Įkraunama...
Įkraunama...

Kai mamai baigiasi kantrybė..

QUOTE(susypsena @ 2010 07 15, 18:51)
2. man patinka  tongue.gif

Sakyčiau, mazochistė esate. biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(susypsena @ 2010 07 15, 18:51)

4. mazoji mano irgi supranta, man net nereikia sakyti nu nu nu, nes ji pati pasako ne ne ne ir pakraipo galvele, bet yra tokiu momentu, kai niekas kitas nenukreipia jos demesio kaip tik pliaukstelejimas ir priminimas, kad taip daryti negalima...

Nukreipti dėmesį galima, tiesiog atitraukiant vaiką.
Atsakyti
QUOTE(Eureka @ 2010 07 15, 19:11)
Sakyčiau, mazochistė esate.  biggrin.gif
Papildyta:

Nukreipti dėmesį galima, tiesiog atitraukiant vaiką.

tai kad tie pliaukstelejimai net nepajuntami smile.gif
galima atitraukiant vaika, bet ji po min vel leks ir darys ta pati...

na, as pavargau jau cia diskutuoti.
sekmes, supermamytes.
Atsakyti
atitraukti vaiką galima dešimt kartų arba sutvarkyti namus taip, kad nereikėtų atitraukinėti, arba išvesti į kitą patalpą, arba paimti ant rankų - aš irgi ko gero pavargau įrodinėti, kad pliaukštelėjimai nereikalingi g.gif

p. s. jei pliaukštelėjimai būtų net nepajuntami, vaikas į juos niekaip nereaguotų ir už minutės bėgtų daryt tą patį. jei keičia elgesį - vadinasi, pajunta.

gero vakaro, susypsena 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stripulis: 15 liepos 2010 - 18:39
O mano grazuole su nuolatiniais "uzsiskersavimais" gatveje paskutiniu metu jau baigia issekinti mano kantrybe cry.gif Jei sakai einam i viena puse, tai ji butinai begs i kita, paimti uz rankos nesileidzia, jei vistiek paimu ir vedu, rauda krokodilo asarom kaip nelaimingiausias vaikas pasaulyje, i vezima jau seniai tik su zyzimais isodindavau, dabar jau irgi asaru pakalne buna, jei vezime tenka pasedet. Paimti ant ranku, siek tiek panesti reikiama kryptim ir tada paleisti - toks variantas ne kiek nepadeda, aiskinimai kad einam ten ir ten daryti ta ir ta - kaip zirniai i siena doh.gif Siaip ji dabar irzlesne nei iprastai, nes kruminiai dygsta + dar tie karsciai. Ir namie daugiau "kaprizu" rodo, nu bet lauke isvis kazkoks kosmaras help.gif Gal kas turik patarimu? help.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2010 07 23, 12:20)
Gal kas turik patarimu?  help.gif

jei einat i lauka tiesiog pasivaikscioti su vaiku - eikit ten, kur ji nori.
jei einat kazkur su konkreciu tikslu ir butinai reikia ten nueiti - imat vaika ant ranku ar sodinat i vezima ir gabenates. vaikas priesinsis - tai normalu. pripazinkit jos jausmus ("matau, kad pyksti"; "tu labai pyksti", 'tau liudna, kad negalime eiti /kazkur/" ir pan., taciau jums abiems teks susitaikyt su vienu faktu: mamai, kad vaikai pyksta ir savo pykti parodo, ji reikia tiesiog isgyventi. vaikui: kad kartais tenka susitaikyti su nusivylimu, kad ir kaip pikta butu. pasikartosiu, pykti, liudesi, nusivylima isgyventi vaikui lengviau, kai mama pripazista, kad vaikui liudna, pikta ir tt.

na, ir zinoma, prevencija - vengti kazkur eiti (jei galima to isvengti), kai labai karsta, kai vaikas pavarges, alkanas ar pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ragnez: 23 liepos 2010 - 11:53
QUOTE(ragnez @ 2010 07 23, 12:52)
jei einat i lauka tiesiog pasivaikscioti su vaiku - eikit ten, kur ji nori.
jei einat kazkur su konkreciu tikslu ir butinai reikia ten nueiti - imat vaika ant ranku ar sodinat i vezima ir gabenates. vaikas priesinsis - tai normalu. pripazinkit jos jausmus ("matau, kad pyksti"; "tu labai pyksti", 'tau liudna, kad negalime eiti /kazkur/" ir pan., taciau jums abiems teks susitaikyt su vienu faktu: mamai, kad vaikai pyksta ir savo pykti parodo, ji reikia tiesiog isgyventi. vaikui: kad kartais tenka susitaikyti su nusivylimu, kad ir kaip pikta butu. pasikartosiu, pykti, liudesi, nusivylima isgyventi vaikui lengviau, kai mama pripazista, kad vaikui liudna, pikta ir tt.

na, ir zinoma, prevencija - vengti kazkur eiti (jei galima to isvengti), kai labai karsta, kai vaikas pavarges, alkanas ar pan.


