Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Ar tikrai blogai gyventi Lietuvoje? 2
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Paplepėjimai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Orkinta
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 06, 08:49)
O kad isvyksta tokie, kuriuos parodijuoja burbanti, tai ne beda. Sakykit ka norit, bet manau, kad burbanti tiesiog smaginasi parodijuodama buka emigranta. Vulgarokai gaunasi, bet kazkas panasaus tai tikrai gaunasi. Toks burbekliu nutekejimas- tikrai ne nuostolis. Lengviau kvepuot Lietuvoje be tokiu.
*

kad likusieji ziuriu ne ka mandagesni uz isvykusius...
mano brolis tarkim baige 8 klases, paskui profke.baige suvirintoju, pasikeles net iki 5 kategorijos, ir cia dar nepabaiga.dirba siuo metu vokietijoje.ir ka jis kazkoks atsilikes pagal jus? idomu ka jus be tokio "atsilikelio" darytumete kai reikia namus statyti? poliklinikas? ligonines? elektrines? ten kur reikia gero suvirintojo rankos.ne visiems idomu tapti gydytojais, mokytojais ar teisejais. bet kada zmogaus atlyginimas nuo 3000-4000 sumazeje iki 800 tenka ieskoti iseities, ten kur jis yra vertinamas.manau lygiai tas pats su slavejom, barmenais, padavejais ir visais kitais jusu nuvertintais zmonemis. jie nera prastesni uz jus.
Medinis
Gerų suvirintojų nuolat reikia Klaipėdoje. Atlyginimai pakankamai nemaži. Taigi tegu grįžta jūsų brolis į tėvynę...
ooo
QUOTE(Orkinta @ 2009 10 06, 10:17)
mano brolis tarkim baige 8 klases, paskui profke.baige suvirintoju, pasikeles net iki 5 kategorijos, ir cia dar nepabaiga.dirba siuo metu vokietijoje.ir ka jis kazkoks atsilikes pagal jus? idomu ka jus be tokio "atsilikelio" darytumete kai reikia namus statyti? poliklinikas? ligonines? elektrines? ten kur reikia gero suvirintojo rankos.ne visiems idomu tapti gydytojais, mokytojais ar teisejais. bet kada zmogaus atlyginimas nuo 3000-4000 sumazeje iki 800 tenka ieskoti iseities, ten kur jis yra vertinamas.manau lygiai tas pats su slavejom, barmenais, padavejais ir visais kitais jusu nuvertintais zmonemis. jie nera prastesni uz jus.
*

alfa159 kalbejo ne apie tam tikros srities specus. ji kalbejo apie nuolat burbancius ir kalbancius, koks cia s... Lietuvoj...
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2009 10 06, 10:19)
Gerų suvirintojų nuolat reikia Klaipėdoje. Atlyginimai pakankamai nemaži. Taigi tegu grįžta jūsų brolis į tėvynę...
*

drinks_cheers.gif mano tevas svarscikas buvo, tai kartais Klaipedoj uzdirbdavo daugaiu, nei as Vilniuje savo gerame (be kabuciu) darbe biggrin.gif
Orkinta
QUOTE(Medinis @ 2009 10 06, 10:19)
*

na kad kiek teko jam ieskoti visur buna tik kalbos...jei suteiktumete konkretesnius duomenis kur cia taip reikia, galeciau jam perduoti.
beje prisiminiau, kad brolis dirbo klaipedoje, uoste...nu ir tas pats.bet jis ten buvo kaip komandiruoteje, o ne tiesiogiai isidarbines i vietine firma.
Medinis
QUOTE(Orkinta @ 2009 10 06, 10:22)
na kad kiek teko jam ieskoti visur buna tik kalbos...jei suteiktumete konkretesnius duomenis kur cia taip reikia, galeciau jam perduoti.
beje prisiminiau, kad brolis dirbo klaipedoje, uoste...nu ir tas pats.bet jis ten buvo kaip komandiruoteje, o ne tiesiogiai isidarbines i vietine firma.
*

Pažiūrėjau darbo biržos skelbimus. Vien Klaipėdoje šiuo metu ieškoma 48 suvirintojų ir 26 suvirintojų elektra. Taip pat dar reikia 105 laivo korpusų montuotojų. Tai pati paklausiausia specialybė...
ooo
QUOTE(Medinis @ 2009 10 06, 10:31)
Pažiūrėjau darbo biržos skelbimus. Vien Klaipėdoje šiuo metu ieškoma 48 suvirintojų ir 26 suvirintojų elektra. Taip pat dar reikia 105 laivo korpusų montuotojų. Tai pati paklausiausia specialybė...
*

kiba persikvalifikuot man biggrin.gif pagrindus jau turiu, iranga irgi namie garaze stovi biggrin.gif
alfa159
QUOTE(Orkinta @ 2009 10 06, 10:17)
*

Ne apie tai kalbejau, jau parase zmones. Geras suvirintojas Lietuvoje turi darbo. Krize-nekrize, bet geru suvirintoju reikia. Kaip ir bet kokios kitos specialybes specu, kuriems Lietuvoje yra paklausa.

Bukiausias emigrantu sluoksnis- tai tie, kurie cia dinderi muse, o isvaziave aria juodus darbus, nepaisant savo profesiju ar pasaukimo, ir aiskina, kiek jie uzdirba. tai jus tiek pachalinkit Lietuvoj, kas draudzia? Ka jus ten darot- kuopiat viesbucius? Man reikia valytojos namams- pachalinkit pas mane karta i savaite, dar kaimynu paklausiu- gal dar kam reikia. Ir turesit ta pati atlyginima. Bet su salyga- pachalinkit taip, kaip dabar Anglijoj ar Airijoj.

Kazkoks issigimimas- Lietuvoje arti ne lygis, o vat Airijoj- gyventi kaip asocialams-skruzdelems, arti trilinkai susilenkus, ir gauti koki tukstanti-pusantro euriuku- lapota. Jus Lietuvoj taip dirbkit. Ir uzdirbsit tiek. Ca bibliotekininke verkia- neturiu darbo, tai vaziuoju seneliams uzpakaliu plauti ir uzdirbu. Tai ko Lietuvoj neini tu uzpakaliu plauti? Taip nuosirdziai, daug, kaip Anglijoj- garantuoju tuos pacius pinigus.

