Įkraunama...
Įkraunama...

Kirpyklos Airijoje

sveikutes,

kazkaip siaubingai pabodo planuot atostogas lietuvoj vien tam, kad galetum apsikirpt ir nereiktu bijot, kad iseisi is kirpyklos plika biggrin.gif
galvoju butu smagu, jei pasidalintumete patirtimi ir ispudziais apie kirpyklas cia , dubline, gal galit ka rekomenduot? Is ankso dekoju!
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2009 08 14, 11:35)
sveikutes,

kazkaip siaubingai pabodo planuot atostogas lietuvoj vien tam, kad galetum apsikirpt ir nereiktu bijot, kad iseisi is kirpyklos plika biggrin.gif
galvoju butu smagu, jei pasidalintumete patirtimi ir ispudziais apie kirpyklas cia , dubline, gal galit ka rekomenduot? Is ankso dekoju!

Labas,
yra gerų kirpėjų ir čia. Aš kerpuosi Dublin 3, Visonoje, pas Sonatą, labai gera kirpėja thumb_yello.gif, geri atsiliepimai ir apie lietuves kirpėjas Blanchardstown'e. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Egloja @ 2009 08 14, 10:39)
geri atsiliepimai ir apie lietuves kirpėjas Blanchardstown'e.  4u.gif


gal zinai kur konkreciai ta kirpykla randasi? 4u.gif

paskutini karta kirpausi pas lenkaite prie harolds cross tilto,man patiko smile.gif dazymas ir kirpimas 70euru.
Atsakyti
QUOTE(ie_va @ 2009 08 14, 13:01)
gal zinai kur konkreciai ta kirpykla randasi?  4u.gif

Užklausk airiukių temoje, ten yra žinančių kontaktus 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes
o gal zinot kas nors,kur idealiai sutvarko antakius?
Atsakyti
Galiu parekomenduoti gerus kirpejus lenkus Saggart rajone. Pati tik praeita savaite isbandziau ir likau patenkinta. O ir kainos palyginus su airiskom tikrai nesikandzioja.
Atsakyti
QUOTE(Egloja @ 2009 08 14, 12:39)
Labas,
yra gerų kirpėjų ir čia. Aš kerpuosi Dublin 3, Visonoje, pas Sonatą, labai gera kirpėja  thumb_yello.gif, geri atsiliepimai ir apie lietuves kirpėjas Blanchardstown'e.  4u.gif


aciu labai uz rekomendacijas 4u.gif , tas Visona salonas butu labai jau parankus man thumbup.gif o Sonata lietuve yra? brac, nekantrauju jau garbanas truputi patrupint biggrin.gif
Atsakyti
labukas smile.gif tikrai geros kirpejos dirba dublin 2 parnell streete thumbup.gif ten lietuves dvi zanetos dirba,ir kirpyklos pavadinimas lt,bet jo nepamenu rolleyes.gif superines
Atsakyti
QUOTE(wikky2010 @ 2010 02 18, 22:15)
labukas smile.gif tikrai geros kirpejos dirba dublin 2 parnell streete  thumbup.gif  ten lietuves dvi zanetos dirba,ir kirpyklos pavadinimas lt,bet jo nepamenu rolleyes.gif superines

mmm reiks pabandyt gal paieskot, nors daba jau panasu, kad kasas augintis pradejau biggrin.gif buvau ir visonoj pabandyt, tikrai labai miela kirpeja ir pataria ir isklauso, super thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(munyt @ 2010 02 25, 12:37)
mmm reiks pabandyt gal paieskot, nors daba jau panasu, kad kasas augintis pradejau  biggrin.gif buvau ir visonoj pabandyt, tikrai labai miela kirpeja ir pataria ir isklauso, super  thumbup.gif

Smagu, kad patiko Visonoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(wikky2010 @ 2010 02 18, 20:15)
labukas smile.gif tikrai geros kirpejos dirba dublin 2 parnell streete  thumbup.gif  ten lietuves dvi zanetos dirba,ir kirpyklos pavadinimas lt,bet jo nepamenu rolleyes.gif superines

o gal galima konkreciau kur cia yra,ir mazdaug kiek kainuoja? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dado @ 2010 02 27, 00:05)
o gal galima konkreciau kur cia yra,ir mazdaug kiek kainuoja? 4u.gif

gerai pabandysiu paaiskinti mirksiukas.gif nuo spiliaus eiti link parnell street,kaip prieisit sankryza reikia sukti i desne,pereiti gatve i kita puse ir ar antras ar trecia posukis i kaire ir ten uz 10 metru matysit po kaire kirpykla,ten ir soliarumas ir nagus daro thumbup.gif as daziau plaukus sviesiom sruogelem,paskui kaip nudaze dar karta daze visus plaukus sviesiai kad geresne spalva butu,pakirpo,prasedejau ten geras 3 val,sumokejau 80 e mirksiukas.gif labai malonios moterys dirba,ne jaunikles mirksiukas.gif turi patirties thumbup.gif del kainu dabar nezinau kadangi jau issikrausciau is dublino,gyvenu 90 km uz dublino,tai nelabai apsimoka man ten vaziuoti,vien del kirpyklos ax.gif beje mano plaukai ilgoki,nuo plauku ilgio prilkauso kainos thumb_yello.gif
Atsakyti