Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų šventimas Kaune ir jo apylinkėse

As dar pagalvoju ir apie tai kad jei vaikuti krikstinti vasara sugalvosim tai su salem bus problema , nes zmones zeninasi kaip isproteje. Grazios ir patikimos vietos uzimtos jau nuo pernai .Taip kad reiks palakstyti kol kazka gero rasim. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(EDITA* @ 2007 04 06, 22:22)
As dar pagalvoju ir apie tai kad jei vaikuti krikstinti vasara sugalvosim tai su salem bus problema , nes zmones zeninasi kaip isproteje. Grazios ir patikimos vietos uzimtos jau nuo pernai .Taip kad reiks palakstyti kol kazka gero rasim.  4u.gif


Rimtai? blink.gif nu cia tai geras... kad kaimo turizmo sodyba pries 6 men. rezervuot riekia, tai zinau, bet kad sale pries metus doh.gif kagi, ieskosim, kol rasim ax.gif
Atsakyti
Na, kur dar Kaune galima svesti krikstynas be jau minetu variantu? g.gif tuoj pradesiu paieskas, nes kai paklausau, kad visur masiskai uzimta, jau nebejuokinga darosi verysad.gif
Atsakyti
as bandysiu i Bajorkiemi skambintis ar nebus kokiu ta diena renginiu. Pamasciau, jog salia Kauno marios, zaidimu aikste nemaza.. g.gif tik neaisku kaip su oru bus reikalai ir ar lauke staliuku laisvu butu ta diena.. unsure.gif na, jeigu ka, tai atsarginiai variantai: pas pazystama kavineje pries Mola, "Fortas" Mole arba "Aitvaras" ax.gif kazkur vistiek rasiu. Kadangi nelabai noriu rezervuoti is anksto, tai ir kelis variantus ruosiu. Neaisku ar suteiks garbes ateiti anuko pasveikinti tevai is vyro puses, nes jiems ne prestizas su maniskiais sedeti, o ir patys issiskyre jie ir vienas i kita net is mandagumo paziuret nenori.. blink.gif ir taip jau 9metai.. sad.gif O rezervuoti nezinant sveciu skaiciaus - nesamone.
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 04 19, 16:31)
as bandysiu i Bajorkiemi skambintis ar nebus kokiu ta diena renginiu. Pamasciau, jog salia Kauno marios, zaidimu aikste nemaza..  g.gif  tik neaisku kaip su oru bus reikalai ir ar lauke staliuku laisvu butu ta diena..  unsure.gif  na, jeigu ka, tai atsarginiai variantai: pas pazystama kavineje pries Mola, "Fortas" Mole arba "Aitvaras"  ax.gif  kazkur vistiek rasiu. Kadangi nelabai noriu rezervuoti is anksto, tai ir kelis variantus ruosiu. Neaisku ar suteiks garbes ateiti anuko pasveikinti tevai is vyro puses, nes jiems ne prestizas su maniskiais sedeti, o ir patys issiskyre jie ir vienas i kita net is mandagumo paziuret nenori..  blink.gif  ir taip jau 9metai..  sad.gif  O rezervuoti nezinant sveciu skaiciaus - nesamone.

Niu čia tai pavaro seneliai.Man atrodo marčią jie labai gerą turi.Gautų tokią kaip aš žiežulą tai net ir nežinotų apie krikštynas. Padaryčiau aš jiems prestižą
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 04 19, 16:31)
as bandysiu i Bajorkiemi skambintis ar nebus kokiu ta diena renginiu. Pamasciau, jog salia Kauno marios, zaidimu aikste nemaza..  g.gif  tik neaisku kaip su oru bus reikalai ir ar lauke staliuku laisvu butu ta diena..  unsure.gif  na, jeigu ka, tai atsarginiai variantai: pas pazystama kavineje pries Mola, "Fortas" Mole arba "Aitvaras"  ax.gif  kazkur vistiek rasiu. Kadangi nelabai noriu rezervuoti is anksto, tai ir kelis variantus ruosiu. Neaisku ar suteiks garbes ateiti anuko pasveikinti tevai is vyro puses, nes jiems ne prestizas su maniskiais sedeti, o ir patys issiskyre jie ir vienas i kita net is mandagumo paziuret nenori..  blink.gif  ir taip jau 9metai..  sad.gif  O rezervuoti nezinant sveciu skaiciaus - nesamone.


