Įkraunama...
Įkraunama...

Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2

QUOTE(Shatura @ 2009 10 16, 11:44)
drinks_cheers.gif
Ir Amerikoje yra skurdo. Gal net daugiau nei pas mus

As pati ten 4 metus gyvenau, galiu pasakyti, kad ir ten yra skurdo, bet tik ne tiek kiek Lietuvoj. Labai gailiuosi, kad nelikau ilgiau, cia kaskokia beprotybe Lietuvoj, nors gerai uzdirbu, bet man Lietuvoj vien tik zmones kokie pikti, baisu ka nors paklausti, suprantu krize, bet buna dar baisiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikute72 @ 2009 10 16, 16:43)
As pati ten 4 metus gyvenau, galiu pasakyti, kad ir ten yra skurdo, bet tik ne tiek kiek Lietuvoj. Labai gailiuosi, kad nelikau ilgiau, cia kaskokia beprotybe Lietuvoj, nors gerai uzdirbu, bet man Lietuvoj vien tik zmones kokie pikti, baisu ka nors paklausti, suprantu krize, bet buna dar baisiau  ax.gif


Matyt, ne ten lankaisi, kad tik piktus žmones matai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erikute72 @ 2009 10 16, 17:43)
As pati ten 4 metus gyvenau, galiu pasakyti, kad ir ten yra skurdo, bet tik ne tiek kiek Lietuvoj. Labai gailiuosi, kad nelikau ilgiau, cia kaskokia beprotybe Lietuvoj, nors gerai uzdirbu, bet man Lietuvoj vien tik zmones kokie pikti, baisu ka nors paklausti, suprantu krize, bet buna dar baisiau  ax.gif

Yra daug Lietuvoje ir nepiktu zmoniu,bet jeigu jie ir pikti,tai nera ko stebetis,nes dabar gyvenimas daugumai sunkus,o uzsienyje,nors ir krize,bet ji jauciasi tik vietiniams.Musu akimis,ten jokios krizes nera.. :)Tu uzdirbi gerai ir stebiesi,kodel zmones pikti? O jei uzdirbtum mazai ar visai be darbo sedetum,kaip dabar kas antroj seimoj po bedarbi. Linksma butu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Realybe: 17 spalio 2009 - 11:51
QUOTE(vaižgantė @ 2009 10 16, 17:56)
Matyt, ne ten lankaisi, kad tik piktus žmones matai  ax.gif

Gal ne taip parasiau, bet dauguma. Lankausi visur, pati dirbu su zmonemis, tai zinau ka matau, ta ir rasau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(erikute72 @ 2009 10 16, 17:43)
As pati ten 4 metus gyvenau, galiu pasakyti, kad ir ten yra skurdo, bet tik ne tiek kiek Lietuvoj. Labai gailiuosi, kad nelikau ilgiau, cia kaskokia beprotybe Lietuvoj, nors gerai uzdirbu, bet man Lietuvoj vien tik zmones kokie pikti, baisu ka nors paklausti, suprantu krize, bet buna dar baisiau  ax.gif

drinks_cheers.gif žmonės pikti ir pavydūs(na tik aš į juos nekreipiu dėmesio lotuliukas.gif )....o visumoje man visai čia patinka ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Realybe @ 2009 10 17, 12:49)
Yra daug Lietuvoje ir nepiktu zmoniu,bet jeigu jie ir pikti,tai nera ko stebetis,nes dabar gyvenimas daugumai sunkus,o uzsienyje,nors ir krize,bet ji jauciasi tik vietiniams.Musu akimis,ten jokios krizes nera.. :)Tu uzdirbi gerai ir stebiesi,kodel zmones pikti?  O jei uzdirbtum mazai ar visai be darbo sedetum,kaip dabar kas antroj seimoj po bedarbi. Linksma butu?

gerai,nelabai jau čia lengva šiuo laikotarpiu,bet juk nebūtina būti piktam...juk nuo to niekas nepasikeis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vilma1978 @ 2009 10 17, 13:29)
drinks_cheers.gif žmonės pikti ir pavydūs(na tik aš į juos nekreipiu dėmesio lotuliukas.gif )....o visumoje man visai čia patinka ax.gif
Papildyta:

gerai,nelabai jau čia lengva šiuo laikotarpiu,bet juk nebūtina būti piktam...juk nuo to niekas nepasikeis schmoll.gif

Nebutina,pasakyt lengva,bet ne visiems iseina,zmones ivairus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Truzka @ 2009 10 16, 12:49)
Nors ir labai blogai bus Lietuvoj, svetur nevaziuosiu net jeigu kas sumoketu ax.gif