Neseniai dalyvavau vienam gince- lietuvisko restorano savininkas gincijos su atvykusiu vokieciudestytoju teoretiku. Vokietis aiskino, kad lietuviu darbo efektyvumas klaikus, bet jei lietuviai darbdaviai pakletu jiems atlyginimus, jie imtu geriau dirbti. I ka lietuvis restoranininkas tik smagiai nusijuoke- bande, zino. Pakeli atlyginimus padavejoms- ir toliau sekmingai sedi su vadoveliais darbo metu (a kada man mokytis, jei as turiu cia paskui klientus lakstyti su kava doh.gif lotuliukas.gif ), virejai vagia produktus, muilinasi visi nuo darbo, lygis apgaut-nusukt kazka.

Tiesa, yra labai geru padaveju-vireju, kuriais gali ramiai pasitiketi. Tokiems keli atlyginima, jie tyliai sau dirba. Ir niekur nevaziuoja. Bet vat ta kaegrija, kurie laksto nuo vieno darbdavio prie kito, visur inkscia, tingi, nusukineja kazka- staliese kelelis jums i Airija. Ten gal disciplinuojasi zmones kazkiek, nes suvokia- zemiau juodo darbo Airijoje jau neber kur. Viskas- dugnas pasiektas. Reikia krapstytis virsun.

Nekalbu apie gerus savo srities specus, kuriems LT ner darbo. Todel jie isvyksta dirti kitur. Na, reikia- tai reikia. Bet tokie zmones nei ant Lietuvos deda, nei ant lietuviu. Vaziuoja ne is gero gyvenimo- ta pripazista, tvarkosi kazkaip ir nezyzauja.
Papildyta:
P.S. Kazkada dizainere Zvirbiene, ilagai gyvenus Svedijoj, kalbejo apie lietuvaiciu nutekejima i uzsienius. Sake- didzioji dauguma- tai vargses. Atvaziuoja i koki Svedijos kaima, pakalbina jas koks baisus -nevykelis-smirdintis- senis svedas, tos jau ir sutirpsta- uoi uoi, mane SVEDAS pakalbino, reikia pasistengti labiau, gal pajams i zmonas. Jei butu lygiai toks pats vyras lietuvis- i ji net akies neuzmestu, o jei netycia uzmestu, tai lengvai supykintu. Bet cia- gi svedas. biggrin.gif

Tai cia ir su darbu taip. Valyti "vagies-bjaurybes-turciaus-pasiputelio" lietuvio namus- geda, o kokio airio- prestizas. Valyti lietuviu diedukui uzpakali- fe, o anglui- laime begaline...
Subjektyvi
alfa159 drinks_cheers.gif , nu tikra buožė čia dabar kaip išstojai, tai kaikas naktį nemiegos ir sapnuos tuos lietuvius dideliais užpakaliais lotuliukas.gif
burbanti princiesa
Nu taip ,as suprantu ,jums geriau zinoti ... biggrin.gif biggrin.gif kas kur ir uz kiek valo tuos uzpakalius ..ir ,kad visi ubagai suvaziuoja ir nevykeliai biggrin.gif Tik viena norec pasakyti :per mano rankas praejo tiek lietuviu ir su tokiomis buvusiomis specialybemis ,kad zakteltumet .O darbdaviai ziauriai patenkinti lietuviu darbu ir paklausa ju labai didele ,nes galiu palyginti :tai ka per savaite padaro 20 rumunu - ta pati per savaite padaro 5 lietuviai.Anksciau atlyginimai buvo vienodi ,bet dabar jau musu reikalas pasiulyti gerus darbininkus-prasom tada ir atlyginimus lietuviams didesnius moketi .Kur desis,paprasta aritmetika -moka biggrin.gif biggrin.gif
O inteligentu ,protingu ir ne nevykeliu ne ka maziau sutikau nei kvailu ,prasigerusiu ir tinginiu.Kaip ir namie biggrin.gif biggrin.gif
ooo
nu va, kaip suprabntu is burbancios pasisakymo, lietuviai dirba uzsienyje uz 4, o gauna viena alga, nors ir kiek didesne, o Lietuvoj paprastai niurzgos dirba puse etato, o algos nori visos ir dar nemazos biggrin.gif
burbanti princiesa
QUOTE(ooo @ 2009 10 06, 11:34)
nu va, kaip suprabntu is burbancios pasisakymo, lietuviai dirba uzsienyje uz 4, o gauna viena alga, nors ir kiek didesne, o Lietuvoj paprastai niurzgos dirba puse etato, o algos nori visos ir dar nemazos  biggrin.gif
*

Jie dirba uz tokias algas ,uz kurias gali ir save islaikyti ir savo seimas likusias Lietuvoje...Skirtumas didelis?Pabandyk padaryti atvirksciai.Ar iseis?
ooo
QUOTE(burbanti @ 2009 10 06, 11:38)
Jie dirba uz tokias algas ,uz kurias gali ir save islaikyti ir savo seimas likusias Lietuvoje...Skirtumas didelis?Pabandyk padaryti atvirksciai.Ar iseis?
*

