Įkraunama...
Įkraunama...

Viskas apie mokestį už darželį

Situacija tokia: viena dukra (3m) keliaus į darželį, su kita (2m) esu vaiko priežiūros atostogose iki sukaks 3m. gaunu soc. pašalpą ir automatiškai kompens už darželį. kai pristačiau pažymą, buhalterė paklausė kodėl nevedu antrosios į lopšelį. nevedu todėl, kaip kad man paaiškino soc. skyriaus darbuotoja: "jeigu esi vaiko priežiūros atostogose ir nori vesti vaiką į lopšelį/darželį tada nebegauni soc.pašalpos". buhalterė pasakė, kad pirmą kartą girdi tokį dalyką. gal kas nors žinot kaip iš tikro yra?
Atsakyti
jums gal tiesiog pašalpą moka kaip auginančai vaiką iki trejų metų. jei moka pagal tai, tada taip, vedant į darželį dingtų priežastis mokėti pašalpą.
Atsakyti
QUOTE(l'eau @ 2010 08 26, 18:57)
jums gal tiesiog pašalpą moka kaip auginančai vaiką iki trejų metų. jei moka pagal tai, tada taip, vedant į darželį dingtų priežastis mokėti pašalpą.

is sodros negaunu nieko vos tik sukako 2 metukai, o is soc paramos skyriaus po 52 lt uz vaika, plius pasalpa skirta seimai, gaunanciai mazas pajamas. bet jei del tu 52 lt, tai negaleciau ir vyresneles vesti. bet siuo atveju uzkliuva tai, kad esu vaiko prieziuros atostogose, todel negaliu vesti i darzeli ir gauti soc pasalpa. turiu pasirinkti arba vesti i darzeli ir negaut pasalpos, o tuo paciu kompensacijos, del vyresneles darzelio mokescio. cia anot soc paramos skyriaus darbuotojos. o darzelio buhaltere sako pirma karta girdziu toki dalyka. tai ir noriu issiaiskinti kaip cia yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(VAE @ 2010 08 26, 20:13)
is sodros negaunu nieko vos tik sukako 2 metukai, o is soc paramos skyriaus po 52 lt uz vaika, plius pasalpa skirta seimai, gaunanciai mazas pajamas. bet jei del tu 52 lt, tai negaleciau ir vyresneles vesti. bet siuo atveju uzkliuva tai, kad esu vaiko prieziuros atostogose, todel negaliu vesti i darzeli ir gauti soc pasalpa. turiu pasirinkti arba vesti i darzeli ir negaut pasalpos, o tuo paciu kompensacijos, del vyresneles darzelio mokescio. cia anot soc paramos skyriaus darbuotojos. o darzelio buhaltere sako pirma karta girdziu toki dalyka. tai ir noriu issiaiskinti kaip cia yra  g.gif

Soc. darbuotoja teisi, buhalterė gal dar nežino ir tiek.
Atsakyti
Noriu pasitikslinti - soc. remtinos šeimos vaikams darželyje nuolaida 50 ar 100 proc.? blush2.gif
Atsakyti
norejau pasiklausti ar vienisoms mamoms kaskokia nuolaida priklauso darzelyje siuo metu? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(n-toji vartotoja @ 2010 08 30, 14:50)
Noriu pasitikslinti - soc. remtinos šeimos vaikams darželyje nuolaida 50 ar 100 proc.?  blush2.gif

Vilniuje mokėsit po litą už dieną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(n-toji vartotoja @ 2010 08 30, 14:50)
Noriu pasitikslinti - soc. remtinos šeimos vaikams darželyje nuolaida 50 ar 100 proc.?  blush2.gif

nuo savivaldybes priklauso, turite ziureti konkrecios savivaldybes tinklapyje arba konkreciai savo darzelio tinklapyje...

pas mus siauliuose ,soc remtinoms seimoms, darzelis kompensuojamas 100%
Papildyta:
QUOTE(Mazas angelas @ 2010 08 30, 16:28)
norejau pasiklausti ar vienisoms mamoms kaskokia nuolaida priklauso darzelyje siuo metu?  blush2.gif

tokio statuso kaip vienisa mama nera, yra tik vaikas netekes vieno is tevu arba mazas pajamas gaunanti seima..
tiesiog isiveskite i googla savo miesto savivaldybes tinklapi ir ten turetu buti parasyta apie kompensacijas darzeliui, arba savo darzelio tinklapi mirksiukas.gif
jei jusu darzelis neturi savo tinklapio, galima paziureti i kitus jusu mieste esancius darzelius- nes ju kompensacijos bus tokios pacios, kaip ir jusu darzelio...
nes kiekviena savivaldybe turi teise viduje nuspresti kiek ir ka kompensuoti darzeliuose. mirksiukas.gif
Atsakyti
sveikutes
vyras istojo i profesinio rengimo dienini skyriu,tai kiek suprantu mums bus kompensuojama 50%?
Atsakyti
QUOTE(tiskute @ 2010 09 01, 10:34)
sveikutes
vyras istojo i profesinio rengimo dienini skyriu,tai kiek suprantu mums bus kompensuojama 50%?


Taip, tik reiks rugsėjį ir vasarį pristatyti pažymas, kad mokosi dieniniam skyriuje.
Atsakyti
QUOTE(Upokšnis @ 2010 09 01, 13:51)
Taip, tik reiks rugsėjį ir vasarį pristatyti pažymas, kad mokosi dieniniam skyriuje.

Man reikėdavo tik kartą per metus rugsėjo menesį (nes toj pažymoj parašyta, kada baigiasi mano studijos, gal dėl to)...
Atsakyti
o dienines magistraturos studijos taip pat ieina, kad 50 proc.gaut kompensacija?ar tik bakalauras?
Atsakyti