Įkraunama...
Įkraunama...

Agurkų konservavimas

QUOTE(mamkaa @ 2010 08 11, 17:01)
Parvažiavau iš sodo ir parsitempiau 2 kibirus agurkų ir 2 kibirus pomidorų, eisiu marinuoti, tik va nežinau kuriuo receptu  g.gif , turbūt bandysiu kokį naują receptėlį iš šiandien pirkto žurnalo, niu kaip vaikas negaliu atsidžiaugti 135 įvairūs marinavomo receptai.
Papildyta:

trys kupini valgomi šaukštai, turiu lentelę iš žurnalo išsikirpus, tai baisiai daug žinau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


aciu dideliausiai, nes baigiu galva nusisukt ir taip ir taip bandau ismislint, lekiu marinuot 4u.gif aciu dar karta lotuliukas.gif
Atsakyti
reikėtų tokią lentele įdėti į pirmą temos puslapį, nes tikrai pravers ne vienai. Va kaip tik ir tema baigiasi, kuriant nauja galima bus įdėti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2010 08 11, 11:37)
xix, skinu kasdien. O kai nedirbu - dukart per dieną. Pas mane konservuoti agurkėliai nedidesni nei pirštas. Ir kasdien nuskinu ~ 3 kibirus.
Čia viskas dėl godumo pavasarį - 17 pakelių susodinau (dauguma jų hibridiniai gausiai derantys)  biggrin.gif
Bet ir pernai labai daug buvau prikonservavus, visi sakė, kad penkiems metams užteks. O balandžio mėnesį baigėsi  blink.gif
Pernai daug visokių receptų išbandžiau. Ant kiekvieno stiklainio klijavau etiketę ir rašiau pagal kokį receptą daryta - kad šiais metais žinočiau geriausius. Na, ir labiausiai patiko mums agrukai pagal Dziunką  thumbup.gif

blink.gif blink.gif
nu tada aisku as tris pakelius lotuliukas.gif lotuliukas.gif ir agurkai mano uz 25 km, tai iseina skint tik 3 kart per savaite ( geriausisu atveju) lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Naminė @ 2010 08 11, 12:30)
Lusasita  ten tam recepte rei butinai garstyciu grudų,bet aš ju nedejau,nes neturiu...gal nieko blogo,a?
ir žolių nedėjau ,tik krapų...nu bet žiūrėsim rolleyes.gif



man sake, kad siam receptui gasrtyciu seklos butinos mirksiukas.gif Ju visada buna, jei naudojat misinius konservavimui
Papildyta:
QUOTE(Mrs. R @ 2010 08 11, 13:30)


Mergaitės - o kodėl jūs taip bijot acto ir nekalta laikot citrinos rūgštį? Juk tai tas pats š... tik kitoj rankoj lotuliukas.gif nebent imtumėtė tikros citrinos sultis ar naudotumėt tik kaukazines slyvaites, vat čia būtų natūralų, o dabar gi, ta citrinos rūgštis net prie citrinos negulėjus, koks jau čia gėris? g.gif vaikų darželiuose ją griežtai uždraudė naudoti...
Imkit marinatui pvz obuolių actą, nes vynuogių biški brangu....


girdejau laida, kad citrinu rugstis gaminama is juodojo pelesio, kuris buna po kriauklemis, na kur gausu dregmes doh.gif fuuuuuuuuiiiiii man jau actas geriau
Atsakyti
Na, ir labiausiai patiko mums agrukai pagal Dziunką


O koks tai receptukas, jei negaila? Greitai praverčiau forumo puslapius, lyg ir nemačiau...
Atsakyti
QUOTE(lelija R @ 2010 08 11, 17:43)
Na, ir labiausiai patiko mums agrukai pagal Dziunką 
O koks tai receptukas, jei negaila? Greitai praverčiau forumo puslapius, lyg ir nemačiau...


Dziunkos receptas:

,,mano firminis.....trilitriniam stiklainiui....t.y. apie1.5 litro vandens
60gr.druskos
100gr. cukraus
3arbat.saukstel. citrinos rugsties arba 170gr. acto
krapai, cesnakai, serbent. vysniu lapai,dedu krienu saknies (jei turiu),jei ne tai lapu, pipiru ir kvapiu ir karciu zirniukais, garstyciu seklu, (dar jei kam patinka pagal skoni dedu gvazdikeliu...i stiklaini kokius 3-4 vnt) man visai nieko.
pirma karta uzpilu is arbatinio verdanciu ,po to is stiklainio i puoda ir dar 2 katus su marinatu, tarp tu visu triju uzpylimu agurkus palaikau po kokias tris minutes.
gero konservavimo!" 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2010 08 11, 18:07)
reikėtų tokią lentele įdėti į pirmą temos puslapį, nes tikrai pravers ne vienai. Va kaip tik ir tema baigiasi, kuriant nauja galima bus įdėti  g.gif

Jeigu tokią lentelę turi , tai žinoma kad įkelk thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gili_upė @ 2009 08 23, 19:54)
Marinuoti agurkai “GRIEŽINĖLIAI“


Pasidariau kelis stiklainiukus pagal si recepta, labai liuks gavosi, labai patiko. Reiktu turbut daugiau pasigaminti rolleyes.gif

Labai aciu gili_upė uz recepteli 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo giria: 11 rugpjūčio 2010 - 22:25
QUOTE(liaga @ 2010 08 11, 17:52)
Dziunkos receptas:

,,mano firminis.....trilitriniam stiklainiui....t.y. apie1.5 litro vandens
60gr.druskos
100gr. cukraus
3arbat.saukstel. citrinos rugsties arba 170gr. acto
krapai, cesnakai, serbent. vysniu lapai,dedu krienu saknies (jei turiu),jei ne tai lapu, pipiru ir kvapiu ir karciu zirniukais, garstyciu seklu, (dar jei kam patinka pagal skoni dedu gvazdikeliu...i stiklaini kokius 3-4 vnt) man visai nieko.
pirma karta uzpilu is arbatinio verdanciu ,po to is stiklainio i puoda ir dar 2 katus su marinatu, tarp tu visu triju uzpylimu agurkus palaikau po kokias tris minutes.
gero konservavimo!"  4u.gif


taip, šitas drinks_cheers.gif
Tik aš kitoj vietoj, matyt, radau. Tai ten buvo šaukštais nurodyta.
2 šaukštai druskos,
5 šaukštai cukraus,
180 g acto,
1,5 l vandens

Na iš tiesų agurkėliai superiniai wub.gif
Atsakyti
Mamka, koks ten zurnalas su receptais?
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 08 12, 09:12)
Mamka, koks ten zurnalas su receptais?

einu nufotkinsiu, ir zurnala irrecepta pagal kuri vakar marinavau ir agurkus smile.gif

o tu sukurk nauja tema, nes sita kaip ir baiginejasi g.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti