Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiška patalynė

na buvau prižadėjusi įdėti savo dukrytės pagražintus patalėlius. Tai giriuosi blush2.gif
Dukrytės pataliukai 1
Dukrytės pataliukai 2
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rimulia12: 10 rugpjūčio 2007 - 22:56
QUOTE(rimulia12 @ 2007 08 11, 00:55)
na buvau prižadėjusi įdėti savo dukrytės pagražintus patalėlius. Tai giriuosi blush2.gif
Dukrytės pataliukai 1
Dukrytės pataliukai 2

Deja, as nieko nematau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(AURELA @ 2007 08 11, 09:01)
Deja, as nieko nematau  verysad.gif

Pamėginsiu pakartoti įkelt g.gif

Dukrytės pataliukai 1
Dukrytės pataliukai 2

Tikiuosi rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
o man sitas labai grazu, kodel lietuvoje neimanoma gauti audiniu kad butu gali taip graziai suderinti

user posted image
Atsakyti
QUOTE(LINUTUKĖ @ 2007 08 13, 19:18)
o man sitas labai grazu, kodel lietuvoje neimanoma gauti audiniu kad butu gali taip graziai suderinti

user posted image

Superinis, argi tikrai sunku gauti tokių medžiagų g.gif . O tu nebandei žiūrėti atraižose. ten visokių atspalvių būna mirksiukas.gif
Atsakyti
na taip.. isties patalyne nuo audinuko priklauso.. nors galima ir is paprastos medvilnes ir neriniu toookius grozius padaryt wub.gif

as dar negimusiam maziui pasiuvau apsaugele pagalvyte is kaldryte.. tik nerandu nuotraukos verysad.gif

o cia jau kai jis paaugo pasiuvau dar pora ax.gif
user posted image
user posted image

cia tik baldakima pati siuvau
user posted image
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2007 08 13, 21:56)
na taip.. isties patalyne nuo audinuko priklauso.. nors galima ir is paprastos medvilnes ir neriniu toookius grozius padaryt  wub.gif

as dar negimusiam maziui pasiuvau apsaugele pagalvyte is kaldryte.. tik nerandu nuotraukos  verysad.gif

o cia jau kai jis paaugo pasiuvau dar pora  ax.gif
user posted image
user posted image

cia tik baldakima pati siuvau
user posted image

Fantastika, kaip gražu. O iš kur tokių gražių medžiagų radai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2007 08 13, 20:58)
Fantastika, kaip gražu. O iš kur tokių gražių medžiagų radai? g.gif

aciu
meskiukai is vilniaus, ten kur mamos mini prie kalvariju turgaus.. vaziavau kitai reikalais bet neatsispyriau tiems meskiukams blush2.gif ir siaip ten graziu buna..

o ta kaimiska tai siauliuos pirkau.. irgi netycia radau blush2.gif daba maciau kaune bazej yra... abieju pataliuku savikaina apie 20 lt turbut bigsmile.gif
Atsakyti
rimulia12, akvilyte labai gražūs jūsų vaikiukų pataliukai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
prisiziurejau viskoiu grozybiu! nesu siuveja, bet noreciau pradeti smile.gif
noriu pasisiuti baldakima vaikiskai lovelei.. gal galite padeti? kokie butu ismatavimai ir kaip siuti? as nelabia net schemos neisivaizduoju.. gal padesite?
matau akvilyte pasisiuvusi baldakoma-labai grazu..
help.. prasau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(chica @ 2007 10 17, 13:55)
sveikutes  4u.gif
prisiziurejau viskoiu grozybiu! nesu siuveja, bet noreciau pradeti smile.gif
noriu pasisiuti baldakima vaikiskai lovelei.. gal galite padeti? kokie butu ismatavimai ir kaip siuti? as nelabia net schemos neisivaizduoju.. gal padesite?
matau akvilyte pasisiuvusi baldakoma-labai grazu..
help.. prasau  4u.gif

baldakima parasta paziuti, bet pries tai reik tureti ir sugalvoti ant ko ji kabinsi ir kaip tvirtinsi mirksiukas.gif

a mano darbeliai irgi tinka prie pataliuku vaikuciams temeles
vaikiuku pledukai
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mama_gulbe: 17 spalio 2007 - 13:49
QUOTE(mama_gulbe @ 2007 10 17, 13:48)
baldakima parasta paziuti, bet pries tai reik tureti ir sugalvoti ant ko ji kabinsi ir kaip tvirtinsi mirksiukas.gif

a mano darbeliai irgi tinka prie pataliuku vaikuciams temeles
vaikiuku pledukai
user posted image


kaip grazu! na man to niekada nepasiekti...

seip planuoju ta stovi standartini baldakimui nusipirkti ir viskas..
as seip net nesu nuziurejus "gyvai" kaip ten tie baldakimai atrodo, seip isivaizduoju kad reiketu staciakampi pasiuti ir virsuje suraukti? blush2.gif
Atsakyti