Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

QUOTE(spindulka @ 2009 10 12, 16:10)
Ir aš su klausimu
Mano dukra(beveik3) nuo penktadienio sloguoja,prasidėjo nuo vandeningos slogos su čiauduliu,kuri nuo vakar perėjo į žalią ir klampią slogą,dar pradėjo kosėt kai tik atsigula,matomai nuo tekančios slogos.Šiandien jau visiškai žalia ir klampi sloga ir nosis užgulus.O dar ir temperaturos turi 37,8.Patarkit ką duot?

Purškiau EUPHORBIUM COMPOSITUM,TARTEPHEDRIL giržiau,ir 3 kart dienoj daviau MERCURIUS HEEL,nes gerklė siaubinga buvo.


Cinnabario nepamirskit, vienas is pirmosios pagalbos homeopatiniu esant sinusitinei tirstai slogai, kartu tirstos slogos atvejais- homeopat. tujos aliejuka lasinti i nosi.

Papildyta:
QUOTE(ragana @ 2009 10 12, 14:58)
O as tai itariu, kad mano vaikas (6 metu) turi kirminu  unsure.gif Cheminiais vaistais niekada negydau, su homeopatija draugaujam, bet dabar kazkaip pasimeciau. Zinau, kad yra "Weledos" kompleksas, bet Lt jo negausiu. Siaip naudojam individualiai parinktus preparatus, bet man atrodo, kad nuo kirmeliu tiktu koks nors kompleksas. Gal galit ka nors patarti? Buciau labai dekinga  ax.gif


Galit bandyti Cina 6 kartu su Teucrium 6.
Cia kompleksinis, bet ne pas mus

krika, o kuo savo sinusita gydei?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crystalline: 12 spalio 2009 - 19:09
Isijauciau ir as i homeopatija..nezinau ar sutapimas bet musu slogytei Natrium muriaticum padejo....dingo blush2.gif blush2.gif

Patarkit kokia knyga galeciau isigyti, kad daugiau informacijos butu?Nes jau taip viskas painu, kuo tolyn i miska tuo daugiau medziu:) lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalline @ 2009 10 12, 19:03)
Cinnabario nepamirskit, vienas is pirmosios pagalbos homeopatiniu esant sinusitinei tirstai slogai, kartu tirstos slogos atvejais- homeopat. tujos aliejuka lasinti i nosi.

Papildyta:
Galit bandyti Cina 6 kartu su Teucrium 6.
Cia kompleksinis, bet ne pas mus

krika, o kuo savo sinusita gydei?


Bet tas kompleksas atominis blink.gif

Man irgi toks noras buvo paklausti Krikos ax.gif Jeigu galėtum glaustai išvardinti, kas darėsi ir ką vartojai, publika būtų dėkinga 4u.gif

QUOTE(Mergaite12 @ 2009 10 12, 19:04)
Isijauciau ir as i homeopatija..nezinau ar sutapimas bet musu slogytei Natrium muriaticum padejo....dingo blush2.gif  blush2.gif

Patarkit kokia knyga galeciau isigyti, kad daugiau informacijos butu?Nes jau taip viskas painu, kuo tolyn i miska tuo daugiau medziu:) lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Miške medžių nemažėja cool.gif , nebent sugalvotum grįžti atgal.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 10 12, 20:17)
Bet tas kompleksas atominis blink.gif



Aha, bet cia radi sportivnogo interesa, pastudijavimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Crystalline: 12 spalio 2009 - 19:31
Reiktų užsirašyti pavadinimus lotyniškus, kad netyčia prireikus būtų galima pasistudijuoti (tfu-tfu, tikiuosi kad neprireiks). cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Crystalline @ 2009 10 12, 19:03)
Papildyta:
Galit bandyti Cina 6 kartu su Teucrium 6.
Cia kompleksinis, bet ne pas mus



Papildyta:
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 10 12, 19:17)
Bet tas kompleksas atominis blink.gif



Aciu 4u.gif Atominis tikrai, bet idomu bus pastudijuot wink.gif Tuo labiau, kad man labiausiai potencija labiausiai neaiski kol kas. Kompleksa tai as sukursiu kaip nors smile.gif
Atsakyti
Dažniausiai kompleksai (vokiška, amerikietiška mokyklos) yra žemų potencijų. Pvz. prancūziški yra dažniau C. Mono preparatus amerikiečiai mini C (savigydai nenaudoti aukščiau 30C), vokiečiai, kiek skaičiau, mono irgi naudoja D (arba X), iki 24X.
Reiktų susirasti kiekvieno Materia Medica ir žiūrėti pagal aprašą (taip pat reiktų atkreipti į emocinius/elgesio simptomus, ne tik fizinius).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Obuoliausia: 12 spalio 2009 - 20:01
QUOTE(Crystalline @ 2009 10 12, 20:03)
krika, o kuo savo sinusita gydei?



QUOTE(Obuoliausia @ 2009 10 12, 20:17)
Man irgi toks noras buvo paklausti Krikos  ax.gif Jeigu galėtum glaustai išvardinti, kas darėsi ir ką vartojai, publika būtų dėkinga  4u.gif




gerai kad buvau užsirašius:

Gelsemium 30 + Beladona 30. gerti po 10 ž. (čia man, suaugusiam žmogui) 2 kartus dienoj.
bet šį sykį užteko vakare ir ryte išgerti thumbup.gif ir aš sveika
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 12 spalio 2009 - 20:59
Kiek sprendžiu pagal aplinkinių įspūdžius (kelios šeimos aplinkui 'linksminosi), pastaruoju metu aplinkui siaučia kažkoks virusas su viduriavimu ir sloga. Šiandien, įtariu, bandė apsireikšti ir namuose.
Pačios pradžios simptomai: skauda galvą (kaktos srityje, daugiau tarp akių), pykina, skauda pilvą (vaikas tiksliai nenurodė, kur), šiek tiek temperatūros (37).
Ferrum phos 30 (šitas vaistas pakankamai trumpo poveikio, aukštesnė potencija virusų atveju geriau), pati pradžia, suaktyvina deguonies perdavimo procesus
Aconitum 30 (įvertinant irzlumą ir vėjuotą orą)
Rhus 30 (virulentiškumui mažinti).
Įtariu, 'proneslo'.
Linkiu, kad neprireiktų pasinaudot ax.gif
Atsakyti
Su tais Obuoliausios aprašytais virusais teko ką tik susidurt. Tik ėjo kaip peršalimas su pilvo sutrikimais. Dičkė nusivėmė, kadangi geriam jai nuolat paskirtus žirnius, tai perdaug savų interpretacijų neįvedinėjau. Bet praėjo gan greitai, sloga gan akivaizdi tęsėsi ilgiau.
Dabar mažė, kadangi pirmiausia pamačiau slogą (vakar visą naktį jau kažką skysto labai intencyviai gilyn traukė), šį kart pabandžiau duoti tik Gelsemium 6. Poveikis akivaizdus, nosis laisviausia. Iki šiol mum nėra tekę pažaboti skystos slogos. Vakar dieną jau net nesupratau, kad serga, nors akylai laukiau kitų požymių. Daviau tik ryte 2 kart tą Gelsemium, reikėjo nakčiai dar. Nes naktį porą valandų vėl girdėjosi kažkas nosytėj. Bandysiu kai prabus vėl tą patį. Jei tikrai vėl viską pramuš - būsim atradę sau naują vaistuką. Teigiamo poveikį pastebėjau dar ir kitą, bet gal vėliau, kai būsiu tikra dėl Gelsemium veikimo.
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti