Įkraunama...
Įkraunama...

Svočių namučiai XIX, Dalijamės toliau

ronile saunuole, kad taip viskas pavyko thumbup.gif drinks_cheers.gif daug ruoseisi, tai ir vyko viskas super thumbup.gif mirksiukas.gif dabar lauxim tavo foto ax.gif


stai kaip atrodziau as, kelios foto is vestuviu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darule: 07 rugsėjo 2009 - 09:07
QUOTE(etadilu @ 2009 09 06, 19:28)
Atsiprasau uz ikyruma,bet tu klausimu labai daug....Labai patiko ta paklode su natu pozom,kuo ant jos piesiat?Noriu pasiruosti viska kas imanoma parvezt,nes vestuves bus Lietuvoj,o grisiu likus tik kelioms dienoms.Duokit man kuo daugiau patarimu.dekinga busiu uz viska.atrodo viska skaitau,viskas lyg ir aisku,bet...ima ir iskyla nesusipratimai visokie... ax.gif

Labas rytas.
Tas natas piesem su markeriais mirksiukas.gif
Atsakyti
aciu 4u.gif
Darule,atrodei labai graziai thumbup.gif
o mano puokste rimtai buvo beveik tokia pati kaip tavo biggrin.gif
prisegu viena nelabai vykusia foto,nes normalios bus kai jaunieji is medaus kopinejimo gris mirksiukas.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2009 09 06, 16:11)
Sveikos, aš jau po visko namie karsta.gif. Oras buvo toks nelabai nelabai, bet svarbu nelijo kaip iš kibiro ir gerai. Pulkas normalus, žaidimų gamtoj daug negalėjom žaisti, labai pravertė klausymų- atsakymų kortelės  thumbup.gif . Na, o salėj tai teko dirbti, svečiai iš pradžių nelabai norėjo linksmintis, ir su šokiais sunkoka buvo. Tai dabar kojos ištinusios. Noriu miego ir ištiesti kojas. Turiu kelias foto, bet jau kitą kartą įkelsiu.

Sveikutes,nu jau labai laukiam laukiam,svrbiausia dabar atsigauk,pailsek,na o paskui i darba,viska mum paspasakoti ir nuotraukeles parodyti...... ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(darule @ 2009 09 07, 08:04)
ronile saunuole, kad taip viskas pavyko  thumbup.gif  drinks_cheers.gif daug ruoseisi, tai ir vyko viskas super thumbup.gif  mirksiukas.gif dabar lauxim tavo foto ax.gif
stai kaip atrodziau as, kelios foto is vestuviu blush2.gif

labai grazei atrodei,super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ronile @ 2009 09 07, 09:44)
sveikutes! smile.gif

ruosiames,ruosiames...ir per viena diena viskas praejo biggrin.gif
penktadieni tai kaip pries egzus jauciausi smile.gif o sestadieni viskas i vietas susideliojo,kaip jau minejau su grozio procedurom paskubejau,tai turejau laiko iki islydejimo truputi..

MB isvaziavo pas jaunaji 13 h,o as pas jaunaja.padejau apsirengt,isgerem sampes,paruosiau voratinkli...ir atvyko vyrai! kadangi tradiciniu vestuviu jaunieji nenorejo,tai kliuciu nesitikejo,bet su voratinkliu susidorojo biggrin.gif
sunkiausia buvo islydint kalbet,nes pirma oficiali kalba,kai visu akys suziuro,tevai ir taip jau susijaudine, tai mane tik karstis ismuse,bet nieko,paklbejau,mamytes asaras tik nusisluoste...ir isvykom!

