną? g.gif Vieną dėžutę dariusi buvau, bet užtepusi sendintoją vis varčiau, sukau........., gal kokią gerą valandą doh.gif , kitą kartą užtepusi pirmą sluoksnį sendintojo vartydama sukaliodama dar fenu džiovinau, o antrąjį sluoksnį už tepus jau teko vėl vartyti karsta.gif
Sakau gal yra kokių kitų būdų?
Atsakyti