Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

Man pakolkas labiausiai patinka "Euphoria". Labai graziai atrodo ta balta spalva, bet bijau, kad labai nepraktiska. Bandyciau dramblio spalvos varianta. Tai cia butu 3-2 sofos. O jei is kampu, tai 'Louisa". Dar vis neapsisprendziu - kampas ar 3-2 sofos smile.gif
Man irgi noretusi miegamo mechanizmo su patalynes deze. Idomu, i katruos variantus juos deda?
Dar is kampu man grazus "Davide". Ir spalva tokia, kokios noreciau.
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 03, 22:09)
Man pakolkas labiausiai patinka "Euphoria". Labai graziai atrodo ta balta spalva, bet bijau, kad labai nepraktiska. Bandyciau dramblio spalvos varianta. Tai cia butu 3-2 sofos. O jei is kampu, tai 'Louisa". Dar vis neapsisprendziu - kampas ar 3-2 sofos smile.gif
Man irgi noretusi miegamo mechanizmo su patalynes deze. Idomu, i katruos variantus juos deda?
Dar is kampu man grazus "Davide". Ir spalva tokia, kokios noreciau.

Jei nori su miegamu mechanizmu, tai turek omenyje, kad i odinius baldus dazniausiai dedami "belgiski" mechanizmai( issilanksto kaip "raskladuske"). Jie nera skirti kasdien miegoti ir nera patalynes dezes.
Atsakyti
Mes tikrai patys nemiegosim ant svetaines baldu. Tam turime miegamaji. Taciau metuose 5-6 kartus turime sveciu, kuriuos reikia kazkur paguldyt. Tad miegamas mechanizmas butu neprosali. Taciau jei kazkoks baldu komplektas labai patiks, o ji nesides tas mechanizmas, tai nieko baisaus. Sveciams galime pripust ir ciuzini smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 04, 11:38)
Mes tikrai patys nemiegosim ant svetaines baldu. Tam turime miegamaji. Taciau metuose 5-6 kartus turime sveciu, kuriuos reikia kazkur paguldyt. Tad miegamas mechanizmas butu neprosali. Taciau jei kazkoks baldu komplektas labai patiks, o ji nesides tas mechanizmas, tai nieko baisaus. Sveciams galime pripust ir ciuzini  smile.gif

Va, labai teisingas poziuris del sveciu! Kad taip daugelis galvotu...dar vienas dalykas: jei yra miegama vieta, nuo to nukencia sedejimo patogumas. Nera tokiu baldu : pigiai, patogiai,daug funkciju viename balde!
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 04, 10:38)
Mes tikrai patys nemiegosim ant svetaines baldu. Tam turime miegamaji. Taciau metuose 5-6 kartus turime sveciu, kuriuos reikia kazkur paguldyt. Tad miegamas mechanizmas butu neprosali. Taciau jei kazkoks baldu komplektas labai patiks, o ji nesides tas mechanizmas, tai nieko baisaus. Sveciams galime pripust ir ciuzini  smile.gif


Mano vyras irgi buvo uzsiskiedes kampo su miegamu mechanizmu. Nors as aiskinau jam, kad pas mus taip daznai zmones nelieka nakvoit, o plius tam turim dideli pripuciama ciuzini. Tai kam primoketi uz tai, ko nelabai reikia? g.gif

Galu gale nusipirkom tai, i ka is pradziu net neziuredavom lotuliukas.gif Siaip metus laiko i "Renlena" vaiksciojom vis paziureti i viena "Magres baldu " komplektuka, ir visiems sakem, kad svetainei baldiai isrinkti, tik reikia uzsisakyti. O kai jau pribrendo metas uzsisakyti, pradejom dar kitur ziureti, ziurejom ziurejom, bandem, sedinejom, nuomones keitesi ..nuo iki..., ir visai netycia per pora minuciu apsisprendem imti Calia komplektuka. biggrin.gif Itakos sprendimui padare ir tai, kad visi padori mums tinkanti spalva kaip tik atkeliauja i LT, ir bus iki Velyku. g.gif

Uztat cia atejusi ir klausinejau apie tuos Calia baldus, nes nieko nezinojau apie juos. blush2.gif
Atsakyti
Paziurejau internete Calia baldu nedidele kolekcija Baldu rojuje. Grazus.
Jei ne paslaptis, koki varianta issirinkote? Ir kokia kaina?
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 04, 23:14)
Paziurejau internete Calia baldu nedidele kolekcija Baldu rojuje. Grazus.
Jei ne paslaptis, koki varianta issirinkote? Ir kokia kaina?


