Įkraunama...
Įkraunama...

Homeopatija

Sveikos,
Mano 3 metų merginai nuolat kartojasi pūlingas tonzilitas su visais jo "džiaugsmais". Tonsilotren gauna jau ilgokai, kasdien po 3 tab., kai gerklė pablogėja, duodu Anginheel 2 val. kas 15 min., bet visada viskas baigiasi 40C, pūliais padengtom tonzilėm ir antibiotikais. Dabar dar ir adenoidai išvešėjo, miegant ištinka apnėjos priepuoliai, pastoviai kvėpuoja per burną. Žiemą sirgo tonzilitu 6 k., šią savaitę 'pradėjo sezona', psakant. Skirtingi LOR gydytojai rekomendavo operuoti.
Ar homepoatinės priemonės gali padėti mano vaikui?
Atsakyti
QUOTE(Eima @ 2009 09 03, 13:51)
Manau galima, juk jos simptomai ir yra kas susiję su raudonumu....

Kas gali daugiau pasakyt apie česnaką? Galvoju gal profilaktiškai nuo peršalimų dukrai duot... Kaip tik į darželį išėjo, o ir mažiukas atsirado... Sakau gal pastiprintų. Anksčiau esu davus iš kompleksinių Engystol ir Ephinacea, bet nieko gero nepastebėjau...


Įtariu, čia tik aš advokatauju česnakui: daviau nuo sausio pabaigos iki maždaug balandžio, paskui su pertraukomis (į savaitę bent po porą kartų). Nesirgo.
Sloga buvo tik dičkiui po masinio pavasarinio žydėjimo (nes anas dar kažkiek alergiškas žiedadulkėms). Po to per vasarą irgi nieko (nors duodavau tik probėgšmiais - į savaitę ar dvi savaites kartą).
Naudojau Allium Sativum 6. Duodavau vieną k. per dieną. Mažajam 1-2 ž., didžiajam 4-5 ž.

QUOTE(linuke @ 2009 09 04, 14:03)
Sveikos,
Mano 3 metų merginai nuolat kartojasi pūlingas tonzilitas su visais jo "džiaugsmais". Tonsilotren gauna jau ilgokai, kasdien po 3 tab., kai gerklė pablogėja, duodu Anginheel 2 val. kas 15 min., bet visada viskas baigiasi 40C, pūliais padengtom tonzilėm ir antibiotikais. Dabar dar ir adenoidai išvešėjo, miegant ištinka apnėjos priepuoliai, pastoviai kvėpuoja per burną. Žiemą sirgo tonzilitu 6 k., šią savaitę 'pradėjo sezona', psakant. Skirtingi LOR gydytojai rekomendavo operuoti.
Ar homepoatinės priemonės gali padėti mano vaikui?


Padėti tikrai gali, tik jūsų tonzilitas jau užnešiotas, geriausia būtų kreiptis į homeopatą, kuris apžiūrės visą vaiką ir paskirs tinkamiausią vaistą.
Nes pagal aprašą, suprantu, kad nei Tonsilotren, nei Angin-heel šiuo atveju neveikia.
Mercurius-heel esat bandę? Kol susirasit homeopatą, patarčiau šitą (bent maniškiams suveikdavo - tik mes visi esam skirtingi, homeopatiniai vaistai turi būti parenkami individualiai, kad būtų 100 proc. poveikis).

Papildyta:
QUOTE(vilnele @ 2009 09 03, 21:45)

Papildyta:
Penkiametis labai nusikasė uodų įkandimus, pradėjo pūliuot. Ką duot? Tepiau arbatmedžiu, tepiau Traumeel, daviau Ledum 30, gal dar Apis 30 suduoti, nes paraudę. g.gif


Vilnele, Apis tinka tuomet, kai palietus raudoną vietą, jinai yra karšta. Geriau nuo vėsaus kompreso.
Nematydama nelabai ką galiu daugiau pasakyti. Heel Biotherapy faile rodo, kad pūliavimams (suppuration) tinka Traumeel (tabletės), Mercurius-heel, Hepar sulfuris-injeel g.gif Pamėgink pasiskaityti.
Atsakyti
Sakai nuo sausio davei? g.gif Aš galvojau dabar pradėt duot, nes dičkė
(6 metai) į darželį išėjo, o mažajam įdomu metinukui galima būtų?... O gal jam Hepar sulfuris 6 bandyt doh.gif

Mažajam nupirkau Ephinacea compositum, galvojau paduosiu - kosulingas jis pas mane... Tai gydytoja pasakė įdomų dalyką: kadangi įtaria užkrūčio liauko padidėjimą, negalima duot kas su ėžiuole, nes ji dar labiau ją stimuliuoja. Ot ir žinok žmogau...

