Įkraunama...
Įkraunama...

Stomatitas

QUOTE(Amelita @ 2008 08 08, 12:38)
Ar buna stomatitas be zaizdeliu burnoj? Nes mums temperatura laikes 38-39 7 paras, dabar krito iki 36.6-37.2. Gyd. aiskina, kad vaikui neatsiranda tos zaizdeles, nes organizmas labai kovoja su liga? Ka manot?


Gali taip būti. Belieka apsišarvuoti kantrybe ir laukti.

QUOTE(Beatuk @ 2008 08 09, 15:04)
Sveikos. Ka jus manot apie situos pozymius. Mano dickei, kai ji pati sako, nuo vakar skauda liezuvi. Jis nusetas tokiais panasiais i busimus pulinukus iskilimais. Vakar liezuvis buvo kaip parastai, o siandien jau tokie guziukai iskile. Ji vis dar sako kad skauda burna, tiksliau liezuvi g.gif Temperaturos kol kas nera. Kaip manot, kas tai galetu buti ? g.gif


Kaikuriems vaikams temperatūros nebūna mirksiukas.gif Stebėkit vaiką ir toliau imsitės profilaktinių priemonių, jei pradės spuogeliais berti.

QUOTE(jovitav @ 2008 08 10, 09:44)
Labas rytas 4u.gif .
Mano pipiras jau neblogai jaučias, temperatūros nėra, į lauką einam. Tik yra tokios dvi  bėdelės-siaubingas kvapas iš jo burnos ir kraujuojančios dantenos. Jau antrą rytą po nakties miego randu kraujuotą pagalvę. Jau nežinau ką daryt, tepu kamistad, skalauju su ramunėlėm. Kaip sustabdyt tą dantenų kraujavimą? g.gif


Kol bus žaizdelių, tol bus ir kvapas. Jo nepavyks panaikinti. O dantenų kraujavimą mažina tik ramunėlės. Dar galima leisti vitaminą C, bet labai skausminga verysad.gif
Atsakyti
Prisijungiu ir as i kankiniu bureli unsure.gif Na kitaip tikrai nepavadinsi sios busenos,ir vaikas kankinasi ir mama.Mes is Palangos parsivezem sia bjaurybe ir sergam jau 8 diena.Tepam tepalais,aliejum saltalankiu,ramuneliu arbata geriam ir po tokiu pastangu vis dar lenda naujos pusleles,na kaip tai gali buti,kada gi pagaliau prades nykti,o ne daugintis.Dar perskaiciau,kad gerai yra sodos tirpalas ir vitaminas c,tai ir siuos komponentus itrauksim i gydyma,Baisiausia man,kad dukra nevalgo,mes ir taip mazo svorio,o cia dar toookie nevalgiadieniai,is proto galima iseiti doh.gif doh.gif ,gerai,kad nors geria,Suvalgo sriubos 3 saukstus,desros pieniskos puse riekeles ir surelio puse,ir dar nakti misinuka geria,nes atsigula alkana,vargsaa vaikutis mano.Tikrai uzjauciu visas mamas,nes kantrybes begalines reik,o labiausiai nervuoja ta nezinia,kada gi pagaliau ji baigsis.Laikykites 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes oi ir mes uzturejome sia liga,sakant penktadieni i darziuka nevedziau nes temperatura buvo apie 38,tad likome namie,ta naktele tai oi kiek isvargino mus,po to sestadieni temperatura uzkilo iki 39-39.5,tad apie stomatita net nepagalvojau nes niekada nesirge pamasciau kad darzelyje pora sykiu skersvejis buvo ir pertrauke mano maziuka tad tik siandien ryte jis man sako popa ir rodo i dantenas pasiziuriu o ten jau keletas baltu pulinuku,irnebezinau ka daryti,gydytojas liepe nieko nedaaryti tik tepaliuka nusipirkti kad apmalsintu skausma ir gyjimui siek tiek padeda,,,siandien temperaturos kol kas neturime,bet dar ne vakaras,,,,mamytes o po kiek laiko vaikucius vedete i darziuka?
Atsakyti
Oi net nebezinau ka daryti jis man nuo penktadienio vakaro nieko beveik i burna tik po kelis saukstus sriubytes ir arbata,sultys siek tiek geria,oi pavargau lakstyti paskui su sauksteliu ir prasyti kad nors truputuka,,,,issisemiau,,,,
ka daryt mamytes,kaip jam isiulyti valgyti?kaip jus savo maziesiams duodavote valgyti ?
Atsakyti
Jungiamės ir mes su šita bjauria liga verysad.gif 3 diena temperatūra laikosi, tiesa iki 38 neužkyla, dantenos išburkę, opelę tik vieną mačiau ant viršutinės dantenos, nors apžiūrimas beveik nesileidžia verysad.gif naktis buvo bemiegė, tik užliūliuoju keliom minutėm ir vėl prabunda rėkdamas cray.gif žiūrėsim kokia bus ši naktis, bijau...

