Įkraunama...
Įkraunama...

GERL ir visa kita.........

jungiuosi ir as i jusu gretas verysad.gif
endoskopijos atsakymas: skrandzio letinis uzdegimas (erozija), 2 gyjancios erozijos stempleje, teigismas pylori, refliuksas, per didelis rugstingumas zodziu visa puokste. prisidariau sau problemeliu puse metu taip gerai pastresavus doh.gif

iki endoskopijos geriau nolpaza ir raniberl vakare, bet tik bent vienas kasnis i sona, uzsidega skrandis. dar naudojau rytais linu semenu alieju. antibu negavau, nes tipo prie stemples erozijos ju neskiria, nes blogina stemples situacija. gal galit savo komentarus tuo klausimu?

dabar galvoju vietoje nolpaza pagerti nexium, plius ryte linu semenu aliejus su saltalankiu maisyt, tada Jadvygos arbatu. ka dar? vienur randu, kad kopustu sultys gerai, kitur, kad blogai. bulviu naminiu neturiu, pirktiniu sulciu negersiu. virsiuos avizu kisieliu, moliugu sriubas. o kokios darzoves tinka? jeigu netinka nei burokas, nei kopustas, tai kas lieka? morkos ir bulves blink.gif tai as net obuoliu be skuros valgyt negaliu?

vyresni zmones rekomenduoja spiritinius uzpilus su pikiu, topoliais arba tiesiog 1x1 su semenu aliejumi g.gif
Atsakyti
Aš tai taip galvoju, kad kiekvienam viskas individualiai.. viską reikia išbandyti ir atrasti tai, kas tau tinka. Man gastro daktarė sakė, kad maistą reikia pačiam atsitaikyti, nes ale kiti jos pacientai suvalgo bliūdą pomidorų su grietine ir jiems gerai.. Aš kol kas dar tokiais atradimais negaliu pasigirti, atrodo laikausi griežčiausių dietų ir vaistus geriu, o gerklė be perstojo dega pastarąją savaitę.. pakeičiau šeimos gydytoją, nes maniškė tik košes liepė valgyt ir jokių vaistų, nes nuo jų man tik blogiau darysis.. tad pasimečiau jau visai, o siuntimo pas spec, net nesiruošė duoti - o ką jis pasakys GERL tai o ką čia daugiau sugalvos jis? doh.gif
Atsakyti
del kopustu, tai radau, kad svarbiausia ne aktyviuoju periodu naudoti ir pradeti po truputi, ne po 3 stiklines iskart. ir labai padeda.

o jeigu letine erozija, tai cia aktyvu ar neaktyvu?

pakolkas tik koses ir moliugu sriubas valgau, bet jauciu, kad ilgai netemsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Gegas @ 2012 01 17, 15:15)
pakolkas tik koses ir moliugu sriubas valgau, bet jauciu, kad ilgai netemsiu  doh.gif


Ir netempk. Žmogus turi gauti įvairų maistą, o tai kitų bėdų prisidarysi. Pratinkis pamažiukais prie kito nesunkaus maisto, tik nedideliais kiekiais ir pasiklausant, ar neblogėja. Man pradžioj ir nuo džiuvėsio bloga būdavo, o paskui vis tiek pamažu plėčiau racioną. Ir mano gastroenterologė, išgirdusi, kaip aš vienu gyvenimo momentu ilgai vien košėm ir omeprzoliu maitinausi, galvą lingavo ir sakė, kad mano disbakteriozė gal iš to laiko kilusi.

Sveikit. Ligos, net ir ilgai grojančios, turi savybę kada nors baigtis, kai kurios netgi dar pačiam pacientui nenumirus biggrin.gif
Atsakyti
paskutinis sakinys priverte nusisypsoti ir pasikrapstyti pakausi

Atsakyti
Sveikos gyvos 4u.gif nezinau kaip cia butu su tomis kopustu sultimis,man asmeniskai kopustas stipriai sukelia rugsti.Savo liga issiaiskinau tik perejusi 4 lor gydytojus,kankino amzinas perstejimas skausmas ir net ausu skausmas schmoll.gif .Db geriu lansoprazoli ir gerkle gydausi MANUKA medumi.Man asmeniskai padeda aviziniu kruopu dieta keliu dieneliu,bet cia manau kiekvienam ivairiai.Linkiu visoms pasveikti 4u.gif
Atsakyti
Aš vakar dar kartą buvau pas gydytoją, nuteikė pozityviai, tik žinoma, jeigu pati susiimsiu save į rankas ir stengsiuos pasveikt mirksiukas.gif nes dabar kai pykina, net nebandau valgyt, taip būna ir pravaikštau tuščiu skrandžiu kiaurą dieną, o tik į namus sugrįžus kažka truputuka įmetu ten ir tiek, o tai prie mūsų ligelės yra peilis.. smile.gif tad kažkaip suimsiu save į rankas ir bandysiu valgyti kokius 5 kartus per dieną. Dar žinoma neisiu miegot kokias 4val prieš miegą smile.gif aj o norėjau paklaust, kaip jūs su tom pagalvėm aukštesniom, ar miegat? aš asmeniškai nerandu kaip susidėti tas pagalviai, kad būtų ir patogu ir kad aukščiau 4u.gif
Dar rekomendavo sportą, treniruoti pilvo raumenis, kad jie geriau susitraukinėtų ir būtų stipresni,rekomendavo plaukimą rolleyes.gif galvoju gal ir baseiną reikės palankyti, arba namie kiekvieną vakarą mankštelę kokią padarysiu ax.gif
Žodžiu kažkaip reikia suimti save į ranka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(egggluttte @ 2012 01 18, 09:33)
Dar rekomendavo sportą, treniruoti pilvo raumenis, kad jie geriau susitraukinėtų ir būtų stipresni,rekomendavo plaukimą rolleyes.gif  galvoju gal ir baseiną reikės palankyti, arba namie kiekvieną vakarą mankštelę kokią padarysiu  ax.gif
Žodžiu kažkaip reikia suimti save į ranka  thumbup.gif

