Įkraunama...
Įkraunama...

Šviesių plaukų priežiūros priemonės

QUOTE(Shopaholic @ 2010 01 07, 14:08)
as tai negaliu atsidziaugti savaja wub.gif pati matau kaip mane sutvarke, dar matau ant draugiu rezultatus kurios pas ja perejo sruogintis thumbup.gif


Gal gali parasyti pas ka eini? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(GinMintė @ 2010 01 07, 13:32)
Gal gali parasyti pas ka eini?  4u.gif

ir man idomu 4u.gif
Atsakyti
As cia Klaipedoj mergaites, jus ziuriu is Vilniaus abi, netiks jums verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2010 01 07, 15:08)
as tai negaliu atsidziaugti savaja wub.gif pati matau kaip mane sutvarke, dar matau ant draugiu rezultatus kurios pas ja perejo sruogintis thumbup.gif
Papildyta:

Nu zinok naturalus plaukas toks tamsiai rudas, o nubalina man sruogas tokia labai grazia spalva, nu as ja vadinu turtinga, kai nera jokiu permusanciu geltonumu ir pan thumbup.gif As viska isklausinesiu savo meistres ir parasysiu butinai 4u.gif
va toki man atspalvi isgauna (nuo daug metu sruoginimo nebelabai ryskiai matosi sruogos lotuliukas.gif bet man tik labiau patinka smile.gif )
user posted image

ar cia i plaukus plonos juodos sruogytes imestos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(deisse @ 2010 01 07, 17:01)
ar cia i plaukus plonos juodos sruogytes imestos? smile.gif


manau cia naturalus rudas plaukas sviecia smile.gif
Papildyta:
Shopaholic, nu rimtai nepasakyciau, kad cia sruogavimas lens.gif sakyciau visa galva dazyta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2010 01 07, 14:08)


Spalva atrodo lb grazi thumbup.gif wub.gif

Noriu ir as tokios verysad.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Shopaholic @ 2010 01 07, 14:08)
as tai negaliu atsidziaugti savaja wub.gif pati matau kaip mane sutvarke, dar matau ant draugiu rezultatus kurios pas ja perejo sruogintis thumbup.gif
Papildyta:

Nu zinok naturalus plaukas toks tamsiai rudas, o nubalina man sruogas tokia labai grazia spalva, nu as ja vadinu turtinga, kai nera jokiu permusanciu geltonumu ir pan thumbup.gif As viska isklausinesiu savo meistres ir parasysiu butinai 4u.gif
va toki man atspalvi isgauna (nuo daug metu sruoginimo nebelabai ryskiai matosi sruogos lotuliukas.gif bet man tik labiau patinka smile.gif )
user posted image



Labai grazus darbelis, kokybiskas sruogavimas, nes kaip mane daze, irgi atrode, kad visi plaukai dazyti, gal tik saknys siek tiek matydavosi, nes dazydavau kas 2 men. O kas kiek laiko tu dazai? Ka naudoji plaukams? Gal jau kazkur pasakojai, bet ne visada galiu sekt temele blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(stillness @ 2010 01 06, 23:54)
Ačiū už pagyras plaukam 4u.gif  smile.gif
Vat gerai, kad nesusišvietė man tų Naturtint užsisakyti iš karto doh.gif To ir pabijojau, kad gali būti siurprizas ant galvos su augaliniais smile.gif Natūrali mano spalva gal koks 7Nr. Pažiūrėjau L`oreal Majirel-tikrai labai gražių atspalvių yra g.gif Aš tik bijau to amoniako, nes mano plaukai iš esmės yra silpnoki ir ploni, dabar, kai intensyviai maitinu visokiom kaukėm, aliejais tai sveikai atrodo, bet, pakanka kokią savaitę atsipalaiduot ir krist pradeda verysad.gif
Dar žiūrinėjau Revlon, ką manot apie šiuos?


Na mano plaukai sveikata irgi nepasizymi, ypac galai, kiekviena karta dazant baisu, kad tik paskutiniai nenukristu, bet Majirel tuo ir nustebino, kad nuo kitu dazu, kai plauni plaukus, jie buna siurkstoki, o cia kaip po kaukes buvo - silkiniai blink.gif Ir blizgejo, o sampunai pas mane patys paprasciausi dabar, nes UK ju kokybe labai nebloga thumbup.gif L`oreal cia labai gera produkcija, ko nepasakyciau apie tai, ka is parduotuviu paprastu teko naudoti LT.
Su Revlon neteko susidurt unsure.gif
O gal kuri esat naudojusios L`oreal Profesional Platifiz, Platine Precision, Platinium Plus ar Platinium Amonia-Free? g.gif Man ydomu, kuo jie skirias ir ar maisosi su dazais, ar ne rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu merginos uz komplimentus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
EgliukZ, as sampunus kerastase naudoju, balzama visad naudodavau davines (rudos spalvos), siuo metu alterna caviar blone naudoju ir nuplaunama ir nenuplaunama balzama, dar is prieziuros kerastase aliejuka, ir plius galiukams kerastase nutri sculp, labai retai kerastase kaukyte palepinu plaukus dar smile.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti