Įkraunama...
Įkraunama...

Krikštynų šventimas Kaune ir jo apylinkėse

QUOTE(Gabe @ 2007 05 03, 21:23)
tai va, nuvaziavau i "Alfridos" kavinuke (priesais Mola), suderinau visa sale, 1 zmogui kainuos 35Lt (salti, karsti patiekalai) + musu gerimai (nesamies ka norim ir kiek norim) ir kriksto mamos saldus stalas. Galesim buti ir linksmintis 17-24h kiek tik norim  thumbup.gif  Nei sukti galva del maisto ir kaina normali  rolleyes.gif  Man ten maistas patinka ir porcijos normalios  cool.gif  vat ir issisprende mano bedos kur svesti ir kiek kainuos.

Labutis labai lauksim atsiliepimu kaip praejo Jusu svente. Linkime kad viskas butu thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 05 03, 22:23)
tai va, nuvaziavau i "Alfridos" kavinuke (priesais Mola), suderinau visa sale, 1 zmogui kainuos 35Lt (salti, karsti patiekalai) + musu gerimai (nesamies ka norim ir kiek norim) ir kriksto mamos saldus stalas.

o galima tiksliau tos kavinukės adresą
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 05 03, 21:23)
tai va, nuvaziavau i "Alfridos" kavinuke (priesais Mola), suderinau visa sale, 1 zmogui kainuos 35Lt (salti, karsti patiekalai) + musu gerimai (nesamies ka norim ir kiek norim) ir kriksto mamos saldus stalas. Galesim buti ir linksmintis 17-24h kiek tik norim  thumbup.gif  Nei sukti galva del maisto ir kaina normali  rolleyes.gif  Man ten maistas patinka ir porcijos normalios  cool.gif  vat ir issisprende mano bedos kur svesti ir kiek kainuos.


Nu va, kaip smagu, kad issisprende thumbup.gif ir visai pasonej musu Tavo mineta kavinuke smile.gif o mes dar tik vaziuosim tartis del kavinukes. o su kunigu jau sutarem, tai jau irgi pasiekimas mirksiukas.gif galim judet toliau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lotari @ 2007 05 05, 07:25)
o galima tiksliau tos kavinukės adresą


"Mazoji Alfrida" Baršausko g. 67-2, tel.nr. 351316 4u.gif man patiko tas, jog ten yra 2 sales (viena didesne, kita mazesne), kurios visiskai atsiskiria ir su atskirais iejimais, atskiri ir tvarkingi WC (su vaikais bunant man tai ypac aktualu) thumbup.gif Siaip siulyciau kokia diena nueiti ir taip pavalgyti, tada galesit susidaryti ispudi apie maista ir aplinka rolleyes.gif Nes galiu visko pripasakoti, tik kiekvienas turim savo reikalavimu kartele ir turim teise patys rinktis ar tinka ar ne blush2.gif
dekui visoms uz linkejimus gerai atsvesti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 05 05, 12:30)
"Mazoji Alfrida" Baršausko g. 67-2, tel.nr. 351316  4u.gif  man patiko tas, jog ten yra 2 sales (viena didesne, kita mazesne), kurios visiskai atsiskiria ir su atskirais iejimais, atskiri ir tvarkingi WC (su vaikais bunant man tai ypac aktualu)  thumbup.gif  Siaip siulyciau kokia diena nueiti ir taip pavalgyti, tada galesit susidaryti ispudi apie maista ir aplinka  rolleyes.gif  Nes galiu visko pripasakoti, tik kiekvienas turim savo reikalavimu kartele ir turim teise patys rinktis ar tinka ar ne  blush2.gif
dekui visoms uz linkejimus gerai atsvesti  4u.gif

