Įkraunama...
Įkraunama...

Pinigų pervedimai į užsienį/Lietuvą

QUOTE(bebrike @ 2011 03 30, 13:20)
02079765445 rusu, anglu ir net galite paprasyti lietuviskai kalbanciu operatoriu  mirksiukas.gif


ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bebrike @ 2011 03 28, 19:36)
zinoma kainuoja, jie ima mokesti netgi atsiskaitant kortele pardotuveje, bet zinoma reikai pasidometi ikainius savo banke  4u.gif


sveiki prisiduodu ir atsiprasau uz dezinformacija, nuemus pinigus LT is angliskos korteles paskaiciavo 2 proc. nuo sumos 4u.gif sorry, nepastebejau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(paskutinė @ 2011 04 11, 22:30)
sveiki prisiduodu ir atsiprasau uz dezinformacija, nuemus pinigus LT is angliskos korteles paskaiciavo  2 proc. nuo sumos  4u.gif  sorry, nepastebejau  4u.gif


pasiteiraukit banke savo,jei mokesit kortele,o ne grynais imsit,gali but nieko tada nenuskaiciuos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(romuciukas @ 2011 04 11, 21:51)
pasiteiraukit banke savo,jei mokesit kortele,o ne grynais imsit,gali but nieko tada nenuskaiciuos mirksiukas.gif


NatWest ir Barclays bankai tai ima mokesti, ar atsiskaitineji kortele, ar nusiimi grynuosius. ax.gif
Tiksliu ikainiu nzn..bet va paziurejau i savo statementa tai pvz nusiimiau grynais 550lt-jie man atskaiciavo 142,33sv( RATE 4.0497, CHARGE 2.79, ERTF 3.73)
O atsiskaitinejau parduotuveje 100lt tai man nuskaiciuota 27.17 (RATE 4.0816, CHARGE 2.00, ERTF 0.67)

Kiek man zinoma ir kiti bankai ima mokescius, nes vis del to konvertavimas valiutos ir tt
Atsakyti
QUOTE(rozeslasiukas @ 2011 04 12, 01:42)
NatWest ir Barclays bankai tai ima mokesti, ar atsiskaitineji kortele, ar nusiimi grynuosius.  ax.gif
Tiksliu ikainiu nzn..bet va paziurejau i savo statementa tai pvz nusiimiau grynais 550lt-jie man atskaiciavo 142,33sv( RATE 4.0497, CHARGE 2.79, ERTF 3.73)
O atsiskaitinejau parduotuveje 100lt tai man nuskaiciuota 27.17 (RATE 4.0816, CHARGE 2.00, ERTF 0.67)

Kiek man zinoma ir kiti bankai ima mokescius, nes vis del to konvertavimas valiutos ir tt


gali but,gi nuo banko priklauso.Pvz atvirkstinis pas mane variantas,as nusiimineju nuo swedbanko kortos cia UK,tai jei pardej atsiskaitineji,neskaiciuoja jokiu mokesciu,o jei grynais,tai% kazkoks.Tai gal koks lloydsas cia neimtu % atsiskaitant ju korta kitoj saly g.gif
Atsakyti
Laba visoms smile.gif iskilo toks klausimas del OPAL pinigu pervedimo. Kaip suprantu pervedus pinigus i opal saskaita inesejo vardu, i LT galima pervesti tik i inesejo saskaita? Ar ir kitam gavejui galima pervesti (pvz: zmonai ax.gif )?
Atsakyti
QUOTE(Alatejaa @ 2011 04 19, 09:22)
Laba visoms smile.gif  iskilo toks klausimas del OPAL pinigu pervedimo. Kaip suprantu pervedus pinigus i opal saskaita inesejo vardu, i LT galima pervesti tik i  inesejo saskaita? Ar ir kitam gavejui galima pervesti (pvz: zmonai  ax.gif )?



Manau, kad galima bet kam, kam Jus nurodysite pervesti.
Atsakyti
QUOTE(Alatejaa @ 2011 04 19, 11:22)
Laba visoms smile.gif  iskilo toks klausimas del OPAL pinigu pervedimo. Kaip suprantu pervedus pinigus i opal saskaita inesejo vardu, i LT galima pervesti tik i  inesejo saskaita? Ar ir kitam gavejui galima pervesti (pvz: zmonai  ax.gif )?


Galima smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sistina @ 2011 04 19, 12:12)
Manau, kad  galima  bet kam, kam Jus  nurodysite pervesti.



QUOTE(bebrike @ 2011 04 19, 13:44)

Aciu mergaites uz atsakymus smile.gif
Atsakyti
Mergaites, situacija pas mane tokia, noriu pirkt masina, ir greitai biggrin.gif nes radau tai ko labai noriu..
Turiu lietuviskoj SEB kortelej visus reikiamus pinigus.. bet jie litais... o as UK ir masinai tiek svaru neturiu... tai kaip man sumoketi uz masina is tos SEB korteles... is bankomato nenusiimsiu beveik 3000 svaru... manau g.gif ... o kaip tam zmogui sumoketi, gal i jo saskaita tarkim imanoma pervesti? bet tai kiek tada kainuotu ir pan... g.gif bliamba nervas jau ima nezinau ka daryti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(chantele83 @ 2011 04 22, 15:43)
Mergaites, situacija pas mane tokia, noriu pirkt masina, ir greitai  biggrin.gif nes radau tai ko labai noriu..
Turiu lietuviskoj SEB kortelej visus reikiamus pinigus.. bet jie litais... o as UK ir masinai tiek svaru neturiu... tai kaip man sumoketi uz masina is tos SEB korteles... is bankomato nenusiimsiu beveik 3000 svaru...  manau  g.gif ... o kaip tam zmogui sumoketi, gal i jo saskaita tarkim imanoma pervesti? bet tai kiek tada kainuotu ir pan...  g.gif  bliamba nervas jau ima nezinau ka daryti...  schmoll.gif


Persiusk pinigus per Opala uz paslauga tik trys svarai nuo sumos per ta pacia diena gali persisiusti tiesiog pasiskambink jie tau pasakys visa info kaip ka ir kur pervesti tiesiog tai bus pavedimas i opal saskaita esancia lietuvoje SEB banke o cia jie tau atiduos svarais 4u.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma, bet tai kaip suprantu reikia Barclay banke saskaita tureti? Pas mane Loyds TSB.. g.gif
Atsakyti