Įkraunama...
Įkraunama...

Darbo biržos kursai-II

ji pabaige as ta pacia diena pradejau smile.gif abi dar mokomes tai tikiuosi ateiti tas pazymejimas pades smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2009 09 09, 23:16)
ji pabaige as ta pacia diena pradejau smile.gif  abi dar mokomes tai tikiuosi ateiti tas pazymejimas pades smile.gif

labai smagu, kad tu tiek informacijos pateikei apie situos kursu.Susidariau labai gera nuomonę apie juos, ta prasme, kad mokytis nebus sunku.
Papildyta:
Aciu tau uz patarimus siandiena, as jau einu miegoti. 4u.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2009 09 09, 21:45)
Dar kad mokinates gaunat stipendija kiekwiena menesi 560 lt plius dar uz talonelius apie 50 lt  thumbup.gif

o uz ka ta stipendija moka? tai moka ir pasalpa ir stipendija ar tik stipendija? ir kiek laiko ja moka?
Atsakyti
QUOTE(Anitele @ 2009 09 10, 11:22)
o uz ka ta stipendija moka? tai moka ir pasalpa ir stipendija ar tik stipendija? ir kiek laiko ja moka?

pasalpa moka tiek menesiu kiek trunka kursai. uz tai, kad mokaisi. Labai gerai, kad moka. smile.gif
nemanau, kad moketu ir ta, ir ta.
Atsakyti
Gali pats pasirinkt apsiskaiciuoji ar stipendija ar pasalpa kas tau geraiu, kur daugiau pinigeliu gauni
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2009 09 10, 14:51)
Gali pats pasirinkt apsiskaiciuoji ar stipendija ar pasalpa kas tau geraiu, kur daugiau pinigeliu gauni

o sakykite kursai ne velavao,ta prasme ar prasidejo ta diena kuria ir buvo planuota/
Atsakyti
Sawaite buwo atidete weliau
Atsakyti
QUOTE(_simute_ @ 2009 09 10, 15:49)
Sawaite buwo atidete weliau

viskas aisku smile.gif
Atsakyti
QUOTE(asarele54 @ 2009 09 07, 12:57)
O tai jums tarpininkė pasako,kada tie kursai būna?nes aš noriu irgi eiti,tik va buvau rugpjūčio 27d.o dabar reiks atvažiuoti tik spalio 28d.o aš norėčiau greičiau kursus pradėti.

ar pavyko ka nors suzinoti del kursu?
Atsakyti
Sveikutes wink.gif as stoviu pati DB..bandziau klaust savo tos konsultantes kokie yra kursai, ka galima rinktis..
ale mano toookia ziezula kad nieko nesako..;( gal zinot, kur rasti info kokie siulomi kursai ir t,t, blush2.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Vilnoja @ 2009 09 12, 14:41)
Sveikutes wink.gif as stoviu pati DB..bandziau klaust savo tos konsultantes kokie yra kursai, ka galima rinktis..
ale mano toookia ziezula kad nieko nesako..;( gal zinot, kur rasti info kokie siulomi kursai ir t,t, blush2.gif ?

Ale kokios konsultantes, ragi gaila pasakyti del tu kursu.Kodel jos taip nenori, kad zmones gautu kursus?Juk ne is ju kisenes tie kursai ir stipendija mokama. g.gif
Atsakyti
QUOTE(bialetti @ 2009 09 12, 16:23)
Ale kokios konsultantes, ragi gaila pasakyti del tu kursu.Kodel jos taip nenori, kad zmones gautu kursus?Juk ne is ju kisenes tie kursai ir stipendija mokama. g.gif

nes savo zmones prakisa doh.gif maciau,kad veina darbuotoja savo dukra atvede ir ikiso i kirpejas ,nors kursai po 3 jau turejo prasidet doh.gif
Atsakyti