Įkraunama...
Įkraunama...

Norvegija

QUOTE(AŠA @ 2008 03 31, 13:52)
jūroj ar fiorde nusimaudysit wink.gif
o apie palapines ne kempinguose, saugumą ir pan. ir man įdomu ax.gif

Ten tikrai labai saugu 4u.gif Palieki kelte nerakinta masina ir eini pasigrozet - niekas nedingsta. Net kavinukese kai kuriuose keltuose savitarna: surasytos kainos, pasiimi ka nori ir idedi atitinkama suma pinigu i dezute bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 03 31, 14:19)
Ten tikrai labai saugu 4u.gif Palieki kelte nerakinta masina ir eini pasigrozet - niekas nedingsta. Net kavinukese kai kuriuose keltuose savitarna: surasytos kainos, pasiimi ka nori ir idedi atitinkama suma pinigu i dezute bigsmile.gif

o jei kur sustoji su palapine, užmiegi, o kas nors naktį tau į galvą taukšt... bailė aš blush2.gif
Papildyta:
dėl savitarnos - ilgai jaučiu taip nebus, kai dažniau lietuviečiai apsilankys sad.gif pesimiste aš sad.gif
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 03 31, 14:10)
birželio vidury-liepos pradžioj... baltųjų naktų noriu ax.gif
aš irgi skaičiau skaičiau, skaičiau skaičiau... gerai, kad dabar kitokių darbų pilna, tai kiek apsiraminau... bet jau reikės pradėti vėl...


Mes tai rugpjūti važiuosime, o aš jau dabar pradėjau planuoti ir laukti biggrin.gif
Dėl baltųjų naktų nežinau, bet jei konkrečiai jos vilioja, tai ar nereiktų tuomet į šiaurę važiuoti? ax.gif Na čia gal labiau žinos tie, kas susidūrė su jom ax.gif

Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2008 03 31, 14:29)
Mes tai rugpjūti važiuosime, o aš jau dabar pradėjau planuoti ir laukti  biggrin.gif
Dėl baltųjų naktų nežinau, bet jei konkrečiai jos vilioja, tai ar nereiktų tuomet į šiaurę važiuoti?  ax.gif  Na čia gal labiau žinos tie, kas susidūrė su jom  ax.gif

Iki liepos 20 d. Lilehamery (aisku ir auksciau) dar baltosios naktys tai tikrai biggrin.gif O kada jos baigiasi - nezinau...
Papildyta:
QUOTE(AŠA @ 2008 03 31, 14:26)
o jei kur sustoji su palapine, užmiegi, o kas nors naktį tau į galvą taukšt... bailė aš  blush2.gif

Dar neteko girdet schmoll.gif Nebent lietuvaiciai kokie uzklystu unsure.gif
Atsakyti
Palapine galima statytis betkur, bet jei tai privati teritorija patartina gauti savininku sutikima. Galima rasti vaizdingose vietovese irgi kempingu poisiavieciu. Jei tokioje vietoje statores palapine, nebereikia uz dusus moketi, na uz skalbimo masinu pasinaudojima reikia, del virtuves nezinau, niekad sia paslauga nesinaudojau ax.gif

Norvegija yra saugi salis, tikrai nereikia bijoti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 03 31, 14:37)
Iki liepos 20 d. Lilehamery (aisku ir auksciau) dar baltosios naktys tai tikrai biggrin.gif O kada jos baigiasi - nezinau...
Papildyta:

Dar neteko girdet schmoll.gif Nebent lietuvaiciai kokie uzklystu unsure.gif


Na jau nereikia tų lietuvaičių vaizduoti kaip kokio baubo, manau visur visko yra, visgi manau, kad banditukam per brangi šalis Norvegija atostogom ir šiaip nelabai įdomi biggrin.gif ax.gif

Mano svajonė tai šiaurės pašvaistę pamatyti, bet čia jau visai atskira kelionė jai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 03 31, 18:07)
Iki liepos 20 d. Lilehamery (aisku ir auksciau) dar baltosios naktys tai tikrai biggrin.gif O kada jos baigiasi - nezinau...


Tukros baltosios naktys yra auksciau, siauriau Trondheim...
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2008 03 31, 14:42)
Tukros baltosios naktys yra auksciau, siauriau Trondheim...


Na va, aš ir maniau, kad dėl baltų naktų reikia į šiaurę dumti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(citrina @ 2008 03 31, 14:49)
Na va, aš ir maniau, kad dėl baltų naktų reikia į šiaurę dumti  ax.gif

tikrai? sad.gif
Atsakyti
Na Norvegijos siaure taip pat yspudinga, aisku ne fiordai, bet... Lofoten salynas labai savotiskas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Tosk @ 2008 03 31, 15:01)
Na Norvegijos siaure taip pat yspudinga, aisku ne fiordai, bet... Lofoten salynas labai savotiskas wub.gif

tai Alesunde, Trondheime baltųjų naktų tikrų neišvysiu?
Atsakyti
QUOTE(AŠA @ 2008 03 31, 18:37)
tai Alesunde, Trondheime baltųjų naktų tikrų neišvysiu?


Poliarinis ratas yra siauriau Trondheim, naktys Trondheime pakankamai sviesios, bet ne tos tikrosios...
Cia paveiksluota apie 1val nakties ir fotikas nieko gero...
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tosk: 31 kovo 2008 - 15:23