nu kiek ir kaip dirba, tiek jiems ir moka...
jei aukstos klases suvirintojas Lietuvoj neranda darbo uz daugaiu nei minimumas, tai kazkas ne taip...tas pats su kirpejais, elektrikais ir t.t. - jei tikrai ismanai savo specialybe, ji ismaitins ir tave ir tavo seima...
o apie darbo nasuma Lietuvoj dirbant ir uzsienyje - tai oj, kokia kita kalba...
zinau tokiu, kurie nromalia darbo diena vos prastumdavo, atmestinai dirbdavo, klaidas darydavo, o isvaziavo i uzsieni ir varo juodai, po 12 valandu per diena, ir dar savaitgaliais papildoami - kad daugiau uzsidirbtu, bet vat Lietuvoj tokiomis salygomis dirbti ir gyventi kaip uzsienyje - nu nei uz ka nesutiko...
Orkinta
su kai kuo beabejo sutinku su kai kuo ne. mamos kaimyne valo senutei uzpakali, gauna 500lt i menesi lotuliukas.gif
mane asmeniskai tikrai net supykina apie tai pagalvojus. vyro mociute taip pat turi slauges, viena paskirta socialine darbuotoja (gaunancia minimuma, plaunancia uzpakali ne vienam senukui i diena) ir kita nusamdyta privacia kaimyne. kiek maciau jos darbas isplauti "anti" (feee...), nubegti i parduotuve jei ko prireikia, padeti apsiprausti, nu ir zodziu visi pagalbiniai darbai liekantys nuo soc.darbuotojos. gauna moteris ar 200 ar 300lt...jums negraudu? uzsieny tikrai gauna ne tokius pinigelius uz ta pati darba.
jei kalbet vel apie mano broli.tai jis isvyko ne todel, kad prarado darba, o todel, kad jo buvusi atlyginima numuse iki minimumo.yra tu darbu as nieko nesakau, bet jau minejau kiek uz juos moka. pavyzdys ir brolis ir vyras. vyras uz paskutini menesi gavo 680lt i kortele, kitus zadejo juodai.bet tu dirbk ir buk garantuotas, kad tuos juodus tau sumokes lotuliukas.gif todel abu dabar dirba vokietijoje, su sutartimi, legaliai kaip zmones.apie atlyginimu skirtumus as patylesiu.bet..as tikrai neagituoju.as visai nenoriu niekur isvykti.man geriausia cia, bet man bepigu kalbeti kai mane vyras dirbantis uzsieny islaiko.
Subjektyvi
Sutinku, kad gauna kitokius pinigėlius, bet reikia įvertinti ir pragyvenimo išlaidas. Labai dažnai tam užsienyje didžiąją dalį pajamų atiduoda už būsto nuomą, ten ji tikrai ne pigi. Tas ant to išeina.
Fui
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 06, 12:00)
Sutinku, kad gauna kitokius pinigėlius, bet reikia įvertinti ir pragyvenimo išlaidas. Labai dažnai tam užsienyje didžiąją dalį pajamų atiduoda už būsto nuomą, ten ji tikrai ne pigi. Tas ant to išeina.
*

taip, atiduoda didelę dalį už nuomą, bet iš likusių pinigų galima pragyventi iki sekančios algos. Užteks maistui, rūbams, kurui, telefonui ir tt. O iš Lietuvoje likusių pinigų nuo buto mokesčių ir paskolos jei tokia yra įmanoma išgyventi?
Orkinta
QUOTE(ooo @ 2009 10 06, 11:42)
jei aukstos klases suvirintojas Lietuvoj neranda darbo uz daugaiu nei minimumas, tai kazkas ne taip...tas pats su kirpejais, elektrikais ir t.t. - jei tikrai ismanai savo specialybe, ji ismaitins ir tave ir tavo seima...
zinau tokiu, kurie nromalia darbo diena vos prastumdavo, atmestinai dirbdavo, klaidas darydavo, o isvaziavo i uzsieni ir varo juodai, po 12 valandu per diena, ir dar savaitgaliais papildoami - kad daugiau uzsidirbtu, bet vat Lietuvoj tokiomis salygomis dirbti ir gyventi kaip uzsienyje - nu nei uz ka nesutiko...
*

palaukit...jei zmogus zinodamas, kad kuo daugiau padarys tuo daugiau gaus jus manot jis taip nedirbtu??? tai cia asilu turi buti. esme tame, kad lt dirbk kiek nori, daugiau negausi...arba jei ir gausi tai tie pinigai skaiciuosis kaip "juodi". (konkreciai mano vyro atveju buvo, ir dar jei valdzia mato, kad uzsidirbi jau daugiau nei tarkim 3000 atvaziuoja gale men pries algas ir brokuoja darba, tipo "aha, cia brokas, minus 100, cia vel kas minus 200) tik keletas darbu yra kuriuose moka uz isdirbi, bet paziurekite kokie ikainiai to isdirbio...juokingi.
paimkim kad ir medzio perdirbimo imones, aplink mano miesta ju ne viena.todel, pazystamu ten dirbusiu tikrai yra.tai rankos nuo medzio buna baisios, suskeldejusios. ir gale men sumoka 50lt daugiau, atceit premija uz gera darba.nu tai jus man pasakykit ar neverkt norisi? mamos drauge uz savaite laiko atidirbus viesbuti, kuris naujai atidarytas buvo, tai turekit omeny, kad visi langai, koridoriai, kambariai paskende dulkese buvo, nes po statybos tik.viska blizgino, visa viesbuty viena ir gavo 150lt. mano teta viesbuti dirba, viena valosi gauna 1000lt...gal jus nebuvot susidurus su ikainiais tai kazkaip man nerealiai kalbat...kaip is drambliuko svajoniu...
burbanti princiesa
QUOTE(ooo @ 2009 10 06, 11:42)
*

