Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 15:02)
Taip, visur visko yra. Net ir bomžų. Bet esmė ta, kad jie patys to nori, jiems patogu tokiais būti, nes užsieny juos nemažai remia pati valstybė. Narkomanai turi visišką išlaikymą ir tt... O Lietuvoj kartais bomžu padaro išsilavinusį žmogų, kuris atsidūrė ne vietoj ir ne laiku, arba tiesiog valstybėje nebeliko darbo vietų, pagal to žmogaus išsilavinimą, nu ir pan... Kam šokti aukščiau bambos ir tvirtai sakyti, kaip čia nėra jokios krizės, kaip mes pietaujame akropoliuose ir Ozuose, kaip viskas super. Tai apie tai klausimas šios temos ir eina. Ir kaip matau, Lietuvoj labai gerai, nes dar nei vienas neprisipažino, kad tikrai prasta situacija, kad mus remia tėvai ar tiesiog gavome palikimu butą ir nereikia dabar paskolos mokėtis.

na apie bomzystes priezastis gal reiktu atskiros temos, bet is esmes - labai daug is emigravusiu Lietuvoj tiek nedirbo kaip uzsienyje aria. Sveikinu darbscius zmones, bet nelabai galima vertinti vienodai pragvenimo lygi nevienodai dirbant...niekas neskao,kad krizes nera - ji labai daug kur pasaulyje, ne tik Lietuvoje, bet kazkaip Akropoliuose ir Ozuose pietauja tie patys ir tiek pat,kaip anksciau...
o kitaip negalima gerai gyvent Lietuvoj, tik kai tevai remia arba butus palikimais palieka? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 10 05, 15:06)
As jus nuosirdziai kvieciu pas save i sodyba i svecius smile.gif tada man nebereiks irodineti, kaip cia grazu ir gera smile.gif viska pati pamatysit. Siemet turim tik 2 poniukus. kitamet pirksim daugiau zirgu smile.gif Laukiam i svecius smile.gif

dėkui už kvietimą, o jei dar jis ir nuoširdus, tai mano širdis džiaugiasi paskaičius teigiamą postą. Puiku, kad jums gerai sekasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 10 05, 15:00)
tai gryzes zmogus nuo savo pajamu mokesciu nemokes Lietuvai?  bigsmile.gif
ar apie mokescius mokykloj nemoke?  biggrin.gif

Oi ,vokeliai Lietuvoje dar niekur nedingo ... biggrin.gif Mokesciai biggrin.gif biggrin.gif Pasidomekit kokius mokescius kitose salyse moka-nukrisit
Atsakyti
QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 15:06)
ne narvuose laikė, bet buvau įkalinta kaimynų nesusivokime kur randasi ir kaip derėtų elgtis demokratinėje valstybėje

QUOTE(Cantlive @ 2009 10 05, 15:07)
Užuojauta, kad turite tokius draugus ir gimines  biggrin.gif

ir kaimynai dar baisus biggrin.gif
zodziu - Lietuvoj visi problematiski biggrin.gif bo Fui koks prasmingas nick'as biggrin.gif ) draugai, artimieji ir kaimynai buvo baisumaaa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 10 05, 15:08)
na apie bomzystes priezastis gal reiktu atskiros temos, bet is esmes - labai daug is emigravusiu Lietuvoj tiek nedirbo kaip uzsienyje aria. Sveikinu darbscius zmones, bet nelabai galima vertinti vienodai pragvenimo lygi nevienodai dirbant...niekas neskao,kad krizes nera - ji labai daug kur pasaulyje, ne tik Lietuvoje, bet kazkaip Akropoliuose ir Ozuose pietauja tie patys ir tiek pat,kaip anksciau...
o kitaip negalima gerai gyvent Lietuvoj, tik kai tevai remia arba butus palikimais palieka? g.gif

kaip supratau iš temos eigos -galima lotuliukas.gif Matyt būsim lūzerių šeimynėlė, kuriems nepavyko Lietuvoj. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 15:09)
Oi ,vokeliai Lietuvoje dar niekur nedingo ... biggrin.gif  Mokesciai  biggrin.gif  biggrin.gif  Pasidomekit kokius mokescius kitose salyse moka-nukrisit

