Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 05, 10:56)
Su garstyciom darau. Pas mus jie megiami. Tik as dedu ant 3 litru vandens maza indeli garstyciu.

darai pagal pirma recepta pirmam puslapi ? gal ir man reiketu pabandyti g.gif
Papildyta:
QUOTE(jurgeresta @ 2010 08 06, 06:41)
mamkaa-neblogai padirbejot thumbup.gif Is bado tikrai nemirsit lotuliukas.gif

smile.gif
Atsakyti
O jums atlaiko su šparaginėm ax.gif ?Man jos tokios "piktos" atrodo marinavimui blush2.gif Gal užtai,kad mano mamai visada jos nušaudydavo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 08 06, 08:38)
o kur dar mazu morkyciu marinavimas  doh.gif Bet uztat ziema is bado nemirsim.

Sauniai padirbejei thumbup.gif
O gal gali isduot kaip marinuoji morkytes, kokio jos dydzio turi buti ir t.t. aciu 4u.gif
Atsakyti
aga morkytes ir mane domina ax.gif

klausykit dare klausimelis,kazi raugiant agurkus yra skirtumas agurku rusis g.gif
Atsakyti
Oj mamkaa šaunuole thumbup.gif Aš vakar vakare parsivariau irgi 5 kibirus doh.gif Tris vakar sutvarkiau, iki 2 val. kuičiaus. Dabar darbe snaudžiu blink.gif Šiandien likusius reiks damušinėt, ale jau nemarinuosiu. Kas tiek suvalgys. Sriubų geriau privirsiu žiemai, kubeliais dar prisimarinuosiu, bus į mišraines visokias. Vaje vaje doh.gif
Papildyta:
Beje didelius agurkus ir aš griežinėliais storesniais supjausčius marinuoju. Nu žiemą vien agurkais misim lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
Leilla, man tai jokio skirtumo kokia ten rūšis, raugiu ir tiek. Tik jau raugimui aš atidedu biškiuką didesnius, mažulius sumarinuoju mirksiukas.gif
Atsakyti
as agurka su agurku galiu valgyt, labai megstu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Megaera @ 2010 08 06, 06:55)
O jums atlaiko su šparaginėm ax.gif ?Man jos tokios "piktos" atrodo marinavimui blush2.gif Gal užtai,kad mano mamai visada jos nušaudydavo biggrin.gif

nea niekada neissaudo, marinuoju sparagines ir taip ir atskirai tik sparagines.
Papildyta:
QUOTE(Leilla @ 2010 08 06, 07:06)
aga morkytes ir mane domina  ax.gif

klausykit dare klausimelis,kazi raugiant agurkus yra skirtumas agurku rusis  g.gif

apie morkas papasakosi uir pasirodysi "morku marinavimo " temoje. jei negausiu i kaili, nes jau nuo pernai mergaitem buvau prisizadejusi toj temoj savo recepta ideti ir neidejau.

Einu dabar medetku muilo virti, o po to temoj "morku marinavimas" viska papaskosiu ir parasysiu.
Papildyta:
QUOTE(simike @ 2010 08 06, 07:20)
Kas tiek suvalgys. Sriubų geriau privirsiu žiemai,

o kaip ruosiate agurkus sriuboms ziemai? Ar gerai supratau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamkaa: 06 rugpjūčio 2010 - 10:43
Turėjau minty, kad agurkinių sriubų prisivirsiu blush2.gif Su perlinėm, su ryžiais, su miežinėm blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simike: 06 rugpjūčio 2010 - 10:43
Su perlinem ir as zinau ta misraine, pernai jos buvau daug pridariusi, tai visiem dalinau ir reklamavau, koks geras dalykas, tik sudejai i sultini ir tau sriuba per 10 min.
niu viskas begu muilo virti.
Atsakyti
o gal kuri matet pigesniu 1.5ltr. ar 2 ltr. stiklainiu pirkti?
Atsakyti
QUOTE(PILNATIS13 @ 2010 08 06, 11:51)
o gal kuri matet pigesniu 1.5ltr. ar 2 ltr. stiklainiu pirkti?

Norfoj si savaitgali bus 30 proc ar 35 proc nuolaida stiklainiams, o as vakar prisipirkau uzsukamu po 1 litra - 0.75 cnt mirksiukas.gif

Mamka - labai lauksiu morku receptuko, nes darze jos labai tankiai susodintos, tai tas praretinciau ir mazas uzvakuociau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 08 06, 11:45)
Su perlinem ir as zinau ta misraine, pernai jos buvau daug pridariusi, tai visiem dalinau ir reklamavau, koks geras dalykas, tik sudejai i sultini ir tau sriuba per 10 min.
niu viskas begu muilo virti.

Kas per muilas g.gif
Atsakyti