Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika

QUOTE(Kliak @ 2010 12 27, 13:02)
Gal galite, kas turite, parašyti sudėtį drekinamojo kremo riebiai odai su SPF filtru. Busiu labai dekinga. Artistry firma domina.

smile.gif yra trys.pirmas.artistry essentials su UVB / UV antioksidacine ir auros apsaugomis, t.p apsaugo oda nuo nesvarumu ir aplinkos poveikio.
antras.artistry time defiance.naikina senejimo zymes.padidina dregme iki 181% ir suaktyvina lasteliu veikla atnaujindamas visa virsutini odos sluoksni.su lipidais identiskais naturaliems.su saules apsaugom, taip pat naikina senejimo pozymius susijusius su saules ir stresu poveikiu, taip pat tinka keiciantis metu laikams.
trecias.earth sudetyje turi hyluronate, vit. E, zalia arbata, rosmarinas, Zn.neriebus.
visi trys giluminio poveikio.
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2010 12 27, 20:48)
smile.gif yra trys.pirmas.artistry essentials su UVB / UV  antioksidacine ir auros apsaugomis, t.p apsaugo oda nuo nesvarumu ir aplinkos poveikio.
antras.artistry time defiance.naikina senejimo zymes.padidina dregme iki 181% ir suaktyvina lasteliu veikla atnaujindamas visa virsutini odos sluoksni.su lipidais identiskais naturaliems.su saules apsaugom, taip pat naikina senejimo pozymius susijusius su saules ir stresu poveikiu, taip pat tinka keiciantis metu laikams.
trecias.earth sudetyje turi hyluronate, vit. E, zalia arbata, rosmarinas, Zn.neriebus.
visi trys giluminio poveikio.


Šiaip, turėjau omeny, tą pirmą essentials. O nuo kokio amžiaus patariama nauduoti time defiance?
Atsakyti
Ateinu į šią temą pasigirti savo atradimais ir atsiliepimais apie naudojamas Amway kosmetikos priemones:
1. Tikriausiai jau rašiau, tačiau vis vien noriu pagirti body series rankų muilą. Na tikrai bus kartojamas be jokių klausimų, nes kitų tiesiog nebenoriu pirkti. Ir dėl to, jog pripratau naudoti nedidelį kiekį, ir dėl to, kad jo užtenka tikrai labai ilgam laikui. Aš su juo plaunu rankas, o rytais ir veidą, nes nesausina ir nedirgina odos, aišku atrodo keista kaip su rankų muilu žmonės plauna veidą, bet man tai priimtina, nes pabandžiau ir nenusivyliau.
2. Čia apie jį tikriausiai irgi jau buvau rašius, bet negaliu nepaminėt, drėkinantis body series rankų ir kūno losjonas. Na jau nepakeičiamas jis man, tikrai poveikis jaučiamas, puikiai drėkina, malonaus kvapo, itin skalsus ir nuostabus.
3. Muilas su glicerinu ir medumi, didžiulis pliusas už tai, kad jis ypatingai skalsus, gerai plauna, skaniai kvepia, nesausina odos, ir gerai putoja, jo užtenka dar net ilgesniam laikotarpiui nei paprastos dušo želė 500ml butelio biggrin.gif
4. Body series pieštukinis dezodorantas. Naudoju tik vakarais, kai po dušo odą reikia nuraminti, padrėkinti, pakvepinti. Labai skaniai kvepia, taipogi skalsus, jau naudoju gana netrumpai, tačiau nunaudojau tik maždaug centimetrą.
5. Body series rutulinis dezodorantas, šio dar nebandžiau, guli nepradarytas, bet manau nenusivilsiu, kiekis nemažas, tai ilgam turėsiu.
6. Glister dantų pasta. Vėlgi nemanau ar ją keisiu greitu laiku, nes jau pripratau naudoti nediduką kiekį, o ir dantukai priprato ir atrodo labai gražiai, tikrai didelis pliusas.
7. Glister burnos gaiviklis. Šį turiu neseniai, dar tik kelis kartus naudojau, bet labai patiko, toks mažas purkštelėjimas, o burnoj gaivu gaivu, manau tokiem atvejam superinis kai reikia labai greitai pašalinti nemalonų burnos kvapą.


