Įkraunama...
Įkraunama...

Onkologinės ligos 19

oi, prajuokinai su bažnyčia....
mano kaime irgi šią vasarą pastatė bažnyčią, tokią didelę, dar gerai visi varpai skamba... tai tėvukas, kai juos išgirsta, sako: oi, reikia į bažnyčia bėgt... bet kuo toliau, tuo labiau prie tų varpų garsų priprantama ir jų nebegirdima. būna, jų neišgirdęs tėvukas padejuoja: nu va - mišių nėra, nieks neina į bažnyčią...
o kad jau jis prie tų garsų priprato ir nebegirdi... jam nedaeina...
Atsakyti
QUOTE(rasų lanka @ 2009 10 13, 23:19)
SVETUK wub.gif  - ir tau  nono.gif  už prisigalvojimus. Bet jei jau mąstai apie antibiotikus, tai gal vertėtų geriau nueiti pasitarti su gydytoja. Kad sloga netaptų chroniška... O gal čia tau kokia alergija dar prisikabinusi?  Pvz. patalynių erkutėms?  g.gif

blush2.gif blush2.gif As pradejau bijoti,todel kad viskas man prasidejo praeita karta nuo tipo "trysakio nervo uzdegimo",irgi galvojau kad perpute,o pasirodo limfoma uzspaude griztamaja nerva.O ta sloga mano amzina beda,turiu seniai jau chroniska sinusita,tai kai sako "sloga ne liga" - netikiu biggrin.gif Nes jau ir plove,ir dure n kartu,ir su lazeriu gyde ta mano vargse nose doh.gif Nemanau kad alergija,greiciausiai persalau,arba virusa pagavau.Jeigu neskaudetu tas sprandas,nekreipciau demesio.Siandien jau skambinau savo hematologei,bet nebuvo jos,ir bijau skambinti,gal kvailai atrodys del tokiu dalyku trukdyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 10 14, 00:29)
blush2.gif  blush2.gif As pradejau bijoti,todel kad viskas man prasidejo praeita karta nuo tipo "trysakio nervo uzdegimo",irgi galvojau kad perpute,o pasirodo limfoma uzspaude griztamaja nerva.O ta sloga mano amzina beda,turiu seniai jau chroniska sinusita,tai kai sako "sloga ne liga" - netikiu biggrin.gif Nes jau ir plove,ir dure n kartu,ir su lazeriu gyde ta mano vargse nose doh.gif Nemanau kad alergija,greiciausiai persalau,arba virusa pagavau.Jeigu neskaudetu tas sprandas,nekreipciau demesio.Siandien jau skambinau savo hematologei,bet nebuvo jos,ir bijau skambinti,gal kvailai atrodys del tokiu dalyku trukdyti blush2.gif

na tai va, kad negali zinot... su tais nervai gi irgi visaip buna - buna ir elementari neuralgija ir tiek... ne kiekvienas skausmelis vezi reiskia... kita vertus, kas tavim geriau pasirupins, nei tu pati - jei jauti, kad verciau gydytojai paskambint, tai ir skambini... gal patars ka nors protingo, gal pasikvies apziurai ar ka...

per chemoterapija teko susidurt su moteriske, atvaziavo su baisiais skausmais sone, o ji ir siaip vaistus vartoja, ir chemo praeidineja - atvaziavo tarpe, nes skausmai sueme. tai pasigulde i skyriu, apziurejo, istyre - paaiskejo, kad tarpsonkaulinio nervo uzdegimas... o bijojo, kad nebutu metastazes kepenyse ar dar kas.

o kas belieka... saugaisi, stebi kiekviena nauja jausmeli kune... sveik.


adis, liutukee, ZoVi - laikykites. na nemoku as guosti, info galiu pasidalinti, pafilosofuoti... o guosti nemoku. gal ramiai ir saltai rasau - bet mintyse su jumis. heart.gif
Atsakyti
QUOTE(SVETA K. @ 2009 10 13, 17:22)
Man tai vel paranoja doh.gif Nezinau ,kaip reikia ismokti gyventi ir nebijoti unsure.gif


Deja gero patarimo nežinau.Aš antidepresantus pradėjau gerti ne sužinojusi diagnozę, o praėjus pusmečiui , būnant pirmoje remisijoje.Medituok, daryk jogą, susirask hobi, kur mintims neliktų vietos.Čia ne gimdymas, kuri pamiršti po savaitės.