Nenusikalbek ,tie kas varo , juodai varo-spjaudosi i kaire ir i desine ,bet negali sugrizti namolio,nes tiek neuzdirbs .Zinau ir Lietuvos rinka .Siulomi vienoki atlyginimai- sumokama visiskai kitokie.Taip ,kad pasiula visur didele ar cia ar cia,bet ar darbdaviai visur saziningi ?Tikrai -ne .Nei ccia ,nei cia.Visokiu parazitu yra ..
Fui
Man labai gaila, bet tenka pripažinti, kad lT tikrai viskas brangu. Nesuprantu, kaip gali būti rūbų kainos parduotuvėje : bliuzelė 150 litų doh.gif ir dar su nuolaida rašo doh.gif Kokiose iliuzijose žmonės gyvena gaudami 600 LT? Jau seniai visi žino, kad viduriniosios klasės Lietuvoj nėra. Yra tik didelias pajamas gaunantys ir mažiau minimumo gaunantys... Tai aš tų turtingųjų dabar neliečiu. Žinau, kad jiems LT gerai, nes gali ir toliau lobti ir nieks nieko nesakys ir nedarys. Bet padiskutuokim apie mažas pajamas gaunančius. Ir apie kokius rūbus ir batus ir kitokias pramogas eina dar kalba? Kai realybėj jie mokesčius sumokėje neturi ką vaikams valgyt duot. O apie kokį Lietuvos gerinimą jiems kalbėti, kai jie nesijaučia saugūs piliečiai savo valstybėje?Tik nereikia sakyti, kad jie nevykėliai, tinginiai ir tt. Dabar tokia padėtis.
Apskritai šitas skyrelis man labiau pasidarė panašus pakariaukim, o ne paplepėkim.
Orkinta
*

neiseina tas ant to, patikekit.nors aisku ziurint koks darbas, kiek gauna.bet asmeniskai mums labai apsimokejo airijoje padirbti 1,5metu...bet mes tik ir vaziavom su tikslu, likti uzsienyje ne ne ne... schmoll.gif
burbanti princiesa
*

Nepigi ,tai p.Gyvenant simai (pvz.3 asmenu normaliame name su sodu ) ar tasi nuoma ,ar tai nusipirkus(kalbu apie paskolas,nes 95% lietuviu taip perkasi namus) vidutiniskai-apie £1000 menesiui be kitu visu mokesciu.Todel ,tie kurie atvyksta palike seimas namie ir gyvena kaip cigonynuose,bet moka vidutiniskai £50 per savaite.Kas dar labai brangu -pravaziavimas.Bent mes savaitei suvazineti pirmyn atgal (vien vyrui) isleidziam benzinui apie £160 savaitei.Kiti bando mestis ir vazineja po 4 ar 5 zmones.Mes lietuviai isradingi zmones ,kas liecia taupuma biggrin.gif biggrin.gif
Bet ka norejau parasyti ...Namie as negaleciau sau leisti uzsiimti tuo ,kuo dabar uzsiimu,vienam vyrui , kaip bebutu,butu sunku islaikyti seima ,namus ir t.t. Vienu zodziu gyventi pilnaverti gyvenima negalvojant apie rytdiena .Nieko nesakau ,Lietuvoje man tikrai neblogiau buvo .Visada sakydavau:Nu jau AAAASSSSSS,tai jau tikrai niekur is Lietuvos nevaziuosiu ,man ir cia labai gerai ,bet....gyvenimas kartais taip aspsisuka ,kad nei sudainuosi ,nei sudeklamuosi kaip nori biggrin.gif biggrin.gif
alfa159
QUOTE(burbanti @ 2009 10 06, 11:31)
O darbdaviai ziauriai patenkinti lietuviu darbu ir paklausa ju labai didele ,nes galiu palyginti :tai ka per savaite padaro 20 rumunu - ta pati per savaite padaro 5 lietuviai.
*

Tai ko jie cia, Lietuvoj nedirba, kaip keturi rumunai? Sako, statybininkai i uzsienius "nuteka". Neseniai, palyginus, statybas baigem. Kiek uzeidavau- tai arba geria, arba pachmielinasi. Statybu terminai velavo beveik metus. Sedi, ruko, man dar paaiskina, kad spalva sienai ne tokia issirinkau, pasigincija, kad plyteles jiems negrazios. Tai cia geri-brangus staybininkai buvo, visi mus pirstais bade, kad tokia brangia brigada samdom. Tai ko jie nepachalino cia taip, kaip ju kolegos Anglioj? Todel, kad "svedas pakabino"? biggrin.gif

QUOTE(ooo @ 2009 10 06, 11:34)
nu va, kaip suprabntu is burbancios pasisakymo, lietuviai dirba uzsienyje uz 4, o gauna viena alga, nors ir kiek didesne, o Lietuvoj paprastai niurzgos dirba puse etato, o algos nori visos ir dar nemazos  biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif

QUOTE(Orkinta @ 2009 10 06, 11:56)
su kai kuo beabejo sutinku su kai kuo ne. mamos kaimyne valo senutei uzpakali, gauna 500lt i menesi lotuliukas.gif

*

Nepasakokit man anekdotu. Turiu kazkelintos eiles teta, kuri Anglijoje dirba seneliu namuose. Zinau, kiek dirba, kiek uzdirba. Butu cia taip dirbus- butu dar daugiau gavus. uz viena uzpakali savaitgaliais irgi butu gavus tris simtus litu.

O jus man paaiskinkit, vat kaip zmones Lietuvoje uzsidirba toms "bliuzelems po 150 litu"? Mes cia kas- magai kazkokie, burtu lazdelem pinigus darom? biggrin.gif Nes juk lietuvoj tiek nieks nemoka. biggrin.gif
burbanti princiesa
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 06, 12:33)
Tai ko jie cia, Lietuvoj nedirba, kaip keturi rumunai?

Jomajo ,nesikeikus ..jie ir dirba Lietuvoje taip pat ,kaip ir sveciose salyse,tik ,kad uzmokestis uz ta arima skiriasi.Dar karta kartoju glusiems ir zuvims-kalba eina ne apie pijokus ir tinginiu.
Fui

O jus man paaiskinkit, vat kaip zmones Lietuvoje uzsidirba toms "bliuzelems po 150 litu"? Mes cia kas- magai kazkokie, burtu lazdelem pinigus darom?  biggrin.gif Nes juk lietuvoj tiek nieks nemoka.  biggrin.gif
*

Tai vat ir nelabai suprantu. Todėl ir išvažiavom, nes mes negalėjom sau leist nei rūbų, nei kitų būtinų prekių. Nėra ko juoktis ir tyčiotis ir mandravotis, nes kiekvieną gali ištikti tokia situacija. Šiandien yra darbas 2500 eurų per mėnesį, bet jau po pietų gali jo nebūti. Nes nestabilu, protu nesuvokiami dalykai dedasi. Nenorėjau vaikų pakast gyvų, todėl pasielgiau nepatriotiškai ir išvykau kur jiems visokeriopai geriau. Tik širdį skauda, kad negalėjau gyventi savo krašte ir jaustis saugiai dėl vaikų išmaitinimo.
Orkinta
Nepasakokit man anekdotu. Turiu kazkelintos eiles teta, kuri Anglijoje dirba seneliu namuose. Zinau, kiek dirba, kiek uzdirba. Butu cia taip dirbus- butu dar daugiau gavus. uz viena uzpakali savaitgaliais irgi butu gavus tris simtus litu.

