Įkraunama...
Įkraunama...

Labai sausa veido oda

Na del kavos, tai turiu pasakyti, kad po kiekvieno puodelio kavos reikia isgerti 1-2 stiklines vandens, kad atstatyt dregme, nes kava salina skyscius. Kai kur ir atnesa kava + stikline vandens smile.gif
O del Naleczovianka ar kaip ten jis, tai jis panasiai kaip Neptunas kainuoja smile.gif Tikrai ne 5 Lt uz buteliuka. Akropoli bandziau ieskotm bet nemaciau tokiu brangiu mineraliniu schmoll.gif
Atsakyti
ziema ir man islenda ta bjaurastis, pleiskanojimas mad.gif aggressive.gif . kokiu tik kremu neisbandziau doh.gif . siemet savo kleckui nupirkau, gydytojos rekomenduota Excipial spring kremuka, tuo paciu ir sau pasitepliodavau, labai greit pradejo pleiskanojjimas mazet. dabar tik juo ir tetepu, man jis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Varėnė @ 2005 01 11, 11:42)
O del Naleczovianka ar kaip ten jis, tai jis panasiai kaip Neptunas kainuoja smile.gif Tikrai ne 5 Lt uz buteliuka. Akropoli bandziau ieskotm bet nemaciau tokiu brangiu mineraliniu  schmoll.gif


Manyciau Lietuviskuose mineraliniuose vandenyse yra per daug druskos, ji ir dziovina bei traukia oda... O pirkt nebutinai brangiausia vandeny, EVIAN, man atrodo nera pats brangiausias, bet jis minkstesnis ir jame nera tiek drusku kaip lietuviskame...
o ar negeriau butu pvz vietoj mineralinio naudoti medetku antpila?
Atsakyti
Dabar padekit man....
As sia problema turiu gan seniai, kazkaip issigydziau pleiskanojima nuo smakro ir kaktos, bet dabar kita problema - labai pleiskanoja ir raudona aplink nosi...negaliu net pudros tepti nes atrodo baisiai, o naudoju miner.vandeni kompresam + exipilial krema drekinanti + dedu drekinama kauke 2 kart per savaite...nebezinau ko girebtis, nervina tiesiog.... sad.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Guod@ @ 2005 01 11, 22:08)
Dabar padekit man....
As sia problema turiu gan seniai, kazkaip issigydziau pleiskanojima nuo smakro ir kaktos, bet dabar kita problema - labai pleiskanoja ir raudona aplink nosi...negaliu net pudros tepti nes atrodo baisiai, o naudoju miner.vandeni kompresam + exipilial krema drekinanti + dedu drekinama kauke 2 kart per savaite...nebezinau ko girebtis, nervina tiesiog.... sad.gif  schmoll.gif


tai jau gali būti ir dermatitas (arba ne) pasitikrink pas dermatologę, jei dermatitas tai paskirs tepaliuką. man kojoms buvo išrašiusi atrodo fucicort (pažiūrėsiu namuose rytoj patikslinsiu), bet ten maža tūtelė kainuoja apie 27 Lt, tai man blauzdoms mėnesiui kažkur užtekdavo. o ant viršaus dar tepdavau cutibaza kremą. tai va kol tą fucicortą naudojau tai iš kart dermatozė praėjo, o po to netepiau, tik visokiais minkštinamaisiais, drėkinamais tepiau - ir vistiek nepraeina, reikia vėl fucicorta pirkti.
o Exipial (turiu su šlapalu) man nors ir labai gerai suminkština, bet sausumo neišgydo.
Atsakyti
Savo sausai ir kapriznai odai geriau už "Eucerin" kremą su 5 arba 10 proc. šlapalu nieko neradau thumbup.gif Nerealus daiktas biggrin.gif
Atsakyti
O kiek kainuoja tas "eucerin"? man asmeniskai veido odai tinka exipial kremukas, bet vat nosies sparneliam (ar kaip juos pavadinti?) biggrin.gif netinka...jie tiesiog lupasi ir pleiskanoja.
Pas dermatologe jau buvau. Sake derinti maista, nors tas man visai nepadejo, kadangi maitinuosi pagal visus sveikuju nurodymus, seip buvo alergija nuo sokolado, bet as jo nebenaudoju... sad.gif tiesiog nebezinau ka daryti...gal reiks pabandyti ta "eucerin"?
Atsakyti
QUOTE(Guod@ @ 2005 01 12, 21:42)
O kiek kainuoja tas "eucerin"? man asmeniskai veido odai tinka exipial kremukas, bet vat nosies sparneliam (ar kaip juos pavadinti?)  biggrin.gif  netinka...jie tiesiog lupasi ir pleiskanoja.
Pas dermatologe jau buvau. Sake derinti maista, nors tas man visai nepadejo, kadangi maitinuosi pagal visus sveikuju nurodymus, seip buvo alergija nuo sokolado, bet as jo nebenaudoju... sad.gif tiesiog nebezinau ka daryti...gal reiks pabandyti ta "eucerin"?


