Įkraunama...
Įkraunama...

Amway kosmetika

QUOTE(Butaforija @ 2011 01 11, 19:05)
plačiau apie tai galima? kaip įsigyti ir kokia jų kaina unsure.gif nesu apie tokius girdėjusi

yra tokie popieriukai, kuriuos reikia stipriai prispausti ir palaikyti
prie ivairiu
veido daliu -kaktos, smakro, skruostu.Oda turi but nuplauta ir kelias valandas netepta jokiom priemonem. Pagal gauta ant popieriuko vaizda, nustatomas odos tipas, kuris reikalingas norint parinkti tikslesnes individualias prieziuros priemones.
Testai nera brangus.Vienas kainuoja apie 1.5lt., bet siuo metu nera. Kai atsiras galesiu uzsakyt,tik prasau priminti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(RAIMONDA JRJ @ 2011 01 16, 17:19)
yra tokie popieriukai, kuriuos reikia  stipriai prispausti ir palaikyti
prie ivairiu
veido daliu -kaktos, smakro, skruostu.Oda turi but nuplauta ir kelias valandas  netepta  jokiom priemonem. Pagal gauta  ant popieriuko vaizda, nustatomas odos tipas, kuris reikalingas norint parinkti tikslesnes individualias prieziuros priemones.
Testai nera brangus.Vienas kainuoja apie 1.5lt., bet siuo metu nera. Kai atsiras galesiu uzsakyt,tik prasau priminti  smile.gif

smile.gif dariausi ir as ta tyrima, kur reikia galva ikisti kaip fotografei.Tas aparatas vadinasi SAM T...,skirtas odos ligu profilaktikai.Ji taip pat galima naudoti per kosmetikos pristatymus, spuogu gydymui. Buvau net kelis kartus, bet galiu pasakyt, kad idealiai nesigavo.
Nors priemones buvo parintos individualiai ir teisingai, ju naudoti negalejau. Prasidedavo toks grauzimas, kad reikedavo viska nuplauti.Parinkus priemones
iprastu budu t.y is akies, gavosi daug geresnis rezultatas. Svarbiausia, kad jauciu
pastovumalonu veikima.atrodo lyg kas svelniai glostytu veida. Jausmas nenusakomas, reikia pabandyt!
Atsakyti
QUOTE(Butaforija @ 2011 01 12, 08:54)
daivacpl o Vilniuje kur galima atlikti visą tai, nes žinau kad jie turi ir žmones kurie nustato, ko būtent trūksta ornaizmui, kokios ligos yra ir kokius papildus, vitaminus vartoti pataria  g.gif

siaip yra toks tyrimas daromas is plauku, siunciama i laboratorija ir tada atsiunciami rezultatai su vitaminu perteklium/trukumu organizme, su gresianciom ligom, net gi apie mityba.
Atsakyti
Sveiki, noriu pasiteirauti, nemažai kas giria AMWAY dantų pastą ir skalavimo skystį. Kuo šie produktai išskirtiniai ir kokios jų kainos?

Ačiū labai iš anksto.

smile.gif
Atsakyti
QUOTE(~migla~ @ 2011 01 17, 13:18)
Sveiki, noriu pasiteirauti, nemažai kas giria AMWAY dantų pastą ir skalavimo skystį. Kuo šie produktai išskirtiniai ir kokios jų kainos?

Ačiū labai iš anksto.

smile.gif

smile.gif zinoma geriausia butu pabandyti tada ir suprastum ypatinga
ar ne?maza nedaug kainuoja.

Papildyta:
QUOTE(Zydriuke @ 2011 01 16, 22:22)
siaip yra toks tyrimas daromas is plauku, siunciama i laboratorija ir tada atsiunciami rezultatai su vitaminu perteklium/trukumu organizme, su gresianciom ligom, net gi apie mityba.

gal galite kontakta i a.z ,
Atsakyti
QUOTE(~migla~ @ 2011 01 17, 13:18)
Sveiki, noriu pasiteirauti, nemažai kas giria AMWAY dantų pastą ir skalavimo skystį. Kuo šie produktai išskirtiniai ir kokios jų kainos?

Ačiū labai iš anksto.

smile.gif

Amway dantų pastą naudoju jau ilgai, todėl galiu pasakyti, kokius matau pliusus:
1. Kiekis didelis, kaina nesikandžioja, 16 Lt bent jau aš moku už 150 ml tūbelę
2. Naudojasi išties ilgai, vienam plovimui pakanka žirnio dydžio pastos
3. Dantų pasta su fluoridu, taigi natūraliai pabalina dantis ir juos stiprina, nejautrina (tik atsargiai, nedideliems vaikams geriau pastos be fluorido)
4. Po plovimo jaučiamas švaros jausmas, dantis valo tikrai nepriekaištingai.

Burnos skalavimo skysčio taip ir neišbandžiau, nes neturėjo platintoja tuo metu, tai nusipirkau Listerine, tačiau kainuoja 33Lt dabar 50 ml, tačiau kadangi jis koncentruotas, galima pagaminti daugiau nei 2 litrus skalavimo skysčio, kuriuo skalausite burną, apsimoka daug geriau negu pirkti bet kurį iš Maximos smile.gif
Atsakyti
Naudoju viska is Amway - kosmetika, valymo, skalbimo priemones, taip pat ir vitaminus - ir viskuom esu labai patenkinta smile.gif
Atsakyti
Is amway naudoju valymo, skalbimo priemones. Esu labai patenkinta. Is kosmetikos esu pirkus rutulini dezodoranta kuriuo labai nusivyliau. Manau yra kosmetikos kompaniju kur kosmetika yra ir pigesne o ir kokybe nezinau, bent jau man patinka ir tinka. Turiu konsultanciu is kuriu ir perku, atpratau jau pirkti is parduotuves kosmetika, nes kazkaip nezinau kiek laiko tiesiog guli lentynoj. O ir jei pvz netinka galima grazinti. smile.gif
Atsakyti
Pabandžiau iš Amway GLISTER dantų pastą,tai patiko,manau kartosiu smile.gif
Atsakyti
As Amway pazinau pirmiausia produkta oven cleaner,uzsimaniau,bet pamacius galimybe naudoti pigiau, uzsiregistravau i amway,tam kad pirkciau pigiau sau ir artimiesiems.Dabar didziuojuos tuo,kad esu Amway konsultante ir visada malonu,kai atsiranda zmogus,kuri nori to paties, nori naudoti pigiau savo pamegta produkta,o gal net ir uzsidirbti smulkiom islaidom 4u.gif
Mano mama paniskai bijo rauksliu,tai daug gero galiu pasakyti apie artistry. Vitaminai isbandyti ir pacios ir artimuju,mociute jais gyvena ir nieks neduoda tiek metu,kiek jai yra. Valymo priemones tik amway namuose, be to uk valau namus ir tik su amway 4u.gif
Atsakyti
Nu nezinau, as tai nusipirkau LOC valymo pieneli, vonios kambariui valyti skysti, tai tikrai nebepirksiu schmoll.gif . Kaina nemaza, valo siaip sau
Atsakyti
na zinokit as dirbu namu valyme,tai sunkus darbas, nes namai turi blizgeti,bet visi patenkint tiek vonios valikliu,tiek pieneliu ir kitais butinais valikliais is amway,reikia teisingai naudoti svarbiausia mirksiukas.gif
Atsakyti