O jus man paaiskinkit, vat kaip zmones Lietuvoje uzsidirba toms "bliuzelems po 150 litu"? Mes cia kas- magai kazkokie, burtu lazdelem pinigus darom?  biggrin.gif Nes juk lietuvoj tiek nieks nemoka.  biggrin.gif
*

tikriausiai jusu vyras statybose nedirba, kaip as jau ir minejau.tikriausiai jusu specialybes kitokios, jums iseina pragyventi ir net namus statytis.bet jei mes visi butume su vienodom specialybem ar daug darbo turetume. reikia visokiu.
mano vyras uzsieny nepersidirbdavo.dirbo normaliu tempu, 8val per diena, bet gaudavo 2500 euru. gryzes i lietuva taip pat nuejo dirbti i statybas, pradzioje neblogai uzdirbo. gyvenom, nesiskundem. jus irgi nesiskundziat kol jusu tas nepaliete, kai palies tuomet galesim pratesti pokalbi toliau.
o apie uzpakalius jei kalbant.tai lietuvoje tie uzpakaliai nesimeto ant kiekvieno kampo, nes ne visi isgali samdyti priziuretoju savo senyviems tevams ar seneliams.uzsienyje su tuo truputi kitokia mada, ir kaina beabejo.
o apie jusu minetus statybininkus as patyliu, tokie ir i uzsienius nevaziuoja.nes jiems tik gerti terupi.tai ne koks pavyzdys. tarkim mano vienas pazystamas nu zmogus auksines rankos, darbo tikrai turi, bet jis ir nusimano daug, praktikos turi daug, jam ir seima islaikyti iseina.vat jis tikrai gauna tiek kiek padaro, bet dirba jis ant saves. jam tikrai ir uzsienio nereikia.
Cantlive
Taip, tikrai čia panašu į bokso ringą biggrin.gif
Nesakiau, kad Lietuvoje gyventi yra super, tiesiog kai kurių emigrantų pasisakymai juokingi neva jie protingi, o liko tik durniai.
Kartais pagalvoju, kad gal reikėtų išvažiuoti. Tačiau kur? Visur dabar panaši situacija. Airijoje jau patys Airiai darbo neturi, ką jau sakyti apie emigrantus (ne viena draugė ten gyvena).
Be to, tikrai gąsdina užsienio medicinos paslaugos, o ir būstą nuomotis tektų. O čia, Lietuvoj, kaip ne kaip savo yra. Su kiemu ir t.t. kaip kažkas čia gyrėsi.
Taip kad dabar visur nėra gerai, taip sakant.
O imant atskirus žmones - taip, vieniems gerai sekasi, kitiems nesiseka, čia jau kita kalba.
burbanti princiesa
QUOTE(Cantlive @ 2009 10 06, 13:37)

O čia, Lietuvoj, kaip ne kaip savo yra. Su kiemu ir t.t. kaip kažkas čia gyrėsi.
Taip kad dabar visur nėra gerai, taip sakant.

Kaip suprast "kazkas gyresi " ?Tu ka ,manai ,kad uzsienyje namai be sodu?Ir kas cia do per pasakymas-gyresi?Nesupratlyva tu visai .O is kitos puses-tu ,matai ,gali girtis,jog tavo namas su zeme aplinkui,o ,va,jau kitam to daryti negalima... tikra lietuve-nieko nei pridesi ,nei atimsi.
Cantlive
QUOTE(burbanti @ 2009 10 06, 13:55)
Kaip suprast "kazkas gyresi " ?Tu ka ,manai ,kad uzsienyje namai be sodu?Ir kas cia do per pasakymas-gyresi?Nesupratlyva tu visai .O is kitos puses-tu ,matai ,gali girtis,jog tavo namas su zeme aplinkui,o ,va,jau kitam to daryti negalima... tikra lietuve-nieko  nei pridesi ,nei atimsi.
*

Matote, aš gūdžiame kaime gyvenu, Vilnius vadinasi ir toliau savo kaimo išvis nesu buvusi, tai nežinau, kaip ten pas jus, užsieny yra.
burbanti princiesa
QUOTE(Cantlive @ 2009 10 06, 14:33)
Matote, aš gūdžiame kaime gyvenu, Vilnius vadinasi ir toliau savo kaimo išvis nesu buvusi, tai nežinau, kaip ten pas jus, užsieny yra.
*

biggrin.gif Neapsimesk slanga biggrin.gif
given444
QUOTE(burbanti @ 2009 10 05, 15:33)
ka jus darytumet be musu emigrantu ,neturetumet progos pasipiktinti ,kokie mes ne patriotai ...

