Įkraunama...
Įkraunama...

odiniai baldai

QUOTE(Fijora @ 2008 02 29, 15:58)
Aciu uz atsakyma. Bandysiu paskambint nurodytu telefonu.

Tik va, niekaip neapsisprendziu: pirkti odini kampa ar 3-e ir 2-e sofas bei statyt jas kampu. Svetaine  musu standartiniame bute - 18 kv.m. Man ir toks , ir toks variantas patinka.
O ka jus manote, merginos? Kas uz kampa, o kas uz sofas?


Papildyta:
Sveiki, visi. Klausi patarimo?Sunku patart, nes yra labai daug nuomoniu.Jei rimtai, tai pabandyk isivaizduoti savo kambari ir kur statysi. 3+2 privalumas tas, kad tu turesi neuzpildyta pati kampa, kur galesi duot laisve savo fantazijai( vaza, dekoras...). 3+2 atrodo lengviau, nors uzima truputi daugiau vietos, Beje , kai ziuri filmus ar pati lankeisi uzsienyje, ar daug kur matei namuose kampa? Dazniausiai jie buna graziai isreklamuoti tik kataloge.
P.s.atvirai, tai dirbu baldu salone ir noriu tiesiog pasidalint savo patirtim. biggrin.gif
Atsakyti
Daug metu as ir pati buvau nusistaciusi pries kampus. Taciau , kai keli pazistami juos nusipirko, akys apsiprato ir visai nieko atrodo. Anksciau man kampai primindavo ofisini varianta, arba kokio viesbucio , kavines interjera.
Vietos atzvilgiu, kampas tikrai uzimtu maziau vietos.
Niekaip neprisiruosiu paimti centimetra ir issimatuoti apytikriai, tada butu aiskesnis vaizdelis.
Tiesa, jei dar kas domites "Eliziejaus" odiniais baldais, tai as su jais susisiekiau. Pazadejo kita savaite atsiust naujus baldu pavyzdzius.
Atsakyti
As ne pries kampus, tik 3+2 plius dar galima pufa, tai tiesiog tokia komplektacija yra funkcionalesne tiek sedejimo atzvilgiu, tiek tvarkant kambari(pastumti).Aisku, gaunasi brangiau nei kampas, ziurint kiek gali tam reikalui pinigeliu skirt.Be to, ar i pati kampa atsises kas nors?Ant 3+2+pufas telpa maziausiai 6 zmones, o ant kampo?Ir dar pabaigai, kampas dazniausiai turi mazesne miegama dali( nes atlosai pusti buna)
tai tiek. bigsmile.gif
Atsakyti
Turiu kampa, bet dabar del to gailiuosiu. Isties daug graziau atrodo paprasta sofkute, nekampine, ir daug praktiskiau. Namie vis ziuriu i savo kampa ir mastau: vat taip nupjovus jo dali kokia faina butu sofkute. Ech, bet jau po laiko...
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 01, 14:56)
Daug metu as ir pati buvau nusistaciusi pries kampus. Taciau , kai keli pazistami juos nusipirko, akys apsiprato ir visai nieko atrodo. Anksciau man kampai primindavo ofisini varianta, arba kokio viesbucio , kavines interjera.
Vietos atzvilgiu, kampas tikrai uzimtu maziau vietos.
Niekaip neprisiruosiu paimti centimetra ir issimatuoti apytikriai, tada butu aiskesnis vaizdelis.
Tiesa, jei dar kas domites "Eliziejaus" odiniais baldais, tai as su jais susisiekiau. Pazadejo kita savaite atsiust naujus baldu pavyzdzius.


Man Eliziejus jau atsiuntes pavyzdzius naujos kolekcijos. smile.gif GAleciau idet, bet esu naujoke dar cia, tai, kiek zn, dar negaliu idet, kol neparasiau tam tikra zinuciu skaiciu... unsure.gif Jei kam bus idomu, tai nebent asmeniskai tada galeciau atsiust wink.gif
Atsakyti
QUOTE(pariso @ 2008 03 01, 14:49)
As ne pries kampus, tik 3+2 plius dar galima pufa, tai tiesiog tokia komplektacija yra funkcionalesne tiek sedejimo atzvilgiu, tiek tvarkant kambari(pastumti).Aisku, gaunasi brangiau nei kampas, ziurint kiek gali tam reikalui pinigeliu skirt.Be to, ar i pati kampa atsises kas nors?Ant 3+2+pufas telpa maziausiai 6 zmones, o ant kampo?Ir dar pabaigai, kampas dazniausiai turi mazesne miegama dali( nes atlosai pusti buna)
tai tiek. bigsmile.gif

Del sedejimo, tai pritariu. Kazkaip kartais norisi ir atskirai pasedeti ziurint telika. O ne "visiems" susigrusti. Ir del to tuscio kampo isnaudojimo tikrai tiesa. Nors apie kampa nieko blogo negalu pasakyti. Labai graziu kampu yra.
Atsakyti
QUOTE(M-o-n-i-q @ 2008 03 01, 23:39)
Man Eliziejus jau atsiuntes pavyzdzius naujos kolekcijos. smile.gif GAleciau idet, bet esu naujoke dar cia, tai, kiek zn, dar negaliu idet, kol neparasiau tam tikra zinuciu skaiciu...  unsure.gif Jei kam bus idomu, tai nebent asmeniskai tada galeciau atsiust wink.gif



Man labai norisi greiciau pamatyt tuos naujus Eliziejaus baldu pavyzdzius. Gal galit atsiust i e.pasta?
fijora@roventa.lt
Buciau dekinga.
Atsakyti
Gal kuri turit CALIA firmos odinius baldus? 4u.gif g.gif Kaip kokybe? Ar patenkintos? Uzsisakem komplektuka, ir dar tokio modelio, kad net internete nerandu paveiksliuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 03 02, 13:26)
Gal kuri turit CALIA firmos odinius baldus?  4u.gif  g.gif Kaip kokybe? Ar patenkintos?  Uzsisakem komplektuka, ir dar tokio modelio, kad net internete nerandu paveiksliuko  biggrin.gif

Itariu, gali but rami. Jau vien vardas daug ka sako...
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 02, 13:17)
Man labai norisi greiciau pamatyt tuos naujus Eliziejaus baldu pavyzdzius. Gal galit atsiust i e.pasta?
fijora@roventa.lt
Buciau dekinga.


Issiunciau nuotraukytes mirksiukas.gif Praneskit, jei jum dar ir kitu atsius rolleyes.gif
Atsakyti
Aciu. Butinai pranesiu. O Jus ka nors jau nusiziurejot is Eliziejaus baldu?
Atsakyti
QUOTE(Fijora @ 2008 03 02, 21:46)
Aciu. Butinai pranesiu. O Jus ka nors jau nusiziurejot is Eliziejaus baldu?


Tep. Krito i aki pora komplektuku ax.gif vienas is naujos kolekcijos, o kitas is senos. Tik dabar pavadinimo nepamenu tikslaus, o darbe to psl. neatidaro... unsure.gif Kadangi norim pirkti su miegamu mechanizmu, tai pora variantu is karto atkrito, nes juose ju nemontuoja... verysad.gif Beje, dar pliusas, kad nereikia papildomai moketi uz tai, kad padarytu patalynes deze! smile.gif Na, tikiuosi, kad ir del sito nepersigalvos ir nepakels kainos, kai baldukai pasirodys musu rinkoj smile.gif
O ar pati jau ka nusiziurejai? rolleyes.gif
Atsakyti