Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka iš meilės

Man labai smalsu, ar visos jus, mielosios, istekejot is meiles? ta prasme as neklausiu, ar tekejote pvz del leliuko; man idomu, ar tekejote MYLEDAMA savo vyra?
Man tai ganetinai idomu...
Atsakyti
Buvau be proto isimylejusi,vietoj akiu greiciausiai sviete sirdutes laugh.gif
Atsakyti
tai aisku, kad visos teka myledamos, jauciu tokiu nera , kurios siaip sau tuoktusi g.gif
Atsakyti
PIRMA KARTA ISTEKEJAU - BE JOKIOS MEILES, VISAI NEMYLEJAU TO ZMOGAUS, BET BUVAU JAUNA NOREJAU SAVARANKISKO GYVENIMO IR PAN. TEVAMS VYRAS PATIKO, DRAUGAVOM 10 METU, TA PRASME NUO MOKYKLOS SUOLO, O JIS MANE LABAI MYLEJO, NU IR NUSPRENDZIAU JEI JIS MANE MYLI TAI IR TUOKSIUOS, PO METU ISSIKYRIAU.

O DABAR ISTEKEJAU IS MEILES, NET IS PIRMO ZVILGSNIO PAMILOM VIENAS KITA, SUSILAUKEM SUNAUS IR ESAM BE GALO LAIMINGI (TFU,TFU,TFU)

TUOKTIS REIKIA TIK IS MEILES, NA CIA AS TAIP GALVOJU.
Atsakyti
Aš jau kažkur rašiau, kad turbūt laimingiausi tie vaikai, kurie iš meilės pradėti.... Tai iš to aišku, kad tėveliai turi mylėt vienas kitą. Negaliu įsivaizduot santuokos be meilės, mane vemt verstų būti su nemylimu žmogum...

Beveik kaip ir Letavio, vos neištekėjau už vaikino, su kuriuo ilgai bendravom, bet meilės jam nejaučiau, tik prisirišimas buvo, aišku, pradžioj draugystės tai susižavėjimas buvo... Kažkaip nusprendžiau nebetęst tų ilgų santykių ir greitu laiku sutikau savo būsimą vyrą, su kuriuo nuo pat pradžių nuostabiai gera buvo. rolleyes.gif
Atsakyti
Sakot - blogai be meiles. o jei yra pagarba, zavejimasis zmogumi, prieraisumas, sutarimas ir dar daug daug visko?
gaila, negaliu paatviraut... B unsure.gif
Atsakyti
O as zinau kad santuokos is isskaiciavimo tvirtesnes. As netekeciau vien is meiles. g.gif
Atsakyti
Libra, kaip tada tu apibreztum santuoka is isskaiciavimo?
Atsakyti
O kaip gi kitaip, tik iš meilės smile.gif Žinoma, pagarba, prieraišumas irgi svarbu, bet juk taip nuostabu, kai jausmai tokie dideli, kad net gniaužia kvapą.... wub.gif O prieraišumas, pagarba- jau vėliau
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 04 15, 10:22)
O as zinau kad santuokos is isskaiciavimo tvirtesnes. As netekeciau vien is meiles. g.gif

As daugiau isvis netekeciau wink.gif

Meile toks dalykas, kuris labai greit praeina, o tada lieka...ai, velniai zino kas blink.gif
Atsakyti
Mano ir mano vyro pazintis buvo tokia keista ir nepalanki, kad... zodziu, pradzioje as jo tikrai nemylejau. o jis, kaip prisipazino, isikliopino is pat pradziu... o veliau... viskas peraugo i tikrai siltus ir grazius santykius. jis man tikrai geras, nieko nepasakysi, dziaugiuosi, kad ji turiu, man su juo gera.
bet tie jausmai toks dalykas... keistas. dabar save grauziu, kad viskas taip prasidejo - be meiles, grauziu, ar tai, ka dabar jauciu, yra tikra, nesuprantu, ko man DAR truksta - juk toki vyra turiu...
Atsakyti
QUOTE (Rucelie @ 2004 04 15, 12:21)
Sakot - blogai be meiles. o jei yra pagarba, zavejimasis zmogumi, prieraisumas, sutarimas ir dar daug daug visko?
gaila, negaliu paatviraut... B unsure.gif

Kiekvienam savo wink.gif . Kiti žmonės visą gyvenimą abejoja, kas ta meilė yr biggrin.gif . Rucelie, o man atrodo, jei tu žaviesi žmogum, gerbi jį ir tt, ar tai tik nėra meilės sudėtinės dalys? Dažnai painiojami meilė ir įsimylėjimas. Tik įsimylėjimas neša mus ant sparnų, degina širdelę, o meilė yra brandesnis jausmas, kurį reikia puoselėt norint išlaikyt...
Atsakyti