Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

Jurgutele, kaip jum balzamas, ar kas ten is John Frieda blondinems?
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 07, 12:42)
O kas cia alfa parf pas tave yra? Ar cia su milkshake ampulem sumaisei? g.gif Ir ka ten is TBS turi, ar patinka? 4u.gif 
Tai viskas aisku, as Dzintars kas antra diena naudoju ir per nakty laikau, tai del to man taip darosi g.gif
Jezau, kiek priemoniu, dar karta perziuriu viska, pas mane amziais visi pinigai iseina irgi priemonems ir dazams, o visko norisi, ko pati neturiu biggrin.gif  blush2.gif  blush2.gif

oi ,sumaišiau pavadinimus doh.gif ten milkshake ampulės.
TBS labai faina braziliškų riešutų kaukė ,ją užtepi ant neplautų plaukų ir laikai per naktį ,rytą išplauni ,plaukučiai labai švelnūs ,gyvybingi ,sunkiau krentantys tokie ,baigiasi jau ji man ,porai kartų beliko ax.gif
oi ,persistengi tu su Dzintars tikrai lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(GinMintė @ 2009 10 07, 13:00)
Jurgutele, kaip jum balzamas, ar kas ten is John Frieda blondinems?

na ,nieko ,iš tikro man tie visi balzamai labai panašūs ,jis iš skystesnių toks ,lengvas biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgutėlė: 07 spalio 2009 - 12:20
QUOTE(Jurgutėlė @ 2009 10 07, 13:22)
TBS labai faina braziliškų riešutų kaukė ,ją užtepi ant neplautų plaukų ir laikai per naktį ,rytą išplauni ,plaukučiai labai švelnūs ,gyvybingi ,sunkiau krentantys tokie ,baigiasi  jau ji man ,porai kartų beliko  ax.gif
oi ,persistengi tu su Dzintars tikrai  lotuliukas.gif


Ydomu, reikes TBS bandyti, kai isbaigsiu savo L`oreal kauke g.gif Isvis paskutiniu metu apie TBS tiek geru atsiliepimu girdziu, kad ir sampunas su balzamu alyvuogiu serijos pradejo dominti, ir kaukes g.gif
Bet uztat kiek ataugo per 5 savaites man daug saknys ir tikrai patvirtejusios matosi, tai tikrai nemazinsiu tempo, kol buteliuko neisbaigsiu, tai cia dar apie 2 sav. bus, tada busiu baigus ir placentos ampules, darysiu pertrauka cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 07, 12:55)
Ydomu, reikes TBS bandyti, kai isbaigsiu savo L`oreal kauke g.gif Isvis paskutiniu metu apie TBS tiek geru atsiliepimu girdziu, kad ir sampunas su balzamu alyvuogiu serijos pradejo dominti, ir kaukes g.gif
Bet uztat kiek ataugo per 5 savaites man daug saknys ir tikrai patvirtejusios matosi, tai tikrai nemazinsiu tempo, kol buteliuko neisbaigsiu, tai cia dar apie 2 sav. bus, tada busiu baigus ir placentos ampules, darysiu pertrauka cool.gif

o kaip tau padeda placentos ampules?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vernela: 07 spalio 2009 - 13:11
Jurgutele
o ten john friedos tai nuplaunamas balzamas? cia gal tas sviesinantis?
as parisiunciau toki sviesininti sampuna bet ploviau tik karta . reik balzama dar papirkt nes gal nebus poveikio jei tik sampuna naudosiu
Atsakyti
QUOTE(vernela @ 2009 10 07, 14:11)

o kaip tau padeda placentos ampules?