Reziume nėra nei vieno menkiausio produkto, kuriuo būčiau nusivylusi iš šios firmos. Ir ateityje dar planuoju nusipirkti plaukų priežiūros priemonių pabandymui, taip pat purškiamą dezodorantą, kurį esu bandžius ir labai patiko, ir dar glister burnos skalavimo skystį. Taip pat įdomu būtų pabandyti veido priežiūros priemones.
Atsakyti
QUOTE(Kliak @ 2010 12 28, 09:27)
Šiaip, turėjau omeny, tą pirmą essentials. O nuo kokio amžiaus patariama nauduoti time defiance?

smile.gif siaip nuo 35-40m., keiciantis metu laikams, bet individuali bukle buna skirtinga, todel geriausia orentuotis pagal konkrecios odos pozymius.
Papildyta:
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2010 12 28, 17:54)
smile.gif siaip nuo 35-40m.,  keiciantis metu laikams, bet individuali bukle buna skirtinga, todel geriausia orentuotis pagal konkrecios odos pozymius.

smile.gif artistry essentials yra optimalios prieziuros priemone, kuria geriausia naudoti kartu su valikliu ir toniku.greitas ir efektyvus poveikis, bent jau man. kaina irgi labai nebloga, taciau pasirenkant reikia atsizvelgti i kokrecios odos problemas ir poreikius.
Papildyta:
QUOTE(crazytia @ 2010 02 26, 19:20)
As buvau tokiam mini pristatyme apie beautycycle, tai cia daugiau jaunimo linija, jos nereikia sieti su Artistry, ji perpus pigesne, bet ir efektas neva ne toks kaip Artistry smile.gif)) va tiek zinau smile.gif)

verysad.gif visai ne tik jaunimui.air serija kaip tik brandesniai odai skirta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RAIMONDA JRJ: 28 gruodžio 2010 - 16:56
Buvau užsakius toniką riebiai odai, bet kai pamačiau, kad į sudėtį įeina alkoholis, atsisakiau. Tas pats buvo ir su Clinical. Jau seniai nenauduoju tonikų su alkoholiu. Mano oda riebi, inkštiruota, bet dehidratuota. Žiemą man patiko rūgštinė kosmetika, bet jos negalima naudoti, kai saulėta, užtat ir galvoju kokį kremą čia pavasariui pirkti, kad su SPF faktoriumi būtų.
Atsakyti
QUOTE(Kliak @ 2010 12 29, 12:54)
Buvau užsakius toniką riebiai odai, bet kai pamačiau, kad į sudėtį įeina alkoholis, atsisakiau. Tas pats buvo ir su Clinical. Jau seniai nenauduoju tonikų su alkoholiu. Mano oda riebi, inkštiruota, bet dehidratuota. Žiemą man patiko rūgštinė kosmetika, bet jos negalima naudoti, kai saulėta, užtat ir galvoju kokį kremą čia pavasariui pirkti, kad su SPF faktoriumi būtų.

Gal ir ne į temą, bet pagal jūsų aprašymą turėtų tikt eucerin aquaporin kremukai, pas mane tokia pati oda smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kliak @ 2010 12 29, 12:54)
Buvau užsakius toniką riebiai odai, bet kai pamačiau, kad į sudėtį įeina alkoholis, atsisakiau. Tas pats buvo ir su Clinical. Jau seniai nenauduoju tonikų su alkoholiu. Mano oda riebi, inkštiruota, bet dehidratuota. Žiemą man patiko rūgštinė kosmetika, bet jos negalima naudoti, kai saulėta, užtat ir galvoju kokį kremą čia pavasariui pirkti, kad su SPF faktoriumi būtų.

smile.gif artistry ir beautycycle tonikai tikrai be alkoholio.uzbaigia valyma, padeda geriau isigerti ir veikti kitom priemonem.
Papildyta:
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2010 12 29, 16:10)
smile.gif artistry ir beautycycle tonikai tikrai be alkoholio.uzbaigia valyma, padeda geriau isigerti ir veikti kitom priemonem.

mano pacios panasi oda, todel labai gerai zinau kaip svarbu ja svariai uzlaikyti, nepadauginti kremo, pudros.pastoviai naudoju drekinancia kauke ir papildoma drekikli kartu su kremu.be to, del viso pikto po ranka turiu ir priemone nuo spuogu. rezultatas visai neblogas gaunasi. smile.gif
Atsakyti
Tai va, suradau viename saite to toniko Artistry, skirto riebiai kombi odai sudėtį. Argi ne Alcoholis denat antroje vietoje?