Dėkui už adresiuką, bandysim ten pasivaišinti ir žiūrėsim ar ten užsakinėsim šventę
Atsakyti
tai kiek suprantu,nekas nezino apie"Legenda"ar silainiu "bernelius",nu tada tiek to reikes koki savo snipa uzsiusti...........
Atsakyti
QUOTE(Gabe @ 2007 05 05, 11:30)
"Mazoji Alfrida" Baršausko g. 67-2, tel.nr. 351316  4u.gif  man patiko tas, jog ten yra 2 sales (viena didesne, kita mazesne), kurios visiskai atsiskiria ir su atskirais iejimais, atskiri ir tvarkingi WC (su vaikais bunant man tai ypac aktualu)  thumbup.gif  Siaip siulyciau kokia diena nueiti ir taip pavalgyti, tada galesit susidaryti ispudi apie maista ir aplinka  rolleyes.gif  Nes galiu visko pripasakoti, tik kiekvienas turim savo reikalavimu kartele ir turim teise patys rinktis ar tinka ar ne  blush2.gif
dekui visoms uz linkejimus gerai atsvesti  4u.gif


Butent, kiekvienas turim savo reikalavimus, ir mes darysim lygiai ta pati - nueisim pavalgyti ir kavos pagerti, kad susidarytume vaizda. tiesa, cia ne apie Alfrida kalbu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Spragtukas @ 2007 04 18, 15:19)
Na, kur dar Kaune galima svesti krikstynas be jau minetu variantu?  g.gif tuoj pradesiu paieskas, nes kai paklausau, kad visur masiskai uzimta, jau nebejuokinga darosi verysad.gif


mes ir ieskom - galvoju gal Perkuno namuose, Vyno rusyje ar Prie Svarstykliu g.gif

QUOTE(taniuska@ @ 2007 05 05, 12:51)
tai kiek suprantu,nekas nezino apie"Legenda"ar silainiu "bernelius",nu tada tiek to reikes koki savo snipa uzsiusti...........


oi Legenda maisto kokybe nepasizymi schmoll.gif o berneliai schmoll.gif tvartas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutik @ 2007 05 18, 11:22)
mes ir ieskom - galvoju gal Perkuno namuose, Vyno rusyje ar Prie Svarstykliu  g.gif


mes darėm kiniečių restorane, Masiulio gatvėj. Likom labai patenkinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutik @ 2007 05 18, 11:22)
mes ir ieskom - galvoju gal Perkuno namuose, Vyno rusyje ar Prie Svarstykliu  g.gif
oi Legenda maisto kokybe nepasizymi  schmoll.gif o berneliai  schmoll.gif tvartas  rolleyes.gif

turejau omeny silainiuose, paciose "berneliuose" yra "anukeles Giedrutes uzeigele" pati ten nebuvau,bet ju internetiniame puslapyje atrodo labai neblogai.vaikam visokiu nameliu pristatyta.tik vat nezinau ar apskritai ta uzeigele
nuomoja,vat kame reikalas........o del "Legendos" aciu uz perspejima...............


Atsakyti
O mes si karta nusprendem daryti namie. Nes zmoniu nedaug, tik su mumis 11. Tai telpam ir namie, kazko labai neruosiu, tik simboliskai pasedeti, o ir mazajai namie geriausiai, nes ji jautri aplinkos pokyciam, man neitu nuo keliu, zystu, zodziu butu daugiau vargo negu patogumo. Padarysiu viena karsta, saltais pasirupinsiu is anksto-nupirksiu, vaisiai, tortukas+kava. Manau visiem visko pakaks, o ir orai dabr tokie, kad valgyti nelabai ir norisi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Brudi @ 2007 06 01, 22:47)
O mes si karta nusprendem daryti namie. Nes zmoniu nedaug, tik su mumis 11. Tai telpam ir namie, kazko labai neruosiu, tik simboliskai pasedeti, o ir mazajai namie geriausiai, nes ji jautri aplinkos pokyciam, man neitu nuo keliu, zystu, zodziu butu daugiau vargo negu patogumo. Padarysiu viena karsta, saltais pasirupinsiu is anksto-nupirksiu, vaisiai, tortukas+kava. Manau visiem visko pakaks, o ir orai dabr tokie, kad valgyti nelabai ir norisi doh.gif


Na, pas mus namai baisiai isile nuo tu karsciu, o liepa tai panasu kad irgi bus karsta doh.gif tai mes tiesiog dustume namie, o ir nesutalpinciau visu normaliai schmoll.gif O ir vaiku nemazai gaunasi. Beje svesim "Deivinoje", buvom nuvaziave apsiziureti, tai jei geras oras, lauke butu liuks thumbup.gif
Atsakyti