Greiciau auga plaukai ir stipresnes saknys buna, taip pat naudoju kiekviena rudeny ir pavasary, kad nepradetu plaukai slinkt mirksiukas.gif
Atsakyti
Matau kalbat apie priemones 4u.gif

Man vieni is labiausiai patinkanciu sampunu ir kaukiu: Goldwell produkcija, plauku aliejukas - Afaparf, dar visai neblogas - Make Up Store, kiekviena savaite naudoju ekologiska aliejuka plaukam, nerealiai patinka man jo poveikis thumbup.gif
Kadangi sampunus geriau keisti, ieskau dar kazko salia Goldwell...
Kaip tik isbandineju Matrix plauku kauke, o veliau isbandinesiu Semi Di Lino sampuniuka bei kondicionieriu. Matrix kauke po keliu kartu naudojimo visai patiko mirksiukas.gif

Plauku formavimui ir purskiamus kondicionierius atradau lb mano plaukams tinkancia produkcija thumbup.gif Kas turit sausus, storus, linkusius siaustis plaukus, manau, sie produktai taip pat turetu tikti g.gif Man nei viena priemone taip efektyviai neveike kaip shios mirksiukas.gif
http://www.itzcaribb..._afrodisiac.php

Manau, viska kuo puikiausiai galima parsisiusti ir i Lietuva, perkant internetu mirksiukas.gif As juos aptikau TK maxx parduotuvej mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elektraaa: 07 spalio 2009 - 13:52
Jurgutele, kalbejau apie photo is albumiuko paskutine tokia ilgais plaukais su juoda suknele, man ten labai grazi spalvyte, sita tai man per balta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rasytee @ 2009 10 07, 14:13)
Jurgutele
o ten john friedos tai nuplaunamas balzamas? cia gal tas sviesinantis?
as parisiunciau toki sviesininti sampuna bet ploviau tik karta . reik balzama dar papirkt nes gal nebus poveikio jei tik sampuna naudosiu

aha ,nuplaunamas ,na jis tokį atspalviuką uždeda ,bet nepašviesina,jei plaukai ne balti ax.gif
Papildyta:
QUOTE(gussste23 @ 2009 10 07, 17:36)
Jurgutele,  kalbejau apie photo is albumiuko paskutine tokia ilgais plaukais su juoda suknele, man ten labai grazi spalvyte, sita tai man per balta 4u.gif

g.gif nepamenu kokia ten ,ryt pažiūrėsiu :ax:ai ,prisiminiau ,man ji kai plovėsi ,tai ryžoka darėsi ,šita spalva buvau dažius Klaipėdoj.

Papildyta:
QUOTE(Egliukasz @ 2009 10 07, 13:55)
Ydomu, reikes TBS bandyti, kai isbaigsiu savo L`oreal kauke g.gif Isvis paskutiniu metu apie TBS tiek geru atsiliepimu girdziu, kad ir sampunas su balzamu alyvuogiu serijos pradejo dominti, ir kaukes g.gif
Bet uztat kiek ataugo per 5 savaites man daug saknys ir tikrai patvirtejusios matosi, tai tikrai nemazinsiu tempo, kol buteliuko neisbaigsiu, tai cia dar apie 2 sav. bus, tada busiu baigus ir placentos ampules, darysiu pertrauka cool.gif

aš irgi turiu mėgstamų dalykų iš TBS bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(te verde @ 2009 10 06, 15:49)
Aciu. Buvo idomu, nes pati dabar tik pradedu dirbti su Milk Shaku, tai idomu ka naudojo tau.  mirksiukas.gif  4u.gif


Ar dirbi su milkshake augaliniais dazais? 4u.gif Man truputy konsultacijos reiktu biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Elektraaa,2009 10 07, 14:51]
Matau kalbat apie priemones 4u.gif

Man vieni is labiausiai patinkanciu sampunu ir kaukiu: Goldwell produkcija, plauku aliejukas - Afaparf, dar visai neblogas - Make Up Store, kiekviena savaite naudoju ekologiska aliejuka plaukam, nerealiai patinka man jo poveikis thumbup.gif
Kadangi sampunus geriau keisti, ieskau dar kazko salia Goldwell...
Kaip tik isbandineju Matrix plauku kauke, o veliau isbandinesiu Semi Di Lino sampuniuka bei kondicionieriu. Matrix kauke po keliu kartu naudojimo visai patiko mirksiukas.gif
kokį ekologišką aliejuką naudoji ,koks jo poveikis ? prieš plovimą ar po?


Atsakyti
sveikos, blondines.Matau graziai cia bendraujate.Idomu ar yra kasnors is cia esanciu naturalios? ax.gif
Ant ziemos plaukuciai saules nebegauna ir tamseja.Kaip juos pasviesinti g.gif
Atsakyti