INGREDIENTS: WATER/EAU, ALCOHOL DENAT., METHYL GLUCETH-20, MALPIGHIA EMARGINATA (ACEROLA) FRUIT POWDER, OPUNTIA FICUS-INDICIA STEM EXTRACT, SALIX ALBA (WILLOW) BARK EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) TWIG EXTRACT, HYDROLYZED OATS, ZINC PCA, SALICYLIC ACID, ZINGIBER OFFICINALE (GINGER) ROOT EXTRACT, ORIGANUM VULGARE LEAF EXTRACT, YUCCA SCHIDIGERA LEAF/ROOT/STEM EXTRACT, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) FLOWER EXTRACT, AGAVE TEQUILANA LEAF EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PERILLA OCYMOIDES LEAF EXTRACT, CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT, POTERIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, SILICA, TAMARINDUS INDICA SEED POLYSACCHARIDE, TREHALOSE, SPIRAEA ULMARIA EXTRACT, TERMINALIA FERDINANDIANA FRUIT EXTRACT, MYROTHAMNUS FLABELLIFOLIA LEAF/STEM EXTRACT, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SODIUM HYALURONATE, BISABOLOL, PANTHENOL, ARGININE, PROLINE, LECITHIN, CERAMIDE 3, BETA-SITOSTEROL, GLYCERIN, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, CETETH-20, DIMETHYL ISOSORBIDE, BUTYLENE GLYCOL, FRAGRANCE/PARFUM, SODIUM MAGNESIUM SILICATE, CHLORPHENESIN, METHYLPARABEN, MALTODEXTRIN, BLUE 1.



Ačiū Kissable lips už patarimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kliak: 29 gruodžio 2010 - 16:25
QUOTE(Kliak @ 2010 12 29, 17:22)
Tai va, suradau viename saite to toniko Artistry, skirto riebiai kombi odai sudėtį. Argi ne Alcoholis denat antroje vietoje?
INGREDIENTS: WATER/EAU, ALCOHOL DENAT., METHYL GLUCETH-20, MALPIGHIA EMARGINATA (ACEROLA) FRUIT POWDER, OPUNTIA FICUS-INDICIA STEM EXTRACT, SALIX ALBA (WILLOW) BARK EXTRACT, HAMAMELIS VIRGINIANA (WITCH HAZEL) TWIG EXTRACT, HYDROLYZED OATS, ZINC PCA, SALICYLIC ACID, ZINGIBER OFFICINALE (GINGER) ROOT EXTRACT, ORIGANUM VULGARE LEAF EXTRACT, YUCCA SCHIDIGERA LEAF/ROOT/STEM EXTRACT, OENOTHERA BIENNIS (EVENING PRIMROSE) FLOWER EXTRACT, AGAVE TEQUILANA LEAF EXTRACT, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE, PERILLA OCYMOIDES LEAF EXTRACT, CINNAMOMUM CASSIA BARK EXTRACT, POTERIUM OFFICINALE ROOT EXTRACT, SILICA, TAMARINDUS INDICA SEED POLYSACCHARIDE, TREHALOSE, SPIRAEA ULMARIA EXTRACT, TERMINALIA FERDINANDIANA FRUIT EXTRACT, MYROTHAMNUS FLABELLIFOLIA LEAF/STEM EXTRACT, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SODIUM HYALURONATE, BISABOLOL, PANTHENOL, ARGININE, PROLINE, LECITHIN, CERAMIDE 3, BETA-SITOSTEROL, GLYCERIN, HDI/TRIMETHYLOL HEXYLLACTONE CROSSPOLYMER, CETETH-20, DIMETHYL ISOSORBIDE, BUTYLENE GLYCOL, FRAGRANCE/PARFUM, SODIUM MAGNESIUM SILICATE, CHLORPHENESIN, METHYLPARABEN, MALTODEXTRIN, BLUE 1.
Ačiū Kissable lips už patarimą.

smile.gif as daug metu naudoju artistry ir pirma kart isgirdau, kad sudetyje yra alkoholio g.gif
del ALCOHOL DENAT. nesiginciju, bet gal kas nors supainiota?
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2010 12 29, 17:58)
smile.gif as daug metu naudoju artistry ir pirma kart isgirdau, kad sudetyje yra alkoholio  g.gif
del ALCOHOL DENAT. nesiginciju, bet gal kas nors supainiota?



moteris rase, kad info paeme is kazkokio tai vieno tinklalapio. tai ten galejo but beletkas parasyta as manau. as nenoriu nieko izeisti ax.gif
Atsakyti
Info matau paimta is cia: http://www.quixtar.c...Ingredients.pdf

Kadangi tai amway.com puslapis, nemanau, kad melaginga informacija.
Atsakyti
QUOTE(SuperMeska @ 2010 12 29, 20:29)
Info matau paimta is cia: http://www.quixtar.c...Ingredients.pdf

Kadangi tai amway.com puslapis, nemanau, kad melaginga informacija.

smile.gifo ko jo taip bijoti to denaturato?naudojamas pagal paskirti tikrai labai gerai veikia.o cia radau apie ji placiau.
http://www.cosmetics...gredient_id=503
Atsakyti