nesipiktinu tikrai. kiekvienas žmogus sprendžia, patriotu jis bus ten ar kitur, ar visai nebus. pradėjau su jumis pokalbį ne nuo tos minties visiškai.man įstrigo jūsų prasivardžiavimas, ir prisiminiau paaugles iš sunkių šeimų vaikystėj. jos bent brandžios dar nebuvo. na bet tęsti diskusiją prasivardžiavimų tema nėr prasmės.
Papildyta:
p.s. beje, burbanti, nuo 9 iki 5 irgi nedirbu. grįžau iš darbo penktą, nieko nepasako, kur dirbu ir kada kitom dienom. vis tos pačios generalizacijos ir apibendrinimai. o sakai apie save: "nevarau ant lietuvos, varau ant tautiečių". tai pavaryk ir tame tarpe ant savęs, nes tikrai yr už ką. sakoma, jei pirštą į kitus laikai atkišęs, į tave patį rodo atsukti likę trys. savybių kaip matai, per akis pačiai. mirksiukas.gif
pikkolo
Tai ko jie cia, Lietuvoj nedirba, kaip keturi rumunai? Sako, statybininkai i uzsienius "nuteka". Neseniai, palyginus, statybas baigem. Kiek uzeidavau- tai arba geria, arba pachmielinasi. Statybu terminai velavo beveik metus. Sedi, ruko, man dar paaiskina, kad spalva sienai ne tokia issirinkau, pasigincija, kad plyteles jiems negrazios. Tai cia geri-brangus staybininkai buvo, visi mus pirstais bade, kad tokia brangia brigada samdom. Tai ko jie nepachalino cia taip, kaip ju kolegos Anglioj? Todel, kad "svedas pakabino"?  biggrin.gif

O taip Lietuvos statybininkai yra atskira kasta. Patys neseniai statėmės namą, tai puikiai žinom kaip jie nori dirbti ir uždirbti doh.gif

QUOTE(burbanti @ 2009 10 06, 13:55)
Tu ka ,manai ,kad uzsienyje namai be sodu?

Vat man įdomu kiek užsienyje juodadarbių lietuvių nusiperka normalų namą (nesublokuotą) su sodu? Turbūt vienetai. Iš to baisiai mylimo užsienio ir atėjo mada statyti sublokuotus namus su 1-2 arais žemės doh.gif
Fui
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 06, 15:05)
Iš to baisiai mylimo užsienio ir atėjo mada statyti sublokuotus namus su 1-2 arais žemės doh.gif
*

viskas, kas atėjo iš užsienio yra baisus blogis lotuliukas.gif Geriau gyvenkime savo aptrešusiuose vienkiemiuose su girtais bernais patvory... Naminukė rūgsta, diedas bobą daužo, vaikai bernauja pas ūkininką. Vat kur Lietuvos vizija doh.gif
pikkolo
QUOTE(Fui @ 2009 10 06, 15:11)
viskas, kas atėjo iš užsienio yra baisus blogis lotuliukas.gif  Geriau gyvenkime savo aptrešusiuose vienkiemiuose su girtais bernais patvory... Naminukė rūgsta, diedas bobą daužo, vaikai bernauja pas ūkininką. Vat kur Lietuvos vizija doh.gif
*

Kodėl būtinai pulti į kraštutinumus?
alfa159
viskas, kas atėjo iš užsienio yra baisus blogis lotuliukas.gif  Geriau gyvenkime savo aptrešusiuose vienkiemiuose su girtais bernais patvory... Naminukė rūgsta, diedas bobą daužo, vaikai bernauja pas ūkininką. Vat kur Lietuvos vizija doh.gif
*

Cia JUSU tokia Lietuvos vizija.

Klausimas buvo- ar blogai gyventi Lietuvoje. Mes atsakom- puiku gyventi Lietuvoj. O emigrantes prievartauja- prisipazinkit, kad blogai, prisipazinkit, kad gyvenat apsisnerskte ir neiperkat bliuskutes uz 100 litu, prisipazinkit, kad norit i uzsieni anglu diedukams uzpakaliu valyti, kad norit isteketi uz ryzo-storo-seno svedo. biggrin.gif

Na tikrai gera gyventi Lietuvoje. Nepykit labai. 4u.gif
burbanti princiesa
QUOTE(zuzu @ 2009 10 06, 15:01)
nesipiktinu tikrai. kiekvienas žmogus sprendžia, patriotu jis bus ten ar kitur, ar visai nebus. pradėjau su jumis pokalbį ne nuo tos minties visiškai.man įstrigo jūsų prasivardžiavimas, ir prisiminiau paaugles iš sunkių šeimų vaikystėj. jos bent brandžios dar nebuvo. na bet tęsti diskusiją prasivardžiavimų tema nėr prasmės.
Papildyta:
p.s. beje, burbanti, nuo 9 iki 5 irgi nedirbu. grįžau iš darbo penktą, nieko nepasako, kur dirbu ir kada kitom dienom. vis tos pačios generalizacijos ir apibendrinimai. o sakai apie save: "nevarau ant lietuvos, varau ant tautiečių". tai pavaryk ir tame tarpe ant savęs, nes tikrai yr už ką. sakoma, jei pirštą į kitus laikai atkišęs, į tave patį rodo atsukti likę trys. savybių kaip matai, per akis pačiai. mirksiukas.gif
*

A ko jums taip uzstrigo mano pasisakymai? biggrin.gif Ir kodel galvojate ,jog darbo valandas pritaikiau jums?Juokaujat .Tai -statistinis vidutiniskas tarnautojo darbo laikas.Pasakos pabaiga. biggrin.gif Varau ,bet ne ant visu.Ka galeciau pavaryti apie save? g.gif Visuomenineme transporte garsiai lietuviskai nekalbame;kartais anglams pasibedavoju ,kad buna tokiu momentu ,jog geda pasakyti ,kad esu lietuve (tiek visko prisidirbe tautieciai yr sveciose salyse);valgau lietuviska juoda duona su pasicepsejimu ,kai tuo tarpu namie negaledavau net paziureti i ja biggrin.gif ;dziaugiuosi ,kad yra didesnis pasirinkimas graziu triusiku su kvarbatkom nei Lietuvoje biggrin.gif ;tik va...gaila ,kad ir namie,ir uzu sienos nagai kaip prasti buvo ,taip ir liko. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 06, 15:05)

Vat man įdomu kiek užsienyje juodadarbių lietuvių nusiperka normalų namą (nesublokuotą) su sodu? Turbūt vienetai. Iš to baisiai mylimo užsienio ir atėjo mada statyti sublokuotus namus su 1-2 arais žemės doh.gif
*

Tai didmiesciuose kitokiu labai ir nepamatysi .Ale , uztates, kaimas visai nesiskiria nei Lietuvoje.. pilna karviu,aviu,meslo kruvu.. biggrin.gif
Fui
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 06, 15:18)
Cia JUSU tokia Lietuvos vizija.