visi mano litai ir centai uzdirbti saziningai ir saziningai nuo ju susimoketi mokesciai ax.gif kanceliarinemis prekemis atlyginimo neimu biggrin.gif
o kazkodel tokioj Airijoj tie patys lietuviai dirba nelegaliai, ima vokelius, bo tada i rankas daugiau gauna - na ka padarysi, kad toks mentalitetas, tokia darbo kultura...
Atsakyti
Vienu zodziu ,mergiscios, mano verdiktas biggrin.gif biggrin.gif : Visur visko yra ,bet ,galvoti ,kad tik pijokai isvyksta i uzsieni uzsidirbti pragerimui-mazu maziausia kvaila biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ooo @ 2009 10 05, 15:11)
visi mano litai ir centai uzdirbti saziningai ir saziningai nuo ju susimoketi mokesciai  ax.gif  kanceliarinemis prekemis atlyginimo neimu  biggrin.gif
o kazkodel tokioj Airijoj tie patys lietuviai dirba nelegaliai, ima vokelius, bo tada i rankas daugiau gauna - na ka padarysi, kad toks mentalitetas, tokia darbo kultura...

Nu ,jusu ...vienos is nedaugelio.. biggrin.gif uzdirbti saziningai biggrin.gifA koie dirba nelegaliai-tie kuriems nesekasi biggrin.gif ...O neskasi ,tai ne visiems tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 14:14
QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 14:02)
O Lietuvoj kartais bomžu padaro išsilavinusį žmogų,

kas padaro? nu kas? doh.gif Alkoholis, negabumai, tinginystė, kas dar? Galbūt - liga.
Atsakyti
QUOTE(Fui @ 2009 10 05, 15:11)
kaip supratau iš temos eigos -galima lotuliukas.gif  Matyt būsim lūzerių šeimynėlė, kuriems nepavyko Lietuvoj.  biggrin.gif

tai jau tikriausiai biggrin.gif
as dar pasigirsiu i tema, kad i abu universitetus mane prieme be kysiu ir "rekomendaciju" - ir abiejuose moket uz moksla nereikejo, o dar ir visus darbus, kuriuose esu dirbusi/dirbu irgi be dedziu tetu susiradau biggrin.gif
ir tevai neremia, ir buto nepadovanojo, pati pirkau biggrin.gif
pavydekit dabar tongue.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 15:13)
Nu ,jusu ...vienos is nedaugelio.. biggrin.gif  uzdirbti saziningai  biggrin.gif

jetus, o as savo aplinkoj (draugu, pazistamu ir giminiu tarpe) jauciausi kaip ir visi blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Shatura @ 2009 10 05, 15:02)
Na as likau Lietuvoje!!! Ir baigiau ne 8 klases. Besimokydama kolegijoje dirbau. per puse metu masina nusipirkau, paskui loptopa. Baigiusi dirbau expedicijoje. mano atlyginimas buvo nuo 1000 iki 2500 EURU!!! LIETUVOJE. ir jus aiskinate, kad cia blogai gyvent biggrin.gif


Kažkada dabartiniai pensininkai irgi turbūt džiaugėsi algomis. O dabar? Ar, pažįstate bobučių, kurios perkasi tabletes iš turgelio, geria jas ir miega, kad mažiau valgyti norėtų? Nes, sumoka už šildymą ir maistui pinigų nebelieka rolleyes.gif
Man baisi ši istorija, ir toli gražu nekvepia geru gyvenimu rolleyes.gif

O mamos? Kam tie streikai prie Vyriausybės ir pan. Juk, jei užtenka pinigėlio, jei esi darbingas ir moki paskirstyti savo pajamas, kas čia toookio, kad ims valstybė ir sumažins motinystės atostogų išmokas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2009 10 05, 15:14)
kas padaro? nu kas?  doh.gif  Alkoholis, negabumai, tinginystė, kas dar? Galbūt - liga.

taip garsiai nešaukčiau... Nė vienas nuo to neapsaugotas.
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2009 10 05, 15:15)
tai jau tikriausiai  biggrin.gif
as dar pasigirsiu i tema, kad i abu universitetus mane prieme be kysiu ir "rekomendaciju" - ir abiejuose moket uz moksla nereikejo, o dar ir visus darbus, kuriuose esu dirbusi/dirbu irgi be dedziu tetu susiradau  biggrin.gif
ir tevai neremia, ir buto nepadovanojo, pati pirkau  biggrin.gif
pavydekit dabar   tongue.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:

jetus, o as savo aplinkoj (draugu, pazistamu ir giminiu tarpe) jauciausi kaip ir visi  blink.gif

Nu ir as pasigirsiu ,kad visur man gerai gyvenosi .O dar arteja Olimpiada.Vyras bonusais gavo nemokamus bilietus i visas sporto sakas,vienu zodziu-visai Olimpiadai tongue.gif biggrin.gif Ar negerai gyvenam?Gerai.. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burbanti: 05 spalio 2009 - 14:17