Va va,cia gal ir teisybe...dabar gydau kita liga,kaklo isvarza isitaisiau,taigi sportuoju,vaikstau i sporto kluba,treniruokliu sale-didesni kruvi duodu butent pilvui,ir sprandui kiek jis pajegia...paskui plaukimas ir drybsojimas sukurinej vonioj,kurioj ir pilvukas pamasazuojamas...ir ka gi...nepaisant nuolat vartojamu visokiu bjauriu vaistu nuo skausmo,jau savaite kaip apsieinu be ranitidino thumbup.gif Tai greiciausiai sportai ir padejo,tikrai nebutu man paciai "dasile" kame cia saknys... ax.gif O ir svorio biski pavyko priaugti... thumbup.gif
Atsakyti
Tai va, o aš visą laiką galvojau, kad mums sportuoti negalima.. :)pasirodo ne tik kad galima, bet ir labai rekomenduojama rolleyes.gif dar daktaras pabrėžė, jog sėslūs žmonės dažniau tokiom ligom serga.. ax.gif
Labiausiai po apsilankymo gaila buvo, kad uždraudė žalią arbatą gerti, aš ją taip mėgstu, nemaniau, kad negalima tai po 5 puodukus minimum išgerdavau.. doh.gif šiandien nusipirkau šiaip vaistažolių, teks atprast doh.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 01 18, 20:55)
Va va,cia gal ir teisybe...dabar gydau kita liga,kaklo isvarza isitaisiau,


o kuri ankciau? ar GERL, ar isvarza? nes cia labai susije. pirmiausiai netgi rekomenduoja issitirti stubura pries gydantis skrandi

sultis rekomenduoja, kai jau geriau jautiesi, o ne kai atviros zaizdos. pasidariau ryte as ju, suejo kaip daina, o vakare tiek uzkele alki, kad dziuveseliu kupeta suedziau, aisku nuo maisto kiekio rugstys uzkilo, tai pasiliksiu as tas sultis rytais, uzteks ir to.

o man atvirksciai, tas neaiskus jausmas skrandyje kaip tik vercia mane nuolatos kazka valgyti g.gif

as atsisakiau ir kavos, ir normalios arbatos, bet ko saldaus. nuo avizu kosiu man visas zarnynas stovejo, nepraeina man jos. bet jau kaip kavos noriu rolleyes.gif sakiau po kokio menesiuko jau gal sau leisiu nusidet
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegas: 18 sausio 2012 - 23:07
QUOTE(egggluttte @ 2012 01 18, 09:33)
aj o norėjau paklaust, kaip jūs su tom pagalvėm aukštesniom, ar miegat? aš asmeniškai nerandu kaip susidėti tas pagalviai, kad būtų ir patogu ir kad aukščiau 4u.gif

Aš miegu ant 3 pagalvių: 2 didelių ir 1 mažesnės. Susidėlioju, kad būtų nuožulnus kampas. Kai įpratau, tai visai patogu smile.gif
Dėl sporto, ir man gydytoja patarė sportuoti, bet nelabai turiu valios blush2.gif
QUOTE(Gegas @ 2012 01 19, 00:06)
bet jau kaip kavos noriu  rolleyes.gif sakiau po kokio menesiuko jau gal sau leisiu nusidet

Aš irgi vos iškenčiu nėgėrus, ypač kai aplink kolegos užkvepina kabinetą rytais. Negėriau kavos jau 3 mėnesius visiškai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eighteen: 19 sausio 2012 - 12:53
nu man ir vienos per akis, nes as isvis be pagalviu miegojau
ismokau vel kaip nestuke.gif laiku ant nugaros daugiau miegot, kazkaip kai susako visko blogo ir dar nosiri pagyvent, tai bile ka gersi ir valgysi, bet ko atsisakysi, kad tik pageretu
Atsakyti