kadangi tikejomes daug lietaus,tai oru labai dziaugiames,nes baznycioj nelijo( tuoktuves vyko prisikelimo bacnycioj koplytelej ant stogo),ziedlapius pabert leido,sveciams labai saldainiai patiko nes darem su skirtingom nuotraukom ir remeliais,tai visu kol isragavo mirksiukas.gif

kadangi vis dar nelijo tai isvaziavom i pazaislio vienuolyna,ten ant pievutes pasidarem piknika,paleidom laiska gandrui,pasifotosesinom...va tada lietutis jau lasnot pradejo,tai isvykom dar trumpam i senamiesti,limuzine suzaidem korteliu zaidima,kol jaunieji po lietu lakste lotuliukas.gif
ir 19h grizom i viesbuti-restorana,kur jau lauke teveliai ir visi like sveciai

pasveikinom visus,tada tostas jauniesiems,pazadu tortas,kuris visiems laaaabai patiko,buvo smagu kai pazadus skaite tongue.gif
o toliau viskas pagal scenariju vyko,galvojau gal per greit cia mes viska darom,bet istikro vos spejom viska,zaidimu net neprireike ka pasiruose buvom..
jei kam dar kas idomu,pratesiu veliau,nes reikia jaunosios suknele grazint,nes jaunieji jau toli toli.. vacation1.gif

labai faina, kad taip jums pasiseke su oru, smile.gif svarbiausia gerai ir linksmai praleidot laika, dekui uz pasakojima mirksiukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ronile @ 2009 09 07, 08:49)
aciu 4u.gif
Darule,atrodei labai graziai thumbup.gif
o mano puokste rimtai buvo beveik tokia pati kaip tavo biggrin.gif
prisegu viena nelabai vykusia foto,nes normalios bus kai jaunieji is medaus kopinejimo gris mirksiukas.gif user posted image

kodel nevikusi,manau visai grazi nuotraukyte......bet vistiek lauksim daugiau...
Atsakyti
QUOTE(darule @ 2009 09 07, 10:04)
ronile saunuole, kad taip viskas pavyko  thumbup.gif  drinks_cheers.gif daug ruoseisi, tai ir vyko viskas super thumbup.gif  mirksiukas.gif dabar lauxim tavo foto ax.gif
stai kaip atrodziau as, kelios foto is vestuviu blush2.gif

labai graziai atrodei thumbup.gif super man lb grazu, be to tu si spalva tinka bigsmile.gif thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O mums su oru nelabai unsure.gif , vos išlendam iš mašinų, padarom kelis kadrus ir pradeda lašnoti doh.gif . Į Ladakalnį nelipo ir prie malūno Ginučiuose nebuvom. Nuvarėm į muziejų, ten pasifotkinom tarp senovinių rakandų, išeinam- šviečia saulutė thumbup.gif , o mes kaip tyčia turim tik 20-30 min iki bažnyčios (iš Švenčionių į Palūšę reikėjo skubėti) doh.gif .

O šiaip tai galvojau kad baisiau bus, balsas nedrebėjo, tik iš pradžių nuo susijaudinimo blogai perskaitydavau žodžius doh.gif .

Taip atrodžiau aš blush2.gif
user posted image

Mes
user posted image


O rišliai pasakoti aš nemoku blush2.gif , ir dar labai tiiiingiuuuu blush2.gif . miegočiau visą dieną jeigu nereiktų vaikų į mokyklą ir į darželius vesti ax.gif .


P.S. vyro pažįstama irgi piršliavo šeštadienį, tai ... nuėjo penktadienį pasiimti suknelės iš nuomos, sako, jūsų suknelė išnuomota blink.gif doh.gif . Davė kažkokią kitą, nzn kaip ten buvo, bet tik namuose vakare ar kitą dieną apsivilko ir ... neužsisega užtrauktukas per sprindį bash.gif. Sakė prisiuvo kažkokios medžiagos gabalą ir užsimetė šaliką, kad nesimatytų. Va kaip būna su nuomom kartais doh.gif (Lentvaryje čia taip).
Atsakyti
QUOTE(spaNguolė @ 2009 09 07, 14:01)
O mums su oru nelabai  unsure.gif , vos išlendam iš mašinų, padarom kelis kadrus ir pradeda lašnoti  doh.gif . Į Ladakalnį nelipo ir prie malūno Ginučiuose nebuvom. Nuvarėm į muziejų, ten pasifotkinom tarp senovinių rakandų, išeinam- šviečia saulutė  thumbup.gif , o mes kaip tyčia turim tik 20-30 min iki bažnyčios (iš Švenčionių į Palūšę reikėjo skubėti)  doh.gif .

