Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau


labas vakaras visoms, plusu prie scenarijaus ir zaidimu... reik pagalbos ! help.gif help.gif help.gif

QUOTE(ronile @ 2009 09 07, 09:44)
sveikutes! smile.gif

MB isvaziavo pas jaunaji 13 h,o as pas jaunaja.padejau apsirengt,isgerem sampes,paruosiau voratinkli...ir atvyko vyrai! kadangi tradiciniu vestuviu jaunieji nenorejo,tai kliuciu nesitikejo,bet su voratinkliu susidorojo biggrin.gif
  kadangi tikejomes daug lietaus,tai oru labai dziaugiames,nes baznycioj nelijo( tuoktuves vyko prisikelimo bacnycioj koplytelej ant stogo),ziedlapius pabert leido,sveciams labai saldainiai patiko nes darem su skirtingom nuotraukom ir remeliais,tai visu kol isragavo mirksiukas.gif

kadangi vis dar nelijo tai isvaziavom i pazaislio vienuolyna,ten ant pievutes pasidarem piknika,paleidom laiska gandrui,pasifotosesinom...va tada
pasveikinom visus,tada tostas jauniesiems,pazadu tortas,kuris visiems laaaabai patiko,buvo smagu kai pazadus skaite tongue.gif

gal gali pasakyti kaip situs daryti? labai noriu ta laiska gandrui daryt, bet nzn kaip. ir kas per voratinklis... pazadu tortas labai sudomino... aciu uz atsakymus ir patarimus, ka mes be jusu darytumem smile.gif
Atsakyti
oksanyte-asmeniškai aš patarčiau paskaityt daugiau temų 4u.gif kartais naujokai nori visko ant lėkštutės tongue.gif biggrin.gif

svočiutės, įdėjusios foto, super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
sveikos! rolleyes.gif
as jau po... thumbup.gif
zadejau ikelti darbu foto, tai bandau siaip nujauciu , kad nelb pavyks, bet bandau..
nepykit, jei nepavyks.. doh.gif
CODE
D:\My Documents\My Pictures\Picture
amm.... man lyg ir rodo... blush2.gif
sorry, kad labai nekokybiskos .. pries vestuves nespejau nufotkint, o dbr teko fotkint buitine pc veb cam... doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Oreste: 07 rugsėjo 2009 - 23:59
jau matau, kad nieko nesgavo... doh.gif
supykau... schmoll.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Nuotraukytes tai thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Labas rytas SVOCIUTES smile.gif
Linkejimai 4u.gif jau atsipalaidavusioms svociutems ir dar didesni busimoms.
Visos atrodet thumbup.gif Kitaip ir negali but biggrin.gif
Aciu Darule tau asmeniskai uz informacija 4u.gif
Mano diena rugsejo 19, bet jau kaip ir viska pasiruosusi. Na kelios smulkmeneles, bent dabar taip atrodo biggrin.gif
Mielosios, jei ko reikia rasykit bandysiu padet. Zinoma jei tiks kas nors. As pati be jusu nebuciau pasiruosusi, taigi sazine neleidzia neatsilygint tuo paciu drinks_cheers.gif

Atsakyti
Laba ryteli melosios svocios

Na gal cia jau visos naujai besiruosiancios.Bt noriu pasiulyti savo pagalba .Kuo galesiu tuo padesiu.
Nes jauciu pareiga atiduoti duokle jums, nes pati viska vestuvems radau butent cia.Uztai dekoju visosm SUPER MAMYTEMS. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ronile @ 2009 09 07, 09:49)
Darule,atrodei labai graziai thumbup.gif
o mano puokste rimtai buvo beveik tokia pati kaip tavo biggrin.gif
prisegu viena nelabai vykusia foto,nes normalios bus kai jaunieji is medaus kopinejimo gris

aciu 4u.gif aha, l.panasios puokstes, beje atrodei thumbup.gif

QUOTE(spaNguolė @ 2009 09 07, 13:01)
O mums su oru nelabai  unsure.gif , vos išlendam iš mašinų, padarom kelis kadrus ir pradeda lašnoti  doh.gif .