Tai ir mąstau ką čia daryt, nes mazgiui tik metukai o jau gerokai pakosėjo kokius 5 kartus... Gerai, kad mūsų gydytoja gera, pati labai palaiko, kad aš homeopatija domiuosi.

Atsakyti
Eima, nuo sausio daviau tik todėl, kad praeitą sezoną iki to laiko buvo jau 3 kartus susirgę, o apie česnaką tik tuomet (apie vidurį žiemos) atradau informacijos.
Skaičiau čia (dar yra viena tema šitam forume - allium sativum):
http://www.homeopath...ighlight=garlic
Nuorodą buvau įmetus ir anksčiau.

Dabar irgi, įtariu, pradėsiu naują raundą, nes kažkokia zaraza prisikabino kaip iš giedro dangaus (gal ir ne iš giedro doh.gif ).
Atsakyti
Įdomiai čia rašo. Ir kaip supratau būtent 3 ir 6 potencijos veikia geriau nei 1 ar 2... Bandysiu. Dukrai tikrai duosiu. Tik kaip manai, metinukui galima? Pas jį šiaip refliuksas fiziologinis yra (neužsidarius dar raukšlė virš skrandžio iki galo), nesuaktyvintų?

Dar prisiminiau... Šiaip žirniukus siūloma vartot ne ilgiau 2 mėnesių... Įdomu kaip čia geriau padarius. Kai darai pertrauką duot ką nors tuo metu ar nieko g.gif Ot kiek klausimų kylą, bet praeitų metų maratono nebesinori kažko schmoll.gif
Atsakyti
O pas kokį homeopatą lankotės? Nors, pvz. tokio poveikio profilaktinio nelabai kažkas iš homeopatų LT rekomenduoja (pavasarį kažkuri rašė, kad Misiui minėjo apie česnaką).
Ant saviškių kailio jokių pašalinių reiškinių nepastebėjau.
Dar kaip profilaktika turėtų tikti tos biocheminės druskos, atsižvelgiant į silpnąsias vietas. Logiškai mąstant, subalansavus organizme mineralus, neturėtų kibti ligos (vithoulkas aprašyta kaip 'Shuesller salts'). Iš jų esu profilaktikai tik kalcius ir magnį išbandžius (ir ant pagyvenusio žmogaus - senos ir lėtinės problemos praėjo, tik vartoti turėjo su pertraukomis, pvz. kalcį, apie metus - buvo osteochondrozė).

Dar mintis kilo: Na Phosphoricum yra iš biocheminių druskų ir reguliuoja iš skrandžio kylančias rūgštis.

Kiek esu skaičius, Shuesller druskos minimos kaip prie švelniausio poveikio (pvz. perdozavus kitų vaistų, gali būti paūmėjimas ar iššaukti ligos simptomus).
Atsakyti
Dičkę vedu pas Malychiną. Kol kas buvom patenkintos, nors man tikrai trūksta iš jos elementaraus paaiškinimo kodėl tokie vaistai ir kaip jie veikią, galų gale ką veikia... Pvz. Bryonia ji skiria prie šlapio kosulio. Aš jos paklausiau kodėl, nes literatūroj minima, kad nuo sauso. Jos atsakymas buvo, kad mažiau skaityčiau ir jos klausyčiau...
Nieko nesakau, veikia jos skiriami vaistai, bet noriu žinot ką duodu burnon doh.gif Vat ir mąstau pas ką čia "pereit". Norėčiau, kad visgi homeopatas turėtų normalų medicininį išsilavinimą, nes labai svarbu tikslus anatomijos ir procesų išmanymas ir pan... Nes kai stomatologas gydo obstrukcijas ir plaučiu uždegimus.....nu atsiprašau doh.gif schmoll.gif

