Įkraunama...
Įkraunama...

Saldūs receptai su nuotraukomis, 20 TEMA !

QUOTE(Dai'na @ 2010 02 03, 22:17)
isikepiau labai skanu apelsinu pyraga ax.gif ,toks purus ir slapias,tikrai dar ne karta kepsiu,aciu autorei uz recepta 4u.gif
apelsinu pyragas


Prisijungsiu prie pagyru Aguoneles apelsinu pyragui. Nepaprastai skanus, kvapnus, tirpsta burnoje ir ...leksteje tongue.gif .
Idomu, jei paskrudinciau migdolus, o paskui juos sumalciau, gal dar aromatingesni butu?
Aciu, Aguonele, uz superini skanesta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2010 01 26, 09:55)
Ne, baltymu nereikia, tik cukrus smile.gif O gaminimo pabaigoje mase issiplaka beveik tokia pat, kaip baltymu, todel ir atrodo, kad baltymai ieina smile.gif

sveikutė, šiande dariau zefyrus pagal jūsų receptą, kažin, ką tada ne taip padariau verysad.gif kai plakiau tą cukraus-želatinos masę, man pasidarė sausa sausa masė, sušokusi gabaliukais... tik kai įdėjau baltymą, tada jau buvo galima zefyriukus daryti unsure.gif
bet tada jau gavosi labai geri ir skanūs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Levander @ 2010 02 05, 23:03)
sveikutė, šiande dariau zefyrus pagal jūsų receptą, kažin, ką tada ne taip padariau  verysad.gif kai plakiau tą cukraus-želatinos masę, man pasidarė sausa sausa masė, sušokusi gabaliukais... tik kai įdėjau baltymą, tada jau buvo galima zefyriukus daryti  unsure.gif
bet tada jau gavosi labai geri ir skanūs  4u.gif



Galima deti ir baltymus. Zefyrai su baltymais

Atsakyti
Mergaites,jei neturite kardamono,jo is viso nedekite,jis gal ne visiems ir patiktu,tokio specifinio skonio(as tai esu megeja visokiu prieskoniu),galite ipilti kokio alkoholio,jei neduosite vaikams,arba ideti vanilino.
Dar virsu galite pabarstyti kakava,as barsciau kava,bet MB sake,jam per stipru biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 02 04, 09:48)
[color=purple]Siūlau išbandyti va tokį desertą...

Pagalvojau Valentinui širdutės tokias galima pasidaryti  4u.gif




taigi čia vadinamieji amerikietiški zefyrai dar kitaip Marshmallow bigsmile.gif







Manieji prancūziški pyragaičiai wub.gif

Cannelés Bordelais (receptas)

išorė - traški ir karamelizuota
user posted image

vidus - šviesus ir toks minkštutėlis essen.gif
user posted image

(kaip tik šiandien ~ 34 tokių nemažų skanutėlių iškepiau - vaišinsim artimuosius biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(irmulia @ 2010 02 06, 13:02)
taigi čia vadinamieji amerikietiški zefyrai dar kitaip  Marshmallow  bigsmile.gif


i Marshmallow dedasi baltymai , na man tai skonis niekaip neprimena situ saldainiu. Gal labiau panasus i zele putesius, tik kad standesni
Atsakyti
Saindien is ryto dariau Novos zefyriukus is puses porcijos, pavyko thumbup.gif man ne tokie saldus kaip pirktini ir daug labiau patiko mirksiukas.gif tik neturejau vanil.cukraus, tai idejau cukraus pudros citrinu skonio, tai zefyriukai su citrinos prieskoniu gavosi ax.gif Aciu Novai uz dar viena receptuka... Noriu paklausti ar zefyriukai tik baltos spalvos gali buti? Kaip padaryti sviesiai rozinius?? rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(irmulia @ 2010 02 06, 14:02)
taigi čia vadinamieji amerikietiški zefyrai dar kitaip  Marshmallow  bigsmile.gif
Manieji prancūziški pyragaičiai  wub.gif

Cannelés Bordelais (receptas)

išorė - traški ir karamelizuota
user posted image

vidus - šviesus ir toks minkštutėlis essen.gif
user posted image

(kaip tik šiandien ~ 34 tokių nemažų skanutėlių iškepiau - vaišinsim artimuosius  biggrin.gif )


skaniai atrodo essen.gif o kur tokias formeles pirkai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Barbaryta: 06 vasario 2010 - 13:38
QUOTE(Barbaryta @ 2010 02 06, 13:41)
Saindien is ryto dariau Novos zefyriukus is puses porcijos, pavyko.... Noriu paklausti ar zefyriukai tik baltos spalvos gali buti? Kaip padaryti sviesiai rozinius?? rolleyes.gif


su kokio raudonos spalvos sirupu mirksiukas.gif arba raudonos spalvos maistiniais dažais mirksiukas.gif



QUOTE(Barbaryta @ 2010 02 06, 13:41)
skaniai atrodo  essen.gif  o kur tokias formeles pirkai? blush2.gif




jas parsivežiau iš FR, o šiaip jų galima įsigyti užsienio internetinėse parduotuvėse ( tiek Anglijoje, toje pačioje Prancūzijoje) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2010 02 05, 19:23)
Mergaitės,mano ten ...mano  4u.gif Bet jau kiek buvo ne mano  lotuliukas.gif Jau nekreipiu dėmesio...ką padarysi...
*Keila* būtinai pasirodyk...smalsu man  biggrin.gif



Net ramiau pasidarė ax.gif , o tai nervina tie nuotraukų kopijuotojai mad.gif

Daividija- labai jau skaniai riesutiniai-kavos pyragaiciai atrodo, bus išbandyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(amorosa @ 2010 02 06, 14:20)
i Marshmallow dedasi baltymai , na man tai skonis niekaip neprimena situ saldainiu. Gal labiau panasus i zele putesius, tik kad standesni

o man primine marshmallow. blush2.gif Gal todel kad dejau kitokia zele,kurios skonio beveik nesijaute. doh.gif tai pridejau vaniles,gavosi vaniliniai.

barbaryta seile istyso pamacius. essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kettim: 06 vasario 2010 - 14:38
QUOTE(noriu zinoti @ 2010 02 05, 20:34)
Aciu, Aguonele, uz superini skanesta  4u.gif

nera uz ka cia dekoti blush2.gif randu kur recepta, bandau/kepu ir dalinuosi 4u.gif
dziaugiuos , kad ir tau patiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daividija @ 2010 02 05, 15:59)
O as kepiau riesutinius-kavos pyragaicius.

kepiau ir as siandien ir jau paragavom.Tik mano turbut kitokio skonio truputeli gavosi,nes kardamono neturejau.Tai i piena cinamono dejau ir kelis lasus romo esencijos.Ir kava barsciau negausiai,pamaisiau su tarkuotu sokoladu.Bet pyrageliai skanus,saldzios konditerijos megejams,galima ir koki tortuka sulipdyt pagal si recepta thumbup.gif
Atsakyti