As dabar mastau, ar geriau salia namu, ar uzmiesty... mano vyras mano, kad geriau uzmiesty... aisku, arciau namu patogiau gal, bet... kazi, ar nepersikeltu tokiu atveju balius i namus? g.gif va sito tai jau nenoriu. tiesa, gal zinot, ar reikia uzstata iskart sumoket, kai rezervuoji? ir kokio dydzio?
Atsakyti
na as apie "bernelius" ir ne ka gero esu girdejus,kiek zinau tai nepigu,ir gerimus stipresnius ir saldumynus ten pat turi uzsisakyt.mes ir planuoja geguzi krikstynas.bet vis dar nenuspriandziam kur,nors man yra sovusi mintis "baltose buresia"prie kauno mariu,kazkaip man ten patinka,ir aplinka grazi.ka manot,gal kas ten yra ka svente? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosmas @ 2007 04 26, 05:58)
na as apie "bernelius" ir ne ka gero esu girdejus,kiek zinau tai nepigu,ir  gerimus stipresnius ir saldumynus ten pat turi uzsisakyt.mes ir planuoja geguzi krikstynas.bet vis dar nenuspriandziam kur,nors man yra sovusi mintis "baltose buresia"prie kauno mariu,kazkaip man ten patinka,ir aplinka grazi.ka manot,gal kas ten yra ka svente? smile.gif


Aha, ir as pastaruoju metu prisiklausiau negeru kalbu apie sventima "Bajorkiemyje", tai braukiu is saraso sita vieta. mastom apie sventima ne mieste. gal kas sventet "Deivenoj" - berods, taip vadinasi, cia autostrada vaziuojant link Vilniaus, ties Kauno riba... unsure.gif o gal kas sventet "Senam bebre"? aplinka nera ispudinga, bet kainos patrauklios ir vaikams zaisti ir lankstyt yra kur mirksiukas.gif Nutariau sales atskiros nesakyt, kokioj nisoj sustumti stalai butu visai liuks thumbup.gif
Atsakyti
Kalbant apie "Deivina" manes nezavi. Buvau 1 karta atnese sultis purvinoje stiklineje ir visas noras ten dar karta vaziuoti baigesi. Teko kalbeti su pazystama kuri ten dirbo, tai ji patvirtino kad del indu plovimo ten karas vykdavo. Bet gal dabar jau kas pasikeite , gal indus jau indaplove plauna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 04 26, 07:52)
Aha, ir as pastaruoju metu prisiklausiau negeru kalbu apie sventima "Bajorkiemyje", tai braukiu is saraso sita vieta. mastom apie sventima ne mieste. gal kas sventet "Deivenoj" - berods, taip vadinasi, cia autostrada vaziuojant link Vilniaus, ties Kauno riba... unsure.gif o gal kas sventet "Senam bebre"? aplinka nera ispudinga, bet kainos patrauklios ir vaikams zaisti ir lankstyt yra kur mirksiukas.gif Nutariau sales atskiros nesakyt, kokioj nisoj sustumti stalai butu visai liuks thumbup.gif


retai ten lankausi.. dekui, kad perspejot del Bajorkiemio.. blink.gif tada atkrenta.. be to ir taip makalyne gavosi.. dabar mano tevai nusprende neateiti, nes jiems su ponais sedeti ne vieta.. (turi omenyje vyro teva su zmona) doh.gif jau taip atsibodo ju visu issidirbinejimai, jog is vis - spjausiu i juos visus ir su kriksto tevais nuvaziuosim iki Molo - uzteks irnesakyk.gif pabodo vaikams sekti pasakas kokie seneliai darboholikai.. verysad.gif ne gimine, o Santa Barbara pas mane rolleyes.gif Matai vyro tevams as per prasta marti (be kraicio) - pastoviai replikas meto, mano tevams - nesmagu su tokiais karaliais sedeti prie vieno stalo ir tasausi su jais visais bandydama itikti ir vaikams sukurti iliuzija, jog seneliai labai uzsieme ir neturi visai laiko susesti drauge per vaiku sventes.. blink.gif o siaip vyro tevas niekad nezino kada anuku gimtadieniai ir kiek jiems metu.. lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos mamytes.o gal kas svente krikstynas Berneliuose(anukeles Gedrutes uzeigeleje)?man rodos ten vaikams idealu.ar Legendoje?sake ten neblogos salytes.gal ka girdejote?aciu uz atsakymus.
Atsakyti
tai va, nuvaziavau i "Alfridos" kavinuke (priesais Mola), suderinau visa sale, 1 zmogui kainuos 35Lt (salti, karsti patiekalai) + musu gerimai (nesamies ka norim ir kiek norim) ir kriksto mamos saldus stalas. Galesim buti ir linksmintis 17-24h kiek tik norim thumbup.gif Nei sukti galva del maisto ir kaina normali rolleyes.gif Man ten maistas patinka ir porcijos normalios cool.gif vat ir issisprende mano bedos kur svesti ir kiek kainuos.
Atsakyti