Adis teisingai Raselė rašo, sugalvok tikslą ir jo siek.Didelią ir gražią svajonę , gyvenk joje ir ateis laikas, kai ji taps realybe.
user posted image
Geros dienos visoms mergaitėms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 14 spalio 2009 - 09:54
Labos damos,
vaistininkas pasirodė ir jaučiasi labai pamalonintas.

vi_ rašė:
Mano nuomone, farmacija jau patapo medicinos vėžiu. Sukiša milijardus į vaisto sukūrimą, ir laukia rankas sudėję, kol jis atsipirks. Po to su didžiausiais triukšmais išmeta naują brangią cacką... Gi efektyvumas visų naujų cackų 3-6 mėn. papildomo gyvenimo už daug kam neprieinamą kainą.

Ačiū vi_ už tokį farmacijos įvertinimą. Įdomu, labai įdomu. O jei rimčiau, štai pavyzdys:
"Bendras AB „Sanitas“ akcininkų skaičius 2009 m. birželio 30 d. buvo 1535."
Šaltinis: www.sanitas.lt
"Pagrindiniai „Sanito“ akcininkai yra investicijų bendrovė „Invalda“ bei investicijų fondai "Amber Trust II SCA" ir "Citigroup Venture Capital International Jersey"."
Šaltinis: www.sanitas.lt

Kaip žinote, Sanitas yra farmacijos gamykla. Klausimas: nuo kada Invalda yra farmacininkai? Kitas klausimas: Kiek farmacininkų yra pusantro tūkstančio akcininkų tarpe?
Tai ar jaučiate skirtumą?

ragnez rašė:
yra ir nuomoniu, kad oficialioji farmacija - irgi nebloga mafija...

Ačiū ir ragnez. "...nebloga mafija." Čia gerai ar blogai, kad mafija yra nebloga? O kokia mafija yra visiškai gera? Išduokit paslaptį - pereisim į tų geresnių tarpą.

ragnez rašė:
pernai teko skaityti straipsni apie tai, kaip viena berods UK mokslo istaiga tiria elementaraus, vadinamojo "generic" (ty nepatentinio) vaisto galimybes gydyti vezi - pagal surinktus duomenis, tam tikro tipo vezi gydyti sis vaistas butu veiksmingas, be to, turetu menkus salutinius poveikius ir yra laisvai prieinamas, salyginai nebrangus. taciau tam, kad vaistas galetu buti oficialiai skiriamas onkologiniams ligoniams, reikia praeiti dar kelis klinikiniu tyrimu etapus, tam reikia lesu - o ju gauti sunku, nes vaistas jau 20 ar 30 metu yra rinkoje…

Na, čia neteisybė. Kodėl? Matau, kad žinote, koks skirtumas tarp generinio ir etinio (patentuoto). Bet... Turėtumėt ir suprasti, kad, jei yra generinis ir jis veiksmingas bei turi menkus šalutinius poveikius, reiškia, kad jau (!) 20-30 metų yra toks patentinis - veiksmingas, be šalutinių poveikių. Gal pavadinimą žinote? Kodėl jo niekas nevartoja? Dėl kainos? Per 20-30 m. jo kaina turėjo gerokai nukristi. Be to, generiniams vaistams nereikia klinikinių tyrimų - tik reikia įrodyti bioekvivalentiškumą, o tai nėra tas pats, kas klinikiniai tyrimai.
Manau, kad situacija buvo kita - eina kalba apie generinį vaistą, kurio patentinis atitikmuo neskirtas onkologijai. Kartais būna, kad po kurio laiko pastebima, jog vaistas, skirtas vienoms ligoms, veikia ir kitas, bet tai ligai vaistas nebuvo tirtas. Ot tada reikalingi klinikiniai tyrimai naujai indikacijai patvirtinti. Ir čia nieko blogo nematau, nes juk ir jūs nenorėtumėt gydytis vaistu, kuriam nebuvo atlikti klinikiniai tyrimai. Beje, ar žinote, kad homeopatiniams vaistams pagal įstatymus niekada neatliekami klinikiniai tyrimai.
Atsakyti
QUOTE(vaistininkas @ 2009 10 14, 11:10)
Labos damos,
vaistininkas pasirodė ir jaučiasi labai pamalonintas.

