Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

QUOTE(Neryte @ 2010 02 05, 10:34)
Sakykit,ar butinai reikia deti riesutu ir kokius juos deti,paprastus sumalti su luobele,ar pirkti drozles migdolu  g.gif


As pirkau migdolu drozles,o paskui jas sublenderiavau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 02 05, 14:01)
nepyk, as ne LT gyvenu tai man sunku tau patarti... cia kiekvienoj parduotuvej rasi ...  blush2.gif  gal ziurek kur prie konditerijai skirtu riesutu ir pan.



QUOTE(Dai'na @ 2010 02 05, 14:45)
As pirkau migdolu drozles,o paskui jas sublenderiavau mirksiukas.gif

Aciu uz atsakymus,as taip ir padariau biggrin.gif
Atsakyti
O as kepiau riesutinius-kavos pyragaicius.
user posted image

Receptas stai cia

As megstu kava,riesutus,tai man labai skanu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2010 02 05, 11:46)
jau zefyrai tai vieni uz kitus grazesni, bet *keilai* skiriu prizine vieta  thumbup.gif


Aciu aciu biggrin.gif

Siandien padariau Elenos "purius debeselius", su zemuogiu zele. Db kaip tik stingsta. Bet paragavus mases, tai tiesiog tirpsta burnoj.Veliau nufotkinsiu ir imesiu
Atsakyti
QUOTE(ikristute @ 2010 02 05, 14:41)
Labai skaniai atrodo, kaip ir visi jūsų patiekalai thumbup.gif . Norėjau paklausti jūs čia dalyvaujat ar ir vėl eilinį kartą kažkaspasisavino nuotrauką  nuotrauką


Kazkaip panasu, kad ne Elenos ten dalyvavimas - "skaitytoja Galina J. ", na nebent Elena nikas tiktai.

Su tais kopijavimais nuotrauku doh.gif Is kur tiek naglumo pas zmones doh.gif Mano torto nuotrauka viena veikeja nusikopinus is SM, arba is blog'o mano, isidejus i savo receptu tinklapi, ir dar uzdejus savo uzrasa ant nuotraukos, lyg tai cia jos butu doh.gif Parasiau zinute, kad istrintu - bet net nereaguoja. Dabar pradejau deti uzrasus ant nuotrauku visu.
Atsakyti
Kiek skanumynu bigsmile.gif

matau zefyru manija uzejus, o jie ilgai islieka minksti? ax.gif
*Keila*, tavo zefyrai nr. 1 wub.gif

daividija, tu kaip visada wub.gif

QUOTE(Nova @ 2010 02 05, 16:29)
Kazkaip panasu, kad ne Elenos ten dalyvavimas -  "skaitytoja Galina J. ", na nebent Elena nikas tiktai.

Su tais kopijavimais nuotrauku  doh.gif Is kur tiek naglumo pas zmones  doh.gif  Mano torto nuotrauka viena veikeja nusikopinus is SM, arba is blog'o mano, isidejus i savo receptu tinklapi, ir dar uzdejus savo uzrasa ant nuotraukos, lyg tai cia jos butu  doh.gif Parasiau zinute, kad istrintu - bet net nereaguoja. Dabar pradejau deti uzrasus ant nuotrauku visu.

Elenos, Elenos biggrin.gif

mane irgi nervuoja, kai vagia nuotraukas doh.gif bet cia jau naglumo virsune, kad issidejo i savo bloga ir dar savo nika uzsidejo unsure.gif
Atsakyti
Mergaitės,mano ten ...mano 4u.gif Bet jau kiek buvo ne mano lotuliukas.gif Jau nekreipiu dėmesio...ką padarysi...
*Keila* būtinai pasirodyk...smalsu man biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
dariau vakar Elenos - puriuosius debeselius biggrin.gif Tai spekite, ar nors vienas liko doh.gif A nei vieno mazutelio - jau tokie skanus, gavosi puikiai - skonis super thumbup.gif nei per saldus, nei per rugstus, na vienu zodziu PASAKA thumbup.gif
Novos ir Elenos zefyriukai bus daznai daromi pas mus thumbup.gif thumbup.gif
Aciu mergaites uz tokius SKANIUS receptukus thumbup.gif
Daividija - na piragaitis - apalpau nuo jo grozio wub.gif bet jau skonis itariu swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzanetukas: 05 vasario 2010 - 19:54
QUOTE(Elena @ 2010 02 05, 20:23)
Mergaitės,mano ten ...mano  4u.gif Bet jau kiek buvo ne mano  lotuliukas.gif Jau nekreipiu dėmesio...ką padarysi...
*Keila* būtinai pasirodyk...smalsu man  biggrin.gif



Mane jau siutas buvo suemes, maniau vel kas nors nusikopino nuotrauka ir konkursuose dalyvauja su jom doh.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 02 05, 15:59)
O as kepiau riesutinius-kavos pyragaicius.


Kuom galeciau pakeist kardamona?
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 02 05, 15:59)
O as kepiau riesutinius-kavos pyragaicius.
user posted image

Receptas stai cia

As megstu kava,riesutus,tai man labai skanu wub.gif

daividija, kaip visada labai skaniai atrodo wub.gif 4u.gif butinai isbandysiu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelincik @ 2010 02 05, 20:12)
Kuom galeciau pakeist kardamona?


Galite pakeisti bet kokiu kitu savo megstamu prieskoniu, t.y. cinamonu, imbieru ar kokiu kt. arba tiesiog ideti cukraus.
Atsakyti