Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Mano oda visad buvo sausa, bet prieš kelias dienas pastebėjau, kad ji katastrofiškai išsausėjo, pradėjo pleiskanoti. Netgi akių vokų oda pleiskanoja, jos niežti, šiek tiek paraudusios. Galvą tądien išsiploviau, tai irgi pakraupau- ne plaukai, o pakūlų kupeta doh.gif Net nemalonu liesti. Galvojau, gal pasutinį sykį balzamo nenaudojau, bet net nenaudojus balzamo jie nebūdavo tokie šiurkštūs schmoll.gif Gal kam yra taip buvę? Beje pradėjau gerti vitminus Magnis B6, bet negi jie galėtų taip staigiai pakeisti situaciją ir dar į blogąją pusę? Pasidalinkit mamos savo patirtim, o tai nebežinau ką daryti.
Atsakyti
Ir mano veido oda labai sausi sad.gif .Man patare gerti zuvies tauku kapsules , geriu dar tik 2 savaites ,kol kas aisku jokio pagerejimo .Ziuresiu kas bus po 2 menesiu .
Gal cia netik odos probema o kas nors rimciau ...
Atsakyti
Mano oda labai sausa buvo, bet dabar as jau nebeturiu sitos problemos.

Jokiu vitaminu negeriau .. dabar geriu bet del nagu ir jiems jie nepadeda.Siaip kas vakar mano odai pritaikytu prausikliu nuprausiu veida, po to nuvalau taip pat pritaikytu toniku ir galiausiai pries guldamasi i lova isitepu veida spec. man tinkanciu kremu. Ir jokiu problemu. Anksciau viska dariau taip pat bet kremas buvo per lengvas todel kartais veido oda budavo labai pleiskanota.

tai is badndykit ribesnius kremus ir visa dekoratyvine kosmetika prisitaiktykit pagal oda..
Atsakyti
QUOTE(ausrute @ 2005 02 27, 12:07)
Mano oda labai sausa buvo, bet dabar as jau nebeturiu sitos problemos.

Jokiu vitaminu negeriau .. dabar geriu bet del nagu ir jiems jie nepadeda.Siaip kas vakar mano odai pritaikytu prausikliu nuprausiu veida, po to nuvalau taip pat pritaikytu toniku ir galiausiai pries guldamasi i lova isitepu veida spec. man tinkanciu kremu. Ir jokiu problemu. Anksciau viska dariau taip pat bet kremas buvo per lengvas todel  kartais veido oda budavo labai pleiskanota.

tai is badndykit ribesnius kremus ir visa dekoratyvine kosmetika prisitaiktykit pagal oda..


Lengva pasakyt prisitaikyk pagal savo oda, atrodo nueini issirenki dar ir kokia vaistininke pataria, nusiperki, ogi s... nieko nepadeda, traukia, arba atvirksciai kaip su aliejum prisitepus. Nezinau cia gal man taip sunku prisitaikyt, bet, kad sunku tai tikrai, nesvarbu, kad perku savo odos tipui, vistiek daug kas netinka. O tai tau gal kas nors rekomendavo ir parinko, nes pati rasei, kad pries tai buvai netinkamai prisitaikius? Jei taip, tai kas ir kur? Mano kosmetike tai man pritaiko, tik kad man netinka. Ir siaip jau seniai nustojau kremus pirkt, vis meginio prasau. Nes spintele stovinciu pilna, nors dabar isigudrinau, kunui sunaudoju smile.gif
Siaip as manau, kai oda stirpriai dehidratuota tai reikia seruma ar ampules panaudot, mano manymu taip lengviau dregme atstatyt smile.gif
Atsakyti
As po ilgu ieskojimu pagaliau radau tinkama krema, vaistinej nusipirkau Decubal thumbup.gif man jis idealus, o ir kaina ne per didziausia-apie 12 litu.Tik vat kad as niekada neturejau problemu su oda, tikdavo praktiskai visi kremai, o pastaruoju metu kaip issausejo! blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
As pati esu Avon konsultante ir lankiau ju rengiamus grozio kursus butent iki ju oda buvo sausa... po to ismokau derintis ir viskas... isbandau megineliais ir viskas kas skirta mano odai is Avono, Faberlic'o ir Oriflame tinka...


Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2005 02 27, 13:10)
As po ilgu ieskojimu pagaliau radau tinkama krema, vaistinej nusipirkau Decubal thumbup.gif man jis idealus, o ir kaina ne per didziausia-apie 12 litu.Tik vat kad as niekada neturejau problemu su oda, tikdavo praktiskai visi kremai, o pastaruoju metu kaip issausejo! blink.gif  blink.gif  blink.gif


As irgi nusipirkau Decubal, kitoj temoj paskaicius rodos, kad tu ir rekomendavai. Nu tai ka galiu pasakyti, vakare pasitepu, tai ryte atsikeliu traukiancia oda cry.gif Vadinasi mano per daug dehidratuota. Nors siaip tai odele tikrai minksta palieka smile.gif
Atsakyti
Man labai padejo Uriage firmos vario ir cinko emulsija thumbup.gif Bet kaip jau anksciau buvo rasyta, manau, kad cia yra kazkokios problemos su kokiais nors vidaus oraganais, nes oda yra kaip veidrodis ir viska atspindi kas viduj negerai ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ESLAUDA @ 2005 02 27, 15:16)
As irgi nusipirkau Decubal, kitoj temoj paskaicius rodos, kad tu ir rekomendavai. Nu tai ka galiu pasakyti, vakare pasitepu, tai ryte atsikeliu traukiancia oda  cry.gif  Vadinasi mano per daug dehidratuota. Nors siaip tai odele tikrai minksta palieka  smile.gif

sad.gif gal ne visoms tinka, mano siaip buvo tapus siaubingai sausa, dabar jau geriau, o gal dar pripras oda?Pora kartu pasitepk, jei netiks, tai galesi kaip kuno krema naudoti smile.gif

P.S.o kokios spalvos indelis pas tave?Su raudonu dangteliu?Pas mane tai su raudonu, bet maciau, kad ten ivairiu rusiu yra
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 27 vasario 2005 - 15:46
pas mane irgi tokiu problemu daznai pasitaiko, o ypac kai atjungia vandeni ir paskui paleidzia, gydytoja man sake kad tai del kieto vandens, tai ir dabar pastebiu kad kartais nuplovus veida baisu buna, tai dabar visa kuna ir veida tepu vaikisku aliejumi, tai oda svelni ir nealergizuoja, bet juk visiems skirtingai. O DECUBAL kremas irgi labai geras.
Atsakyti
ant savo kailio nebandžiau, bet ESSEX kremai skirti sausai odai, gal tiktų ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baltija: 27 vasario 2005 - 15:53
O ka su plaukais daryti ? gal kas koki gera sampuna zino, ar siaip ka? ax.gif
Atsakyti