Ačiū už pasirodymą, bet buvo tikėtasi išgirsti ir apie tūlus japoninius grybukus bei iš jų pagamintus ekstraktus, prieinamus Lietuvoje, ir polisacharidus juose. Ar verta juos (tiek grybus, tiek ekstraktus) pirkti, tikintis sukovoti su piktybiniu augliu savyje? Ką veiktų polisacharidai kartu su grybukais, pakliuvę į keptuvę ar puodą? Gal ką žinote apie polisacharidų įsisavinimo ypatybes? Žodžiu, visokia info būtų įdomi ir naudinga. Ačiū į priekį.


Atsakyti
QUOTE(vi_ @ 2009 10 14, 12:20)
Ačiū už pasirodymą, bet buvo tikėtasi išgirsti ir apie tūlus japoninius grybukus bei iš jų pagamintus ekstraktus, prieinamus Lietuvoje, ir polisacharidus juose. Ar verta juos (tiek grybus, tiek ekstraktus) pirkti, tikintis sukovoti su piktybiniu augliu savyje? Ką veiktų polisacharidai kartu su grybukais, pakliuvę į keptuvę ar puodą? Gal ką žinote apie polisacharidų įsisavinimo ypatybes? Žodžiu, visokia info būtų įdomi ir naudinga. Ačiū į priekį.

Jei tie grybukai būtų panacėja , tai būtų pastatyti jų perdirbimo fabrikai, o to vaisto atradėjas , būtų gavęs Nobelio premiją.
Atsakyti
QUOTE(vaistininkas @ 2009 10 14, 11:10)
Manau, kad situacija buvo kita - eina kalba apie generinį vaistą, kurio patentinis atitikmuo neskirtas onkologijai. Kartais būna, kad po kurio laiko pastebima, jog vaistas, skirtas vienoms ligoms, veikia ir kitas, bet tai ligai vaistas nebuvo tirtas. Ot tada reikalingi klinikiniai tyrimai naujai indikacijai patvirtinti. Ir čia nieko blogo nematau, nes juk ir jūs nenorėtumėt gydytis vaistu, kuriam nebuvo atlikti klinikiniai tyrimai. Beje, ar žinote, kad homeopatiniams vaistams pagal įstatymus niekada neatliekami klinikiniai tyrimai.

butent taip ir yra: reikia klinikiniu tyrimu, kad vaista butu galima pagristai naudoti onkologijoje... o lesu tiems tyrimams nesurenkama.
Papildyta:
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 14, 12:35)
Jei tie grybukai būtų panacėja , tai būtų pastatyti jų perdirbimo fabrikai, o to vaisto atradėjas , būtų gavęs Nobelio premiją.

na, kaip mes zinom, panaceju nera. o bet taciau, tyrimais nustatyta, kad rytuose, pvz., japonijoje, zmones veziu serga reciau, negu vakaruose. sakysit genetika? deja, japonu bendruomene apsigyvenusi JAV veziu serga lygiai taip pat daznai kaip ir like amerikieciai, ir gerokai dazniau, negu ju giminaiciai japonijoje...
buvo padaryta prielaida, kad ligos padaznejima tarp i amerika persikelusiu japonu nulemia pasikeites gyvenimo budas ir mityba...


augalai turi gydomuju savybiu. taciau labai sunku nustatyti kodel. net jeigu ir zinome, kokiu veikliuju medziagu turi augalas, laboratorijoje isgryninta veiklioji medziaga veikia kitaip... viena is svarbiu priezasciu - naturaliame produkte (vaisiuje, darzoveje, vaistineje zoleleje), sinergistiskai saveikauja daugybe ivairiu medziagu, pastiprina viena kitos veikima. laboratorijoje fiziskai neimanoma isbandyti visu deriniu, nes ju skaicius begalinis... kai kurie deriniai yra zinomi - pvz., kad gelezi isisavinti padeda vitC ir folio rugstis, o trukdo kalcis. bet tai tik virsunele...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 14 spalio 2009 - 12:41
QUOTE(.GABIJA. @ 2009 10 14, 12:35)
Jei tie grybukai būtų panacėja , tai būtų pastatyti jų perdirbimo fabrikai, o to vaisto atradėjas , būtų gavęs Nobelio premiją.