Klausimas buvo- ar blogai gyventi Lietuvoje. Mes atsakom- puiku gyventi Lietuvoj. O emigrantes prievartauja- prisipazinkit, kad blogai, prisipazinkit, kad gyvenat apsisnerskte ir neiperkat bliuskutes uz 100 litu, prisipazinkit, kad norit i uzsieni anglu diedukams uzpakaliu valyti, kad norit isteketi uz ryzo-storo-seno svedo.  biggrin.gif

Na tikrai gera gyventi Lietuvoje. Nepykit labai.  4u.gif
*

Džiaugiuosi, kad jums šiai dienai taip. Bet turiu ir aš teisę pasisakyti, kad man buvo blogai. Ir ne dėl to kad dabar emigrantė esu. Nenorėjau išvykt, bet man buvo blogai.
Dėl tos vizijos, tai ne taip išsireiškiau. Tai ne vizija- o šiandienos ištrauka iš realybės. Nuvažiuokit į kokį nors kaimą ir į jį pažiūrėkit ne iš šono, bet jame pagyvenkit. Arba bent jau atostogas praleiskit. Ir ten žmonės ne iš šeip sau taip nusivažiavę, o nuo sunkaus ir alinančio darbo, didelio krūvio ir jausmo, kad tavęs valstybei nereikia, nes negauni jokios paramos. Tavo pieno niekam nereikia, jį superka už centus, tavo daržovių niekam nereikia, nes maximose gražesnės, o tu jei nestambus ūkininkas tai ir kokia didmena nepriims... Viskas prie visko. Lietuva susideda ne tik iš miestiečių, bet ir iš kaimiečių, kurie Lietuvoj labai nusigyvenę ir pavargę. Taip, yra visokių, bet palyginkime kurių daugiau.
burbanti princiesa
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 06, 15:18)

Klausimas buvo- ar blogai gyventi Lietuvoje. Mes atsakom- puiku gyventi Lietuvoj. O emigrantes prievartauja- prisipazinkit, kad blogai, prisipazinkit, kad gyvenat apsisnerskte ir neiperkat bliuskutes uz 100 litu, prisipazinkit, kad norit i uzsieni anglu diedukams uzpakaliu valyti, kad norit isteketi uz ryzo-storo-seno svedo.  biggrin.gif

Na tikrai gera gyventi Lietuvoje. Nepykit labai.  4u.gif
*

biggrin.gif biggrin.gif Tai ,kad is jusu -neemigranciu, mes visa tai isgirdom pirmos biggrin.gif O kodel dabar perverciat postus visai i kita puse?
Fui
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 06, 15:14)
Kodėl būtinai pulti į kraštutinumus?
*

Nes kaip jau ir minėjau, Lietuvoj viduriuko nelabai yra.
alfa159
Fui, tai gal ir kalbam taip- man blogai, man gerai. be apibendrinimu. net apie kaimus. Turiu giminiu kaimuose- nei jie prasigere, nei jie apsisnerkste. Nuvaziuoju ant zolytes- kieciau nei kieciausiam mieste veja priziureta. biggrin.gif O plotai plotai, cia jums ne aras prie blokuoto namo....

Tai gal kiekvienas uz save pasisakom.
burbanti princiesa
QUOTE(alfa159 @ 2009 10 06, 15:30)
Fui, tai gal ir kalbam taip- man blogai, man gerai. be apibendrinimu. net apie kaimus. Turiu giminiu kaimuose- nei jie prasigere, nei jie apsisnerkste. Nuvaziuoju ant zolytes- kieciau nei kieciausiam mieste veja priziureta.  biggrin.gif O plotai plotai, cia jums ne aras prie blokuoto namo....

Tai gal kiekvienas uz save pasisakom.
*

Jo ...as tik uz save pasisakau...matau uzu virtuves lango besiganancias avis ir arklius su "paltais" biggrin.gif biggrin.gif ,dar matau miska,tik ,rupke ,kad jis privatus,negaliu neiti pagrybauti ...Netoli tvenkinys su gul;bemis ,kurios kaip rupuzes kandziojasi biggrin.gif biggrin.gif
pikkolo
QUOTE(Fui @ 2009 10 06, 15:26)
Dėl tos vizijos, tai ne taip išsireiškiau. Tai ne vizija- o šiandienos ištrauka iš realybės. Nuvažiuokit į kokį nors kaimą ir į jį pažiūrėkit ne iš šono, bet jame pagyvenkit. Arba bent jau atostogas praleiskit.

Jau dveji metai gyvenu kaime ir jis visiškai nepanašus į tą kurį čia bandote piešti. Kaimas kaimui nelygus. Jei jūsų kaime viskas apšniaukšta ir apleista, dar nereiškia kad visur taip. Netgi vienkiemiai po truputį gražėja. O buitinių konfliktų (kuriuos čia bandėte pateikti kaip kaimo viziją) daugiau yra mieste, o ne kaime. Tik tiek, kad kaime muštynės yra didžiulis įvykis, todėl apie tai skalambija visi laikraščiai.
Kas dėl pieno ar daržovių. Tai ne visada ūkininkai linkę patys ieškoti išeičių ir sprendimų. Buvo neseniai spaudoj straipsniukas apie tai kaip jauni ūkininkai sugalvojo naują paslaugą: pienas į namus. Ir pradžia labai nebloga. Yra tikrai nemažai ūkininkų, kurie savo problemas bando spręsti patys, o ne tikisi malonės iš valdžios. Tik kad apie tai nerašo nei lietrytis, nei delfi.
burbanti princiesa
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 06, 15:35)
Buvo neseniai spaudoj straipsniukas apie tai kaip jauni ūkininkai sugalvojo naują paslaugą: pienas į namus. Ir pradžia labai nebloga. Yra tikrai nemažai ūkininkų, kurie savo problemas bando spręsti patys, o ne tikisi malonės iš valdžios. Tik kad apie tai nerašo nei lietrytis, nei delfi.
*