Mes issirinkom Domus Galerijoj, Auster balduose 2a. Bet internete niekur nerandu nuotrauku blush2.gif Ir pardaveja mums, kad sito modelio nerasim nete, nes italai nededa bigsmile.gif Siaip vadinasi CAL 333. KAmpas ir nemazas pufas. Su visom nuolaidom isejo 14500. Siaip daug, nes planavom issisukti iki 12 tukst, bet cia toks modernus, su navarotais, kad vyras iskart pasake, imam blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(pariso @ 2008 03 04, 10:44)
Jei nori su miegamu mechanizmu, tai turek omenyje, kad i odinius baldus dazniausiai dedami "belgiski" mechanizmai( issilanksto kaip "raskladuske"). Jie nera skirti kasdien miegoti ir nera patalynes dezes.


Vat butent tas man ir kliuna siuose balduose, kad mechanizmas belgiskas... huh.gif
Aisku, mes ten patys nemiegotume. Cia tam atvejui, jei sveciai liktu. Bet buvau visai pamirsusi dideli pripuciama ciuzini! bigsmile.gif O ant jo miegoti kur kas patogiau nei ant tos "raskladuskes"... ax.gif
Beje, jei darytume triviete sofute su miegamu mechanizmu, tai patalynes deze darytume dvivieteje. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 03, 23:09)
Man pakolkas labiausiai patinka "Euphoria". Labai graziai atrodo ta balta spalva, bet bijau, kad labai nepraktiska. Bandyciau dramblio spalvos varianta. Tai cia butu 3-2 sofos. O jei is kampu, tai 'Louisa". Dar vis neapsisprendziu - kampas ar 3-2 sofos smile.gif
Man irgi noretusi miegamo mechanizmo su patalynes deze. Idomu, i katruos variantus juos deda?
Dar is kampu man grazus "Davide". Ir spalva tokia, kokios noreciau.


NA, mes is pradziu svarstem apie kampa, bet galiausiai nutarem imti 3+2, nes kazkaip graziau atrodo rolleyes.gif Aisku, cia skonio reikalas! ax.gif Kai teiravausi, tai Eliziejus pasake, kad i naujos kolekcijos visus baldus galima deti miegama mechanizma, o i tos, kur internete, tai prie kiekvieno apacioje nurodyta i kuri negali but montuojama ir i kuri gali but montuojamas miegamas mechanizmas. Ten pacioj apacioj nurodyta "miegamas mechanizmas 400 LT" mirksiukas.gif
Uzsisakant 3+2 varianta, tai i viena montuotu miegama mechanizma, o i kita patalynes deze, nes kartu nemontuoja...Ai, ir dar is anksto reiketu pranesti, jei nori, ne tik mechanizmo, bet ir dezes smile.gif
Na, lyg ir viska papasakojau, ka zinau, nes pati ju daug klausinejau apie visa ju produkcija. biggrin.gif
Atsakyti
[quote=M-o-n-i-q,2008 03 05, 12:20]
NA, mes is pradziu svarstem apie kampa, bet galiausiai nutarem imti 3+2, nes kazkaip graziau atrodo rolleyes.gif Aisku, cia skonio reikalas! ax.gif Kai teiravausi, tai Eliziejus pasake, kad i naujos kolekcijos visus baldus galima deti miegama mechanizma, o i tos, kur internete, tai prie kiekvieno apacioje nurodyta i kuri negali but montuojama ir i kuri gali but montuojamas miegamas mechanizmas. Ten pacioj apacioj nurodyta "miegamas mechanizmas 400 LT" mirksiukas.gif
Uzsisakant 3+2 varianta, tai i viena montuotu miegama mechanizma, o i kita patalynes deze, nes kartu nemontuoja...Ai, ir dar is anksto reiketu pranesti, jei nori, ne tik mechanizmo, bet ir dezes smile.gif
Na, lyg ir viska papasakojau, ka zinau, nes pati ju daug klausinejau apie visa ju produkcija. biggrin.gif

Na, kiek beziureciau, vis tiek nerandu tu nuorodu apie miegamu mechanizmu dejima ir ju kainas.
O kuri 3+2 pasirinkot?
Atsakyti
QUOTE(M-o-n-i-q @ 2008 03 01, 23:39)
Man Eliziejus jau atsiuntes pavyzdzius naujos kolekcijos. smile.gif GAleciau idet, bet esu naujoke dar cia, tai, kiek zn, dar negaliu idet, kol neparasiau tam tikra zinuciu skaiciu...  unsure.gif Jei kam bus idomu, tai nebent asmeniskai tada galeciau atsiust wink.gif



Ir man, ir man išsiūskite prašau nuotraukėles. mirksiukas.gif

margarita_petkeviciene@yahoo.com aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(M-o-n-i-q @ 2008 03 02, 00:39)
Man Eliziejus jau atsiuntes pavyzdzius naujos kolekcijos. smile.gif GAleciau idet, bet esu naujoke dar cia, tai, kiek zn, dar negaliu idet, kol neparasiau tam tikra zinuciu skaiciu...  unsure.gif Jei kam bus idomu, tai nebent asmeniskai tada galeciau atsiust wink.gif

Jei susikurtum internetinį albumą, tai galėtum kelti kiek tik širdis geidžia mirksiukas.gif Pabandyk.
www.photobucket.com
Atsakyti