Aš atspari panacėjoms. smile.gif Gal pastebėjot, - priešingai nei panacėjinį kordicepsą, šių grybukų niekas nereklamina. Išskyrus mane... smile.gif Nes prieš 4 metus, kai rankiojausi info apie tai, kaip čia man pagydžius MB, iš gausybės informacijos eksrahavau labai mažytę dalį, nesipešančią su mokslu ir jau (arba ateityje) pakinkytą į tradicinės onkologijos vežėčias. Grybukai pateko į šią dalį, nes sėkmingai sudalyvavo NCI globojamų onkologijos įstaigų laboratoriniuose tyrimuose, ir buvo pažadų, jog bus einama toliau, t.y. iki vaistų sukūrimo. Nežinau, kiek pasistūmėta per tuos metus, tačiau vaistų dar nėra. Gi pas mus nėra laiko laukti, o kartais nėra kuom atsimušti nuo puolančios ligos ar nerimo, kad per mažai atsimušinėjam. Na, ir taip toliau (nenoriu kartotis)... Galų gale, grybai tai valgis, o valgyti juk reikia. smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Liutukeee @ 2009 10 13, 22:53)
Pries spinduliavima rado 3ar4augliukus galvoje,spinduliavo visa galva,nes gali buti,kad kiti augliukai dar tik formuojasi.Zodziu-apie operacija nekalbejo.
Kai pries gera menesi mamai buvo bloga ir patekom i Lazdynu ligonine-tai ten neurologas stebejosi kodel neoperuoja tu augliu.Tai ir nezinau.Turbut reiks kreiptis i Kauno neurochirurgus  g.gif Neturiu su kuo pasitart,tai sunku priimt sprendimus.

Aciu uz padrasinima! 4u.gif

Kaune mano žiniomis vieni geriausių tėvas ir sūnus Tamašauskai. Kaip iki jų prisikasti - nelabai galiu pasakyti...
Atsakyti
QUOTE(ragnez @ 2009 10 14, 13:28)
butent taip ir yra: reikia klinikiniu tyrimu, kad vaista butu galima pagristai naudoti onkologijoje... o lesu tiems tyrimams nesurenkama.
Papildyta:

zmones veziu serga reciau, negu vakaruose. sakysit genetika? deja, japonu bendruomene apsigyvenusi JAV veziu serga lygiai taip pat daznai kaip ir like amerikieciai, ir gerokai dazniau, negu ju giminaiciai japonijoje...


Aišku kad japonai pradėjo kimšti hamburgerius ir kitą sintetiką ...


Nežinau, kiek pasistūmėta per tuos metus, tačiau vaistų dar nėra. Gi pas mus nėra laiko laukti, o kartais nėra kuom atsimušti nuo puolančios ligos ar nerimo, kad per mažai atsimušinėjam. Na, ir taip toliau (nenoriu kartotis)... Galų gale, grybai tai valgis, o valgyti juk reikia.

Deja aš irgi po 4 operacijų ir 4 chemo ciklų laiko laukti neturiu.Užtai ir musmires ir ugniažolę geriu , o dabar ir vien kruopomis mintu.Ar tai panacėja? Nemanau, bet galvoju, kad kažką darau ir tiek.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo .GABIJA.: 14 spalio 2009 - 13:38
QUOTE(ifauru @ 2009 10 14, 14:10)
Kaune mano žiniomis vieni geriausių tėvas ir sūnus Tamašauskai. Kaip iki jų prisikasti - nelabai galiu pasakyti...

Aciu! 4u.gif
Atsakyti