Nuo 16 iki 48, berods, litų. Aš perku už 20 ( su mėlynu dangteliu. Su raudonu man nelabai tiko unsure.gif ) Tik vaistinėse.
Atsakyti
QUOTE(Atėnė @ 2004 12 22, 13:35)
Man Bionsen vandenukas tai thumbup.gif . Jei jau odai nepadeda niekas arba siaip noriu grazios odos ir greitai, tai naudoju tiktai ji. Bet kompresai tai isvis thumbup.gif  thumbup.gif . Nusiperku brangu mineralini vandeni ir terliojuosi.

O as turejau ir Bionsen, ir Avene saltinio vandenukus tai man nuo ju taip veiduka sutraukia, kad ojojoi! Kai apsipurskiu, tai is pradziu nieko, taip gaivu, bet kai jis pradeda dziuti tai kartu visa veida isdziovina, o jei vakare pries miega apsipurksdavau, tai nakti net atsibusdavau kaip veida traukia! cry.gif
Atsakyti
Gaivinantis purskalas (uriage tinka tik jeigu odai riebalu netruksta, mat visas uriage daugiau riebiai odai pagal ju ph... As turejau ta purskala, tai man snuki traukdavo. Atidaviau kolegei, kurios veidas riebesnis - ji buvo suzaveta)

Taip butent, jei odai riebalu truksta, tai tas purskalas netinka. Ir ne tik uriage, as turejau dar ir Avene ir Bionsen. Pasipurskus, kol slapias veidas tai gera, bet kai nudziudavo tai veideli taip sutraukdavo kad ojojoi. Po to ir kremu pasitepus traukdavo kol nenusivalydavau su pieneliu ir toniku sad.gif
Atsakyti
Na, sunku pasakyti, nuo ko čia priklauso. Mano veido oda net labai sausa (ir kosmetologė ne viena sakė, ir dar su kažkokiu prietaisėliu matavo). Turėjau ir Uriage, ir Bionsen. Abu labai tiko. Ir visai netraukia veido, o liuksiškai atgaivina. Tik Bionsen purškia stambesniais lašeliais, o Uriage - tokia dulksna, tai pastarasis patiko labiau, ir dabar jį turiu.
Ypač kaifas jo užsipurkšti ant makiažo, pajutus, kad oda jau nuvargo. Taigi visada nešiojuosi jį rankinėje cool.gif
Atsakyti
Mano oda kaip svitrinis popierius pasidare.gal nuo tokio permainingo oro, gal nuo pudros?Naudoju Meibelin nauja, kur patepus biri pasidaro.Visa veida niezti, pabere kaikur, raudonom demem ismete.......siaubas!
Paskaiciusi Jusu atsiliepimus nusprendziau eucerin produktus pabandyti.dabar tepu Nivea soft krema, tai jokio skirtumo nejausiu ar su juo, ar be jo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arnauta: 22 sausio 2005 - 08:42