Įkraunama...
Įkraunama...

Geri kirpėjai Klaipėdoje

QUOTE(solo @ 2011 02 22, 00:38)
Gal rekomenduotumėt šukuosenų meistrę Klp? Vestuvėms jau ieškaus. Geriau centre...






As vestuvine sukuosena dariausi Lux kirpykloje, pas Diana.Pries tai nuejau susitarti, po to, kelios dienos iki vestuviu nuejau aptarti detales.Labai graziai padare. Likau patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Rusnė* @ 2011 02 21, 23:46)
As vestuvine sukuosena dariausi Lux kirpykloje, pas Diana.Pries tai nuejau susitarti, po to, kelios dienos iki vestuviu nuejau aptarti detales.Labai graziai padare. Likau patenkinta.

Dėkui už nuomonę.

Beje, kokią šukuosenų meistrę rekomenduotumėt "Vivoj"?
Atsakyti
QUOTE(solo @ 2011 02 22, 22:19)
Dėkui už nuomonę.

Beje, kokią šukuosenų meistrę rekomenduotumėt "Vivoj"?



Pries nueinant i Lux, nors sioje kirpykloje net nezadejau darytis sukuosenos, nuejau i Viva. Mane pasitiko tipo kirpejos, kurios sedejo be darbo tuo metu.Pasiteiravusios ko atejau, pakviete uzsakyma priimti kosmetologe, kuri ziurejo i mane ir negalejo man nieko pasiulyti siai graziai dienai. As su ja pasikalbejau ir apsisuskusi isejau i Lux, nes kitos kirpyklos arti nezinojau. Likau patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(sindirela @ 2011 02 21, 19:14)
o tai kiek tada dazymas pas Sarune kainuotu? g.gif


as asmeniskai net neisivaizduoju blush2.gif galima pasiteirauti pasiskambinus g.gif
Atsakyti
Man labai patiko kaip sukuosenas daro grozio salone "Surask save" netoli Akropolio wub.gif
Ir makiazas neralus wub.gif
Net kita ryta atrodziau kaip katik is grozio salono biggrin.gif
Atsakyti
noreciau atsiliepimu apie Banguole is Ramunes Linijos. aciukas 4u.gif
Atsakyti
Ilgą laiką kol nepakeičiau gyvenamos vietos buvau Banguolės klientė.
Man ji patiko. Gerai pritaiko spalvas, pasiūlo naujovių.

Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2011 03 09, 13:38)
Ilgą laiką kol nepakeičiau gyvenamos vietos buvau Banguolės klientė.
Man ji patiko. Gerai pritaiko spalvas, pasiūlo naujovių.


o kaip kirpimai? ar neisijaucia i drastiskus trumpinimus? nes Ramune mane siek tiek erzino primyktinai siulydama trumpinti mano ilgas kasas doh.gif
Atsakyti
O kokie atsiliepimai apie Liną iš miesto kirpyklos?
Atsakyti
Rekomenduociau Vida ir kispyklos kur anksciau buvo Bon Ton'as thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, turiu šiokią tokią patirtį su kirpyklomis Klaipėdoje mirksiukas.gif Teko aplankyti Fausta grožio saloną Janonio gatvėje, Aidos studiją ir t.t. Bet visų labiausiai patiko (tarp kitko buvau vakar) Cha salone. Ten dirbantis vaikinukas "sutvarkė" pagaliau mano lizdą ant galvos. Kaina - vidutinio dydžio, bet man patiko. O ir salonas gražus, atpalaiduojantis, apturėjau gerą laiką ir dar kava pavaišino cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurga_myliu @ 2011 03 09, 19:56)
Sveikos, turiu šiokią tokią patirtį su kirpyklomis Klaipėdoje  mirksiukas.gif  Teko aplankyti Fausta grožio saloną Janonio gatvėje, Aidos studiją ir t.t. Bet visų labiausiai patiko (tarp kitko buvau vakar) Cha salone. Ten dirbantis vaikinukas "sutvarkė" pagaliau mano lizdą ant galvos. Kaina - vidutinio dydžio, bet man patiko. O ir salonas gražus, atpalaiduojantis, apturėjau gerą laiką ir dar kava pavaišino  cool.gif

kur tas salonas tiklsiai randasi?
kas del Ramunes linijos kirpeju, tai jos visos daugmaza kerpa vienodai, labai megsta iskarpyti, iseini kaip kokia papuga, aisku pasikeitusi, bet yra zmoniu kam labai keistis patinka g.gif
Atsakyti