Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažuoti darbeliai

nematau kvarteto darbeliu unsure.gif

o Avijacijos labai patiko thumbup.gif

seniai rodziausi, net nzn ar verta rodyt, labai jau sunkiai ejosi man sita deze, ji nemaza tokia. T raide datepliojau melynu jau po fotosesojos, nes skubejau nufotografuot, nes iszveze fotoaparata... blush2.gif

user posted image

cia is kitu pusiu:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maša: 05 rugpjūčio 2009 - 14:50
Cia prasidejo kazkokia panaceja...-vienas darbas grazesnis uz kita...tuoj pradesiu
pavydeti...................................... tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Maša @ 2009 08 05, 15:49)

Maša, super arbatinė thumbup.gif leisk paklausti: kur pirkai dėžutę? man tokios taip pat reiktų bigsmile.gif
Atsakyti
na tada taip dedu
http://picasaweb.goo...166142249211154
Atsakyti
[quote=Avijacija,2009 08 05, 12:07]
maniškė dar nelakuota bet rodausi. Tik žiūriu reiks perfotografuot, nėra saulutės, tai nekas ir gavos doh.gif

labai, labai, labai grazi dezute thumbup.gif as kaip pamaciau pati tokios uzsimaniau blush2.gif tokia tikra papuosalu komodele is damu laiku drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(kvartetas @ 2009 08 05, 17:04)

thumbup.gif labai grazi,cia 3D ?
wub.gif
Atsakyti
taip keliau su dekomania pasta
Atsakyti
arbatine labai daili 4u.gif
aviacija koks grozis, o siaip gyvai ta servet man nelabai patiko, bet kaip graziai ziurisi tavo komodele bigsmile.gif smile.gif
Efauto sory susimaisiau, tiek darbeliu prideta ir visom norisi brukstelt , tai ir susimaisiau ax.gif
Atsakyti
Labas vakaras smile.gif
Rodau savo naują aistrą...
Pirmą bandymą...
Vakar ji buvo tik paprastutė medinė dėžutė...
Šiandien...ji tapo kita... wub.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Capricorn: 05 rugpjūčio 2009 - 21:11
QUOTE(kvartetas @ 2009 08 05, 17:04)
na tada taip dedu

bigsmile.gif kaip noreciau pamatyt gyvai,nes paveiksliukyje tai super,super wub.gif

Masa,greit nuvyniok nuo dezutes vyniojama popieriu tongue.gif Laabai graziai apklijavusi,tikrai tokia vaiski sakyc thumbup.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti