Įkraunama...
Įkraunama...

Santuoka iš meilės

tuokemes is meiles. labai myliu savo vyra heart.gif
Atsakyti
Aisq, kad is meiles.
Mes netiketai visiems sugalvojome tuoktis, tai kilo kitiems zmonemz klausimu biggrin.gif biggrin.gif o lelius bus veliau, aisq kaip Dievas duos bigsmile.gif
Atsakyti
hmmm. labai įdomiai klausimas suformuluotas. Tai jeigu jau laukiesi, bet iš tiesų myli tą žmogų, vestuves suplanuoji tarkim prieš metus, o vestuvių dieną jau nėštumas 3 mėn.? tai čia iš meilės ar iš reikalo skaitytųsi?
aš tekėdama tai nesilauksiu, na nebent to nežinosiu biggrin.gif
Atsakyti
is meiles smile.gif nors leliuko jau irgi noreciau, bet pradesim po vestuviu smile.gif
Atsakyti
as labai dziaugiuso,kad neskubejau tuoktis kai laukiausi, tikrai tada svente nebutu buvusi puiki, nesuprantu tu kurios tuokiasi jau su pilvais, juokingai atrodo, juk jei vyras nores pabegti, pabegs ir po vestuviu biggrin.gif patys susituokem kai dukrytei vuvo beveik 11 men ir labai dziaugiuosi ir drasiai galiu sakyti, kad vestuves buvo is dideles meiles rolleyes.gif
Atsakyti
Is dideles dideles (ir vis dar neblestancios) meiles. wub.gif
Atsakyti
as noriu tiketi kad ir mes su MB tuokemes is ABIPUSE MEILES smile.gif ir vaikeli ememe planuoti is karto po vestuviu , dabar kas menesi laukiame rezultato blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2004 04 15, 13:04)
Man labai smalsu, ar visos jus, mielosios, istekejot is meiles? ta prasme as neklausiu, ar tekejote pvz del leliuko; man idomu, ar tekejote MYLEDAMA savo vyra?
Man tai ganetinai idomu...

as kitaip nesituokciau, jei negalvociau, kad ji myliu g.gif
Atsakyti
iš meilės ir dėlto, kad atsibodo būsimų uošvių klausytis kaip jiems gėda žmonėms į akis žiūrėt, kad susidėję gyvenam... po vestuvių taip dėl vaikų spaudė... kaip čia nėra, ką žmonės šnekės, gal negali pastot... bet vestuvės buvo pirmas ir paskutinis nusileidimas... meilė kasmet tik auga vyrui wub.gif ir net uošviams biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tik as @ 2012 10 22, 21:33)
iš meilės ir dėlto, kad atsibodo būsimų uošvių klausytis kaip jiems gėda žmonėms į akis žiūrėt, kad susidėję gyvenam... po vestuvių taip dėl vaikų spaudė... kaip čia nėra, ką žmonės šnekės, gal negali pastot... bet vestuvės buvo pirmas ir paskutinis nusileidimas... meilė kasmet tik auga vyrui wub.gif  ir net uošviams biggrin.gif


Šiurpas perėjo skaitant tą "ką žmonės pasakys.." blink.gif doh.gif
Tačiau nepaisant to, labai džiugu, kad susituokėt ir esat laimingi su savo vyru.
Atsakyti