Vat ir gaunasi, kad aš samouchka... Už tat čia ir klausinėju daugiau.
O biocheminės druskos man iš vis nesuprantamos ir pati bijau eksperimentuoti, jaučiu reiktų rimtesnės pagalbos šiuo klausimu nei mano pasiskaitymai, nors... Bijau kažką ne tą padaryt...
O gal žinai kokį homeopatą Vilniuje? Skaičiau apie Gemą G...(neprisimenu pavardės). Ji pediatrė yra ir dirba (atrodo) homeopatijos centre. Įdomu kaip ji... Mažoka atsiliepimų. O Bagdonavičius tai biznelį savo suka ir immunoplan pirkimą kiša...
Atsakyti
Eima, apie homeopatijos centro gyd. nemažai gerų atsiliepimų girdėjau.
Konkrečiai negaliu pasakyt.

Dėl Shussler'io druskų: jeigu susikauptų kurios nors druskos perteklius organizme, tiesiog jis būtų pašalintas. Taikoma tiktai 6x potencija (nors pagal aprašytą poveikį veikė ir 6C).
Žr.: Anyhow for the un- initiated laymen who want to deal with simple functional health problems Tissue Salts by Schussler is good book and guide as it poses no threat for side effects.

http://www.vithoulka...40/125/lang,en/

Atsakyti
Eima, maniškei kartą bryania irgi buvo skirta nuo drėgno, kai ilgokai kosuliai buvo užsilaikę. Pamenu tada savaitę prieš norėjo skirt, bet pasvarstė, pasiskaitė ir skyrė kitus, garsiai pasvarsčius, kad ji daugiau prie sauso kosulio. Bet vat po savaitės vistik paskyrė bryonia. Tą kartą labai tiko.

Ir norėjau paklaust, konjuktyvitą kas bandėt išgydyt homeopat? Neturėjau laiko, tai tradiciškai lašais "užmušiau". Bet šiaip įdomu...
Atsakyti
Opium, pačioj pradžioj šitokį 'gėrį' (vos pastebėjus) esu sustabdžius su Oculoheel. Šiaip, dar reikia žiūrėti, kas daros: kokios tos traiškanos, ašarojimai, sausumas akių ir pan.
Atsakyti
QUOTE(Obuoliausia @ 2009 09 04, 16:31)
Įtariu, čia tik aš advokatauju česnakui: daviau nuo sausio pabaigos iki maždaug Papildyta:
Vilnele, Apis tinka tuomet, kai palietus raudoną vietą, jinai yra karšta. Geriau nuo vėsaus kompreso.
Nematydama nelabai ką galiu daugiau pasakyti. Heel Biotherapy faile rodo, kad pūliavimams (suppuration) tinka Traumeel (tabletės), Mercurius-heel, Hepar sulfuris-injeel g.gif Pamėgink pasiskaityti.


Dekui , Obuoliausia, daviau Merc Heel ir Hepar sulfur 6.

Su Gema mes turejom reikalu. Gydemes atopini dermatita nuo 2 men. Neblogai buvo kuri laika, bet kazkuriuo momentu sustojo gijimas, tai perejom prie Folio metodo, ir jis pajudejo toliau smile.gif O nepatiko tai, kad ji umiais atvejais ne ka gali padeti g.gif nesiima tiesiog rimtu atveju g.gif Kiek zinau, Villyte vaziavo pas Gema is Kauno. Idomu butu jos atsiliepimai mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas visoms.
Jau tikriausiai mane pamiršote ax.gif .Jeigu pamenate turėjome didelių odos problemų,kurios atseit niekada nepraeis ,bet įsigydėme.Dabar turime stiprią alerginę slogą,lor išrašė nasonex,nes sako jau nebeina vaikui kvėpuoti.Reikia vėl pas alergologą,net nežinau nuo ko pradėti.Nes kaip pamenu alergologas,net jokių tyrimų nedarė,tik priskyrė vaistų,kurių negėrėme.Bet tada laikėmės dietos,plius homeopatiniai aistai.O nuo ko dabar pradėti nežinau,gal kas susidūrėte.Gal Kaune kokį gydytoją atradote?Ačiū 4u.gif
Papildyta:
Obuoliausia radau tavo pasisakymą apie šituos vaistuku Rhinallergy ir Luffa Compositum purškalas .O purškalą kur gauti?
Atsakyti