Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroninė cigaretė

QUOTE(Lera @ 2010 01 20, 19:16)
o božeči  mano vyras kambariuose rūko? ohmy.gif nuo kada??? kažkaip nei karto nemačiau ohmy.gif burbanti atkreipk dėmesio kažka su kažkuo painioji , skaityk ir cituok atidžiau kartais  unsure.gif ir nenervuok manęs man ir taip jau greit nebus jau kur lavonus  slept unsure.gif

ko nerviniesi? lavonus isvezk, bo kvapas greit prasides... nekoks. ir eik parukyti. tai ramina.
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2010 01 21, 11:36)
ko nerviniesi? lavonus isvezk, bo kvapas greit prasides... nekoks. ir eik parukyti. tai ramina.

aš nerūkau , nėra laiko su taip lavonai terliotis rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Medinis @ 2010 01 21, 11:35)
Ten "lietuviškos" kainos.
Žiūrėkite čia.

O jei norite pabandymui už keletą USD, tuomet čia.

My Webpage
Atsakyti
QUOTE(burbanti @ 2010 01 20, 11:34)
Nu kaip galima zmogu priversti mesti rukyti ?Priversti....Galvoje netelpa .Jei jau jis pats nenori mesti ,tai ir nesiplesyk ,kvailai atrodai .Geriau nupirk vaistine je spec .antgaliukus ,kad netrauktu nikotino i plaucius ir palik ta savo zmogu ramybeje .Kai nores-pats mes .


Kas cia per daiktas? Nerandu info apie tai.
Atsakyti
as ir radau tuos pigesnius nete elektroniniu cigareciu variantus, bet pakalbejau su tas pigesnias cigaretes isbandziusiais zmonemis, tai man patare nepirkti to kinisko pigaus slamsto, o geriau kelis litus damoketi ir nusipirkti kokybiska geros firmos produkta. sian kaip tik ir nusipirkau is www.njoylietuva.com vysnine cigarete, bus vyreliui staigmena smile.gif
Atsakyti
Taigi tema reklaminė. Po kažkiek laiko sulauksim susižavėjimo šūksnių kaip apsidžiaugė vyras, naudoja kasdien ir atsidėkodamas kas vakarą pamyli savo žmoną. Ir visa tai tik dėl to, kad yra ta stebuklinga svetainė, kuri stumdo pigų kinietišką šlamštą trigubai brangiau.
Nieko naujo.
Atsakyti
na aš tokia pat sukurius bet ji tikrai nereklamine doh.gif dėl šitos nežinau bet nenustebčiau ..
Atsakyti
nusipirkom su vyru po viena,kad maziau surukyt tikru.
siandien pirma diena,keistoka,bet kambary galiu rukyt thumbup.gif
skonis keistas biski,nors emem malboro.pirkom atskirai buteliuka nicotino,reik po pora lasu isilasint,nes sausu nesinori,yra priklausomybe.dar nieko negaliu apie jas pasakyt,nes tik pirma diena bandau.jautiesi,kad rukai,nes dumas yra,plius zaidimas ranka -burna
Atsakyti
Электронные сигареты признаны опасными для здоровья

http://www.vesti.ru/...=304364&cid=400
http://medportal.ru/...9/07/23/esmoke/
Atsakyti
QUOTE(Sever @ 2010 03 09, 22:20)
Электронные сигареты признаны опасными для здоровья

http://www.vesti.ru/...=304364&cid=400
http://medportal.ru/...9/07/23/esmoke/

logiska,pati skaiciau.
mes neaisku ir ka kvepuojam,ka valgom
beje,kaip visad,naujas gaminys yra konkurencija tabako imonems
tai taip,kai visur,jei kaisiadoriu kiausiniai blogi,ir vievio geri................,ir atvirksciai
Atsakyti
Sveiki, ir as rūkau elektronine cigaretę. rukau jau 3 menesius. thumb_yello.gif Pirkau elektroninėje parduotuvėje WWW.LORDY.LT Gavau jau kitą dieną, kartridžų (kasečių) gaunu be problemų. gyvenu Klaipėdoje, tai kad man ne problema nuvažioti į LORDY ofisą ir nusipirkti jų tiek kiek man reikia. Išrašė garantiją, sakė kreiptis bet kada jei kas nors suges. ax.gif
Seniau surukydavau po beveik pakelį cigarečių per dieną umn.gif (rūkau apie 9 metus), dabar tai tik kokias 3-5 cigaretes ir tai po puse - daugiau nebesurukau -nebenoriu. O svarbiausia - galiu rūkyti bet kur - net baruose (rūkiau ir klubuose, ir baruose - leido thumbup.gif )
Ir vyras mano taip pat jas pradėjo rukyti, kaip jam seksis, parašysiu wink.gif

user posted image
Atsakyti
vistik man nelabai limpa,keistas skonis,esu uzkietejus rukore,bet tos plastmasines daugiau nei 5 dumu neuztraukiu.bandau mazint tikras,kol kas nekaip gaunasi
Atsakyti
na, ziurint kokio stiprumo kartridzus rukai, kai as nulines rukiau tai mano nervu irgi ilgam neuztekdavo bash.gif rukiau stipriausias (high) uztekdavo kokiu 8 dumu patraukt. dabar perejau i vidutines (med) rukau taip daznai kaip rukyciau paprastas cigaretes, bet visvien kartais "natur product" norisi rolleyes.gif , ipac prie kavos puodelio...

user posted image
Atsakyti