Įkraunama...
Įkraunama...

Vaikiška patalynė

pakelkim sia tema, ikeliu savo darbeli jusu kritikai ax.gif user posted image
Atsakyti
As irgi noriu pasigirti savo darbeliu thumbup.gif - pasiuvau (siaip ne taip) kiseneles kudikio lovelei. Labai didziuojuosi, nes esu savamoksle pradedancioji siuveja ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo razinkele100: 01 spalio 2012 - 13:35
QUOTE(razinkele100 @ 2012 10 01, 14:33)
As irgi noriu pasigirti savo darbeliu  thumbup.gif - pasiuvau (siaip ne taip) kiseneles kudikio lovelei. Labai didziuojuosi, nes esu savamoksle pradedancioji siuveja  ax.gif



Puikus darbelis thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Razinkele labai grazu

o cia sis tas vorisko paklode pagalve ir antklode- uzvalkalai:D user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Terra*: 01 spalio 2012 - 15:34
Sveikos siuvejos 4u.gif Tikru grozybiu cia prisiziurejau. O as pradedu prarast vilti sad.gif Taip noriu papuost didzkio lova ir niekur nerandu medziagos su traktoriais. Gal turit kokiu ideju kur ja galima gauti? Matyt reiks is ebay siustis
va tokios ar panasios
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo duokanka: 12 spalio 2012 - 15:30
QUOTE(duokanka @ 2012 10 12, 15:29)
Sveikos siuvejos  4u.gif Tikru grozybiu cia prisiziurejau. O as pradedu prarast vilti sad.gif Taip noriu papuost didzkio lova ir niekur nerandu medziagos su traktoriais. Gal turit kokiu ideju kur ja galima gauti? Matyt reiks is ebay siustis
va tokios ar panasios

Jei rasi- pasidalink info nes ir man aktualu 4u.gif Traktoriai, kranai ir kiti panašūs biggrin.gif
Jei nerasi- galima bandyt taisyt padėtį aplikacijomis, bet gal sudėtinga, jau reikia būt ne pradedančiajai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Miera @ 2012 10 29, 17:32)
Jei rasi- pasidalink info nes ir man aktualu  4u.gif Traktoriai, kranai ir kiti panašūs  biggrin.gif
Jei nerasi- galima bandyt taisyt padėtį aplikacijomis, bet gal sudėtinga, jau reikia būt ne pradedančiajai  biggrin.gif

Kazkada maciau urmo bazej 5 sandely. As perku is tenai ivairias medziagas patalynei. Yra ir satinines medvilnes. Vaikisku irgi ivairiu buna.
Atsakyti
QUOTE(vasaryte @ 2012 11 04, 15:27)
Kazkada maciau urmo bazej 5 sandely. As perku is tenai ivairias medziagas patalynei. Yra ir satinines medvilnes. Vaikisku irgi ivairiu buna.

Ačiū, bet man Kaunas nelabai pakeliui... Ieškosiu Gariūnuose mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos siuvėjėlės,

Pradedu ir aš siuvimą nuo paprastų siuvinių. Norėjau paklausti, kiek cm satininės medvilnės palikti "ant susitraukimo" siuvant patalynei užvalkalus? 4u.gif
Atsakyti
Laba diena , sakykite kur Kaune rasti dideli pasirinkika flaneliniu arba medvilniniu medziagu ? as noreciau pasisiuti vaikiska patalyne bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(Lepsnele @ 2012 03 21, 18:30)
As perku cia visus audinius Audiniai

o kur Kaune tokia parduotuve rasti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(razinkele100 @ 2012 10 01, 14:33)
As irgi noriu pasigirti savo darbeliu  thumbup.gif - pasiuvau (siaip ne taip) kiseneles kudikio lovelei. Labai didziuojuosi, nes esu savamoksle pradedancioji siuveja  ax.gif

Koks mielas siuvinukas wub.gif puikiai pavyko pasiuti mirksiukas.gif
Atsakyti
gal matet kur galima nusipirkti tokios medziagos patalynei ?
user posted image
Atsakyti