Nepersokes griovio nesakyk OP! biggrin.gif
Dar nezinai, kas gyvenime gali nutikti, o ypac, jeigu badas i namus pasibels ir neturesi
vaikui, ka ideti i mokykla, kad tik maldauti nereiktu, kad kas uzsienyje priglaustu, kaip kelios mano pazystamos dabar, kurios dar pries kelis metus labai neblogai gyveno ir sake, kad uzsienis tik durniams ir nevykeliams, o pacios dabar isgyvena is tevu nupirkto maisto, nebutu tevu, tai jau turbut stotyje parsidavinetu. Ziauriau parasiau, bet tai tiesa. Tiesiog per kelis metus joms gyvenimas apsiverte aukstyn kojom- viena neteko darbo ir jau tuoj bus metai, kaip niekur neisidarbina, o kita- issiskyre su vyru ir liko be nieko su mazu vaiku ant ranku nuomojamam bute.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -Voveryte-: 17 spalio 2009 - 13:28
Taip aisku nepavydetina padetis,bet gyventi gi reik gyvas i kapa neilysi.Ir vaiku reik rupintys.Mes auginam neigalu vaika,tai irgi sunku.ir fiziskai ir moraliskai.Atrodo viska atiduotum kad tik vaikas sveikas butu.Drauge gyvena Anglijoj.tai vis kai atvaro i Lietuva vis sneka,Jei tu ten butum ten daugiau valdzia padeda,integruoja i visuomene.O ne tai kad LIetuvoj gavai invaliduma ir nelisk niekam i akis.O tai kur desis ir gyveni,nesivesi ji gi i Anglija ten ir savu uztenka.
Atsakyti
QUOTE(irinka1970 @ 2009 10 20, 14:51)
Taip aisku nepavydetina padetis,bet gyventi gi reik gyvas i kapa neilysi.Ir vaiku reik rupintys.Mes auginam neigalu vaika,tai irgi sunku.ir fiziskai ir moraliskai.Atrodo viska atiduotum kad tik vaikas sveikas butu.Drauge gyvena Anglijoj.tai vis kai atvaro i Lietuva vis sneka,Jei tu ten butum ten daugiau valdzia padeda,integruoja i visuomene.O ne tai kad LIetuvoj gavai invaliduma ir nelisk niekam i akis.O tai kur desis ir gyveni,nesivesi ji gi i Anglija ten ir savu uztenka.


Lietuvoje, kaip jau daugeis bėdavoja yra blogai (aš ir pati esu tokios nuomonės). bET... Viena mano draugė net ir krizės metu sugeba suktis it voverė rate thumbup.gif Ir parneša žymiai didesnį atlyginimą nei jos vyras smile.gif Tai įtakoja jos išsiavinimas, bet ji jau žymiai anksčiau dirbo savo darbą, o kai atėjo krizė, apsiėmė daugiau veiklos, nors ir mažą vaikelį augina (juk reikia moketi paskolą, vagyti, rengtis, vaikeliui visko reikia). Cia ,mano akimis, labai pagirtina... smile.gif
Šiuo metu esu išvykusi. Kaip autorė minėjo, jai draugė užsiminė kad Anglijoje žymiai geriau. Pritariu. smile.gif Aš taip pat turiu draugę, kuri turi sveikatos sutrikimų, prieš kuriuos Lietuvos medikai bejėgiai. Pavasarį jai jau paruošta vieta atvažiuoti pas mane ir eiti gydytis ( mes jai padėsime, sutvarkysime viską kad būtų nemokamai). Manau kad viskas įmanoma jei noro yra ( suprantu, kad išvykti į kitą šalį sunku, gasdina nežinia).
Kuo didžiausios sėkmės Jums Ir Jūsų veikeliui 4u.gif
Atsakyti
Turiu tokia nuomones, kad apskritai daug kas priklauso nuo zmogaus, ir aplinka ganetinai maza itaka daro. Jei zmogus apsukrus ir dar moka dziaugtis gyvenimu, jis ne tik lietuvoj, bet net ir afrikoj susikurs sau nuostabu gyvenima. Jeigu zmogus toks yra kad jam nesiseka arba budas toks baikstus kad nu nieko negali padaryt, tai net ir turtingiausioj salyje vargs. Ir materialine ir dvasine prasme. As manau kad priklausau antram variantui, todel man visur sunku kur bebuciau. Bet, esu siek tiek gyvenusi ir amerikoj, ir anglijoj - turiu pasakyti kad daug ten yra negatyvu, kurie mano lyrinei ramiai dusiai nepriimtini, vis delto apskritai galimybiu ir vilties ten siek tiek daugiau nei lietuvoj. T.y. kai jau visai visai blogai, kazkiek nusizemines ar kazkam pasiryzes ten gali kazka padaryt, o cia niekaip. Cia tik siaip, is patirties kalbu.
Atsakyti