Aciu uz atsakyma. Principe viska taip ir darau kaip parasei smile.gif Tik vat su tuom pripazinimu "matau, kad pyksti"; "tu labai pyksti", 'tau liudna, kad negalime eiti /kazkur/" tai jau kai uzsicypia tai man geriau isvis patylet nei kazkatai aiskinti unsure.gif Ir dar man kaip tik priesingai karts nuo karto sukirba dvejone, jog butent del to, kad mes 95proc. atveju einam butent ten, kur ji sugalvoja, jai yra sunku suvokti, kad gali buti kitaip ir ji daug arsiau reaguoja i situacijas, kurios "ne pagal jos dudele" g.gif
Atsakyti
Buvo sunervines mazylis mane, tai apsiverkus uzsirakinau vonioje kad vaiko neprimusciau unsure.gif Vieni buvom namuciuose tai, aciu Dievui nieko nepadariau.. kiek galedama stengsiuos vaiku neaukleti ranka, dirzu ir pns. Nebent velnias zino ka padarytu, ir tai abejoju doh.gif
Atsakyti
Kažkaip dar nebuvo nė karto, kad trūktų kantrybė. Gal užsigrūdinau 3-ią augindama? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Panelė_Monika* @ 2010 07 24, 15:21)
Buvo sunervines mazylis mane, tai apsiverkus uzsirakinau vonioje kad vaiko neprimusciau  unsure.gif  Vieni buvom namuciuose tai, aciu Dievui nieko nepadariau.. kiek galedama stengsiuos vaiku neaukleti ranka, dirzu ir pns. Nebent velnias zino ka padarytu, ir tai abejoju doh.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brigitte @ 2010 07 23, 12:20)
O mano grazuole su nuolatiniais "uzsiskersavimais" gatveje paskutiniu metu jau baigia issekinti mano kantrybe  cry.gif  Jei sakai einam i viena puse, tai ji butinai begs i kita, paimti uz rankos nesileidzia, jei vistiek paimu ir vedu, rauda krokodilo asarom kaip nelaimingiausias vaikas pasaulyje, i vezima jau seniai tik su zyzimais isodindavau, dabar jau irgi asaru pakalne buna, jei vezime tenka pasedet. Paimti ant ranku, siek tiek panesti reikiama kryptim ir tada paleisti - toks variantas ne kiek nepadeda, aiskinimai kad einam ten ir ten daryti ta ir ta - kaip zirniai i siena  doh.gif  Siaip ji dabar irzlesne nei iprastai, nes kruminiai dygsta + dar tie karsciai. Ir namie daugiau "kaprizu" rodo, nu bet lauke isvis kazkoks kosmaras  help.gif Gal kas turik patarimu?  help.gif

Cia kaip apie mano vaika papasakojai,bet dar pas mus namuose isterikos,jei kas neiseina -tai baisiai nervuojasi klykia ,meta daiktus.ir mano kantrybe siandien pasibaige cray.gif cray.gif cray.gif Ir dabar labai man blogai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jolantamed @ 2010 07 26, 23:24)
Cia kaip apie mano vaika papasakojai,bet dar pas mus namuose isterikos,jei kas neiseina -tai baisiai nervuojasi klykia ,meta daiktus.ir mano kantrybe siandien pasibaige cray.gif  cray.gif  cray.gif Ir dabar labai man blogai verysad.gif



pas mane lygiai tas pats,ir gatvej uzsispyrimai ir namie pameto daiktus.tik tiek pastebejau kad graziuoju susitariant tikrai daugiau galima pasiekti.nes kai abu pradedavom pyktis lauke,tai kazkoks siaubo vaizdas.dabar bandau nusnekint visaip kur reikia eiti.pvz.: einam paziuret kur makvynas buvo ant masinos lango ar kur koks zenklas stovi ar autobuso paziuret...O namie tai isvis stengiuos ignoruot arba nuvest i kita kambari pailset. Sunku taip,bet ka padarysi,galvojau gal tik pas mane tokios nesamones,gal kazka blogai darau...bet turbut toks amzius kuri rekia praeiti.
Atsakyti
mano mazasis irgi buna isveda is kantrybes... kartais irgi pliauksteliu per uzpakalliuka, taip galbut blogai darau taciau kitaip jis nesureaguoja, pasakai negalima tai butinai ziures tau i akis sypsosi ir vistiek darys tai ka jam reikia... o sutvarkyti namus kaip kazkuri pasake tai razeciu neperkelsiu auksciau... bandai ir nuvesti ir graziai paaiskinti kas gali nutikti ir pan bet kai nereaguoja tai tenka imtis ir berzines kosytes... unsure.gif
Atsakyti