O šiaip tai galvojau kad baisiau bus, balsas nedrebėjo, tik iš pradžių nuo susijaudinimo blogai perskaitydavau žodžius  doh.gif .

Taip atrodžiau aš  blush2.gif
user posted image

Mes
user posted image
O rišliai pasakoti aš nemoku  blush2.gif , ir dar labai tiiiingiuuuu  blush2.gif . miegočiau visą dieną jeigu nereiktų vaikų į mokyklą ir į darželius vesti  ax.gif .
P.S. vyro pažįstama irgi piršliavo šeštadienį, tai ... nuėjo penktadienį pasiimti suknelės iš nuomos, sako, jūsų suknelė išnuomota  blink.gif  doh.gif . Davė kažkokią kitą, nzn kaip ten buvo, bet tik namuose vakare ar kitą dieną apsivilko ir ... neužsisega užtrauktukas per sprindį bash.gif. Sakė prisiuvo kažkokios medžiagos gabalą ir užsimetė šaliką, kad nesimatytų. Va kaip būna su nuomom kartais  doh.gif (Lentvaryje čia taip).

jo, su tuom nuomom tai nieko gero istikruju g.gif mano pusbroliui buvo irgi beda.jis jaunikis buvo ir paskutine diena atvaziavo pasiimti kostiumo, nes jie is uzsienio atskrido, na ir pasake kad jo nera ismeros butent to kostiumo kuri jis buvo uzmokejes dar nemaza uzstata, kad tik butu, o cia vat jam taip, tai anyta pasake rinkis kita ir reiks pirkti nes kitaip cia niekaip, o liko tik diena iki vestuviu verysad.gif ziauriai isvis doh.gif g.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš irgi jau po malonaus "darbelio". Lyg viskas klostėsi sklandžiai, žinoma savo trūkumus pamatysim kai žiūrėsim filmuotą medžiagą. Nors po vestuvių svečiai dėkojo.
Iš pradžių buvo nedrąsu, bet tik kol išleidome jaunuosius, o po to baimės nebebuvo nei lašelio.
Tik nepavyko vienas sumanymas gamtoje, tai gandrui laiškas. Turėjome vieną helinį balioną, prie jo pririšome laišką ir......laiškas į viršų nekilo, turbūt per sunkus buvo, o gal del to kad apniukusi diena. Tai paleidome balioną vieną, o laišką pasiliko jaunieji, sakė patys gandrui perduos:). Išmesti į kokį vandenį nebuvo galimybės, nes jokių net užtvankų nebuvo biggrin.gif . Taigi patarimas toms kurios nores leisti laišką gandrui balionu-darykit laišką A5 formato ir ant lengvesnio popieriaus. Daugiau jokių nesklandumų nebuvo, o vestuvės praėjo labai greitai. Dabar trūksta veiksmo, kažkaip net liūdnoka, kad nebėra malonių rūpesčių.......
P.s. Būsimoms svočiutėm: paklodę su natomis padarykite jei netingėsite, nes įspūdį palieka liuksišką thumbup.gif. Muzikantai net bandė groti pagal "natas" lotuliukas.gif
Didelis, didelis ačiū visoms kurios pasidalinote įdėjomis, sumanymais ir netgi padarytais darbais aciuks.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iquana: 07 rugsėjo 2009 - 13:36
superines svocios!!!!!!visos trys atrodet graziai.as sakau,kad cia renkasi saunaiusios ir graziausios smile.gif wink.gif
Atsakyti
Sveikutes visos svociutes atsokusias vestuves. Jus nerealiai grazios buvot ir saunios thumbup.gif .Pailsekit ir su ispudziais ir nuotraukytem uzsukit veliau.
Atsakyti