N ujau apie ta piena i namus -ne naujiena .Va ,as kai tik griztu i namus(supuvusiu dantu tvarkyti lotuliukas.gif ) visada kiekviena diena pedinu pas bobulyte trilitreko pieno,is nesiojanciu neperku -nezinau ar svariai melzta .
Papildyta:
Cia man vienai uzdare"Kaip gyvena zmones"? g.gif g.gif
lietaus_alisa
QUOTE(burbanti @ 2009 10 06, 16:42)

Papildyta:
Cia man vienai uzdare"Kaip gyvena zmones"?  g.gif  g.gif
*

Manau atsibudo moderatore ir istrine, galejo vien pjautines istrint, pati tema tai nieko visai buvo.
Fui
QUOTE(pikkolo @ 2009 10 06, 15:35)
Jau dveji metai gyvenu kaime ir jis visiškai nepanašus į tą kurį čia bandote piešti. Kaimas kaimui nelygus. Jei jūsų kaime viskas apšniaukšta ir apleista, dar nereiškia kad visur taip. Netgi vienkiemiai po truputį gražėja. O buitinių konfliktų (kuriuos čia bandėte pateikti kaip kaimo viziją) daugiau yra mieste, o ne kaime. Tik tiek, kad kaime muštynės yra didžiulis įvykis, todėl apie tai skalambija visi laikraščiai.
Kas dėl pieno ar daržovių. Tai ne visada ūkininkai linkę patys ieškoti išeičių ir sprendimų. Buvo neseniai spaudoj straipsniukas apie tai kaip jauni ūkininkai sugalvojo naują paslaugą: pienas į namus. Ir pradžia labai nebloga. Yra tikrai nemažai ūkininkų, kurie savo problemas bando spręsti patys, o ne tikisi malonės iš valdžios. Tik kad apie tai nerašo nei lietrytis, nei delfi.
*

gal supainiojote kaimo ir priemiesčio sąvokas?
Nu man tai ir sekasi, tai giminės nekoki, tai draugai nenusisekė, tai kaimą apš... turiu... doh.gif
Subjektyvi
QUOTE(Orkinta @ 2009 10 06, 12:54)
tikriausiai jusu vyras statybose nedirba, kaip as jau ir minejau.tikriausiai jusu specialybes kitokios, jums iseina pragyventi ir net namus statytis.bet jei mes visi butume su vienodom specialybem ar daug darbo turetume. reikia visokiu.
*

O visai neseniai būt statybininku buvo "kiečiau" nei būt profesoriumi. rolleyes.gif Vis pravažiuoju pro vykstančias statybas, tai ten tokie statybininkai suvažiuoja, čiut ne svajonių jaunikiai. Prabangiais džipais ratuoti, ir ne betkokiais, o mersedesais ir pan. Gal ir "ostatki zabytoj roskoši", gal tik vieną tą automobilį teturi, ale vistiek įspūdingai, kaip kokie bajorai. Tik kad su darbiniais purvinais kombinezonais ir mišraines iš "maksimų" valgo rolleyes.gif

Čia toks lyrinis nukrypimas. Kartais madingomis ir prestižinėmis tampa labai neprognozuojamos profesijos, viskas priklauso nuo laikmečio. Kažkada ir turguje prekiauti buvo visai fasonas ir net prestiž. O dabar kas prestiž? alfa159 vis pamini čia karts nuo karto, tad nebekartosiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif
burbanti princiesa
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 06, 16:41)

Čia toks lyrinis nukrypimas. Kartais madingomis ir prestižinėmis tampa labai neprognozuojamos profesijos, viskas priklauso nuo laikmečio. Kažkada ir turguje prekiauti buvo visai fasonas ir net prestiž. O dabar kas prestiž? alfa159 vis pamini čia karts nuo karto, tad nebekartosiu lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
*

Svetimu tarpkoju sildyma turejai omenyje? biggrin.gif
Subjektyvi
Nea, tarpkojų valymą cool.gif
burbanti princiesa
QUOTE(Subjektyvi @ 2009 10 06, 16:56)
Nea, tarpkojų valymą cool.gif
*

Geras kiekvienas darbas is kurio galima pragyventi
Subjektyvi
Tai niekas kitaip ir nemano, aš tik norėjau pasakyti, kad visais laikais Lietuvoje įmanoma neblogai gyventi, tik reikia jausti ekonominį pulsą ir nemiegoti po lapais. Jei turi uoslę ar tiesiog norą dirbti, tai rasi kur ir prasisuksi. Kaip tas daktaras TV laidoje įrodynėjo: nemačiau nei vienos iš bado sutinusios.
super blondine
*

Eik jau eik, is kur toki brieda traukei. Nu ne visi jau lietuviai patvory voliojasi, gal ir dauzo diedai bobas, bet moteru neeeeeeee tongue.gif
Orkinta
Bent i linksma puse nukrypom smile.gif na mano vyras irgi i statybas su masina (kuria nusipirko po airijos darbo lotuliukas.gif ) vaziuodavo, kombinezonas purvinas (nesuprantu, nemoka svariai dirbti...) na ir misraines kartais is maximos valgydavo..bet tai ka vaizdas visai neblogas.o jei dar pasipuosusi, pasidaziusi pro tokias statybas praeisi tai dar ir demesio svilpimu sulauksi blush2.gif lotuliukas.gif
beje zinokit statybininko darbas visai neblogas.is vyro pasakojimo: dirba vyrai nu tarkim kokiam 6 aukste, vilniuje, namas prie namo, visi naujos statybos, zmones nesenai isikure, uzuolaidu dar neturi. nu ka dirba vyrai, ziuri i priesais esanti nama, o ten bute panele pusnuoge (tik su apatiniais) grindis kad plaunasi...vyrai susijaudine, svilpia, fig.langai plastikiniai nieko negirdi.
arba kitam aukste.lova prie lango, uzuolaidu nera.porele seksu uzsiimineja.moteris suokliuoja, vyrai svilpia vel nieks negirdi...o tai laimes jiems, statybininkams... lotuliukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.