atrodei l.graziai 4u.gif

QUOTE(iquana @ 2009 09 07, 13:28)
Sveikutės, aš irgi jau po malonaus "darbelio". Lyg viskas klostėsi sklandžiai, žinoma savo trūkumus pamatysim kai žiūrėsim filmuotą medžiagą. Nors po vestuvių svečiai dėkojo.

sveikinu sekmingai atsvociavus thumbup.gif

QUOTE(rasarasa @ 2009 09 08, 07:13)
Labas rytas SVOCIUTES smile.gif
Linkejimai  4u.gif jau atsipalaidavusioms svociutems ir dar didesni busimoms.
Visos atrodet  thumbup.gif Kitaip ir negali but biggrin.gif
Aciu Darule tau asmeniskai uz informacija 4u.gif
Mano diena rugsejo 19, bet jau kaip ir viska pasiruosusi. Na kelios smulkmeneles, bent dabar taip atrodo biggrin.gif
Mielosios, jei ko reikia rasykit bandysiu padet. Zinoma jei tiks kas nors. As pati be jusu nebuciau pasiruosusi, taigi sazine neleidzia neatsilygint tuo paciu drinks_cheers.gif

visada prasom mirksiukas.gif sekmes svociaujant ir lauxim su ispudziais mirksiukas.gif

negaliu as be jusu ir vis is iprocio cia uzsuku ax.gif nepykit jei kuriom iskart neatrasau, ne visada turiu laiko, bet stengiuos visom atrasyt, ir tuom ka turiu pasidalint mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu ir as pasidziaugti...Viskas buvo tiesiog super. Penktadieni is ryto buvo baisu, nes lijo, bet po to tas oras issitaise ir taip smagu buvo...tiesiog laikas taip greit prabego, veiksmo tiek atrodo daug. Balius buvo smagus, tik gaila greitai baigesi. Kai turesiu nuotraukyciu ir as ikelsiu pasiziureti wink.gif
Siaip Aciu visoms negailejusioms patarimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(etadilu @ 2009 09 06, 18:28)
Labai patiko ta paklode su natu pozom,kuo ant jos piesiat?

Aš piešiau su tekstiliniais dažais smile.gif

Labas visoms, ir aš jau po smile.gif Na oras tai šiaip sau papuolė. Išlydint iš namų, po bažnyčios kaitino saulė, ant tilto apniuko, o gamtoje kad ėmėm pilti...
Būtinai papasakosiu daugiau, pasakysiu, kurie bajeriai mums pasiteisino, kurie nelabai, kas visai nepavyko, tik truputį atsigausiu biggrin.gif Kojas vis dar skauda, pulkas buvo nerealus, šokome iki 4os ryto, jaunimėlis dar kvailiojo iki 6ių biggrin.gif Tikiuosi ir kitoms praėjusio šeštadienio svočiutėms sekėsi neblogai - neturiu jėgu skaityti įspūdžių rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis smile.gif Kadangi jau atsigavau, galiu parasyti ax.gif Vestuves praejo labai fainai (gerai, kad jaunieji nenorejo, kad juos filmuotu, tai ir man tokios itampos nebuvo blush2.gif )
Nuotraukas jau maciau, visai neblogos. Ikelsiu kazkada mirksiukas.gif Sestadienio rytas nieko gero nezadejo, bet paskui issigiedrijo, o kai lijo - mes prasilenkem thumbup.gif
Pulkas buvo fainas, beveik visi pazistami, zaide, duko... nemazai liko iki 6 ryto lotuliukas.gif Kojas dar ir dabar skauda, nes i pabaiga sokom basos thumbup.gif
ACIU ACIU uz siuos namucius ir patarimus smile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal kuri gali pagelbėti su žodžiais? ax.gif Nesugalvoju žodžių tėvams (sakyčiau juos aš) išleidžiant jaunuosius iš namų ir kai bus perduodamas namų židinys verysad.gif Noriu, kad būtų kažkas savais žodžiais pasakyta, o ne eiliuota... unsure.gif Gal turit?
Atsakyti