Gerai, kad bent jau valgo, mažiau nei visada, bet vis... ir geria nemažai, tikiuosi nepablogės ir neprasidės mum nevalgadieniai verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandrulia: 07 rugsėjo 2008 - 21:13
Mamytėms stiprybės,o vaikučiams kuo greičiau pasveikti 4u.gif
Mano vaikinukui ir stomatitas.....gyd dar pasakė, kad dabr kas antras vaikas iš darželio ateina su šia liga verysad.gif na kolkas nėra jam labai stiprus stomatitas,gal lengvai praeis.Tik tiek, kad tris dienas laikėsi labai aukšta tempa.
Dėl valgymo tai aš vaikui nekišu per prievartą, nevalgo tai nevalgo, trečios paros pavakarę jau pats paprašė valgyti thumbup.gif matyt jau geriau......gydysimės ir toliau.
Atsakyti
QUOTE(dangausvaivorykste @ 2008 09 07, 20:02)
Oi net nebezinau ka daryti jis man nuo penktadienio vakaro nieko beveik i burna tik po kelis saukstus sriubytes ir arbata,sultys siek tiek geria,oi pavargau lakstyti paskui su sauksteliu ir prasyti kad nors truputuka,,,,issisemiau,,,,
ka daryt mamytes,kaip jam isiulyti valgyti?kaip jus savo maziesiams duodavote valgyti ?

Svarbu, kad geria thumbup.gif O dėl to, kad nevalgo, neiko baisaus -atsigriebs, kai pasveks. Žinau tą jausmą, kai puoli į neviltį dėl to, kad vaikas nevalgo verysad.gif . Bet patirtis rodo,kad kelios bado dienos -nieko baisaus. Pavojingiau, kai mažai geria bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos ligoniukų mamos, linkiu jums daug kantrybės gydant savo mažulius 4u.gif 4u.gif 4u.gif . Dėl valgymo nepergyvenkit, svarbiausia duokit daug gert. Ir duokit tai ką vaikas mėgsta, ar sultis, ar limonada visai nesvarbu. Maniškis kai sirgo šituo brudu, tai buvo limonado dienos. Mano pipirui vienintelis pliusas iš šitos baisios ligos buvo tai, kad atsisakė soskės(pagaliau).
Atsakyti
Sveikos mamytes,pagaliau su siek tiek geresnem nuotaikom mirksiukas.gif ,vakar buvome pas gydytoja apziurejo na sake kad jau gereja,ir seip matau kad mano maziui jau geriau---sia liga ir mes parsineseme is darzelio----jau vakar vakare siek tiek valge,o siandien ryte jau sumustini pasieme,po to desrele,aciu dievui jau jau mes sveikstam.
Juokas paeme kai norejau siandien aprengti tokius dzinsus kur buvo siek tiek laisvoki,dabar jos mums krenta lotuliukas.gif .
Zinote iskilo toks klausimas o ja,sia liga stomatitu galima susirgti ir vel ar cia sergama tik viena syki?
Na mamytes laikykites,stiprybes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Nava ir mes jungiames i stomatitu serganciuju bureli, as net nepagalvojau kad gali ir mus tai uzklupti, kazkaip visai pamirsau apie sia liga, laimei atejo sesuo ir isikalbejom kad mano mazutei temperatura pakyla iki 38,6 ir po vaistuku nukrenta tik keletui valandu ir lupytes kamputis lyg itrukes, pasiskambinau gyd, tai sake nusipirkti Daktarino tepaliuko ir turetu praeiti, tai labai labai tikiuosi kad pagelbes jis mums, man taip loudna pasidare, taip gaila maziukes, nenori nei valgyti, nei soskutes neima
Atsakyti
mums taip pat prasidėjo stomatitas su aukšta temperatūra tačiau dar pūslių neturime ir labai tikėsimės jų neturėti , tepame daktarinu, tačiau šiandien kalbėjau su mama kuri užauginusi 5 vaikus tai iš savo patirties patarė tik prasidėjus tinimui tepti raudonu leidžiamu B grupės vitaminais. tik nepamena kuris ar B 6 ar b 12. (kuris raudonas)išsipilti ant vatukės ir ištepti. sakė labai greitai praeina, jei kam didelė bėda pabandykite. sveikime.
Atsakyti
Kazkaip mums musu gydytojas patare nusipirkti Kamistad geli ir juo gydytis sake jis nuima skausma ir padeda gyjimui tad jau paziurejau i burnyte(vos vos isziodinau)bet jau pas mus eina in pabaiga,,,pagaliau ryt leksim iki gydytojo pasirodysime ir jauciu jau ketvirtadieni ar penktadieni vel i darzeli mirksiukas.gif
Sveikite visi mazieji pipiriukai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti