Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

o Nux Vomica kokios potencijos pirkti?
Atsakyti
Krika, manyčiau Nux Vomica 6. Gal kas geriau žinos. g.gif
O kaip ta skarlatina jums pasireiškė? Kaip profilaktinį gali česnaką po porą žirnių duoti (Allium sativum).
Maniškiams žiemą kažkas buvo į tą pusę, bet kažkaip išdrįsau pati ir gydytojos nesikvietėm, tik konsultavomės telefonu (nes mačiau, kad vaistai "prilaiko" procesą). Tada mažajam tiko Coryzalia, o didžiajam Mercurius heel.
Tiesa sakant, jeigu pradedi gydyti homeopatiniais, pagal tradicinius metodus gali ir neatsekti, kokia liga, nes simptomai greitai praeina (buvo ne kartą tokios patirties).
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 08 25, 16:43)
Krika, manyčiau Nux Vomica 6. Gal kas geriau žinos. g.gif
O kaip ta skarlatina jums pasireiškė? Kaip profilaktinį gali česnaką po porą žirnių duoti (Allium sativum).
Maniškiams žiemą kažkas buvo į tą pusę, bet kažkaip išdrįsau pati ir gydytojos nesikvietėm, tik konsultavomės telefonu (nes mačiau, kad vaistai "prilaiko" procesą). Tada mažajam tiko Coryzalia, o didžiajam Mercurius heel.
Tiesa sakant, jeigu pradedi gydyti homeopatiniais, pagal tradicinius metodus gali ir neatsekti, kokia liga, nes simptomai greitai praeina (buvo ne kartą tokios patirties).

na ryte atikėlė žandias raudonais ir sakyčiau lyg patinusi, su tempertaūra. paskui po kelių valandų paaiškėjo kad ir šlaunys kaista. kai gydytoja atvažiavo, visa buvo deganti, na galūnės vėsios, tai beladona spėju būtų tikusi. tai gydytoja sakė, kad skarlatinai būdingas pabėrimas (nors aš matau tik viską raudonai, kažkokių spuogelių nėra)minkštuose audiniuose: kaip minėjau šlaunys (toks jausmas kad šortukai), žandai raudoni. na daugiau negaliu išskirti, nes man ji visa raudona ir patinusi, karšta ir gerklė baisi. vakar tempa buvo 38,8.

o nux vomica tinka nuo vidurių užkietėjimo?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 25, 16:50)
o nux vomica tinka nuo vidurių užkietėjimo?

Tinka. Tik perdozuot negalima, nes atvirkštinis procesas gali įvykti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ezra: 25 rugpjūčio 2009 - 16:19
ezra, a ir tu čia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 25, 18:15)
ezra, a ir tu čia  lotuliukas.gif

Aha, paskaičiau, ir savo akim nepatikėjau, kad tu čia. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 25, 11:57)
o Nux Vomica kokios potencijos pirkti?

Pradžioj aš kaip Obuoliausia sakė 6 naudojau - per pastaruosius metus teko antibais papiktnaudžiaut doh.gif . Dabartinė mūsų gydytoja viską 30 potencijos skiria, tai jos nuomonės ir prisilaikau. Todėl paskutinįjį kartą Nux Vomica 30 teko naudot. Mums yra buvę viduriavimų ir vėmimų nuo antibų, o su Nox Vomica nebuvo tokių reiškinių.
Tiesa, gerųjų bakterijų irgi niekaip negalima pamiršt.
Atsakyti
Vilytte, gydytojai geriau matyt rolleyes.gif Nes mano supračius neša tiek, kad yra procesas vykstantis tuo metu, kaip ir profilaktika, todėl šešiukė pasirodė tinkamiau.

Atsakyti
QUOTE(ezra @ 2009 08 25, 18:18)
Aha, paskaičiau, ir savo akim nepatikėjau, kad tu čia. biggrin.gif

pastoviai aš čia nuo kovo mėnesio. o tu? g.gif tave pirmą kartą pamačiau - seklys morka tongue.gif

dėkui, mergaitės, pirksiu 6 potenciją. dabar rytais abiem duodu dufolako, bo jau abi kažko skaudžiai tą reikalą padaro. vyresnioji net bijo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2009 08 25, 20:44)
pastoviai aš čia nuo kovo mėnesio. o tu? g.gif tave pirmą kartą pamačiau - seklys morka  tongue.gif

dėkui, mergaitės, pirksiu 6 potenciją. dabar rytais abiem duodu dufolako, bo jau abi kažko skaudžiai tą reikalą padaro. vyresnioji net bijo  unsure.gif

Čia šiandien pirmą kartą užsukau. Nors pas Misį tai jau beveik metus lankomės. biggrin.gif

Su Duphalac nepiktnaudžiauk, organizmas pripranta, nors gastro teigia kitaip. Mums jis nepadėjo problemų sutvarkyti, tik homeopatija.
Šiaip, savo merginoms mitybą sutvarkyk.
Atsakyti
Sveikutės,
ar yra homeopatinių vaistukų nuo pilvo pūtimo kūdikėliams?
Vis ruošiuos pasidaryti homeopatinę pirmos pagalbos vaistinėlę, bet reikia atsidėt ir paskaityti temikes jūsų. O su dviem mazgiais ir dar mokslais... hm. Bet link žiemos reikės susirinkt. O kur skaitot simptomus? Nuo ko pradėt?
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2009 08 25, 20:55)
ar yra homeopatinių vaistukų nuo pilvo pūtimo kūdikėliams?


Cukraus nebandei duoti? Bus tas pats efektas smile.gif. Dar gali pasimelsti arba kokią voodoo lėlytę pasmaigstyti - irgi ne blogiau už homeopatinį preparatą suveiks smile.gif. Skaitau jūsų komentarus ir man plaukai šiaušiasi iš siaubo dėl žmonių neišmanymo... žudykite, jeigu norite, save, gydydamiesi su cukrumi rimtas ligas ir negalavimus, bet bent jau vaikų nekankinkite smile.gif.
Atsakyti