Įkraunama...
Įkraunama...

Kalatėjos

QUOTE(Pukute6 @ 2007 08 09, 14:30)
Sveiki, tie akmenėliai vadinasi DRENAŽAS AUGALAMS, atrodo panašiai kaip keramzitas, rudi ir porėti. Jų būna specializuotose sodo - daržo reikmenų parduotuvėse (Žalia stotelė, Shetelig, Senukai...). Dar noriu atkreipti dėmesį, kad jų yra kelių dydžių: stambesnių ir smulkesnių  smile.gif

ačiu padariau taip kaip pasakei,opatarei mirksiukas.gif ,auga mano kalateja,lapu vis daugeja,toi reikes vėl žiemai persodint į didesį vazoną drinks_cheers.gif ax.gif ,o kaip kitoms sekasi auginti geites g.gif
Atsakyti
QUOTE(LARISA 74 @ 2007 09 01, 12:20)
ačiu padariau taip kaip pasakei,opatarei mirksiukas.gif ,auga mano kalateja,lapu vis daugeja,toi reikes vėl žiemai persodint į didesį vazoną drinks_cheers.gif  ax.gif ,o kaip kitoms sekasi auginti geites g.gif



Geriausia persodinti pavasari mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Gulia @ 2007 09 01, 13:30)
Geriausia persodinti  pavasari mirksiukas.gif

Ačiu Gulija,tada paluksiu iki pavasario mirksiukas.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos ir as prisijungiu prie kalateju augintoju 4u.gif As savaja parsiveziau vasara. Daugiau nei menesi ji praleido lauke, neturejau laiko ir galimybes persodinti, o vazonelis buo su defektu, tai ir namuose nenorejau laikyti, kad grindu nesugadinti blush2.gif Tai stai balkone jai teko ir siek tiek saules gauti ir laistymo nepritekliu patirti, nes menesi nebuvau, laiste kitas asmuo, maniau rasiu numirusia. Rugpjucio pabaigoje persinesiau i namus. Dabar jos lapai pakile visuomet (skaiciau apie ja, bet taip ir nesupratau, lapai turi buti pakile ar ne doh.gif ?) . Neseniai isleido tris naujus lapelius, bet dabar ziuriu apatinis vienas pagelto unsure.gif Bandysiu i didesnio vazono dugna pripilti drenazo ir ant jo statyti su kitu vazoneliu kalateja. Bet kiek girdejau ir kiek pasiskaiciau cia, didysis isbandymas dar laukia ateityje, kai prasides sildymo sezonas doh.gif
Atsakyti
SVEIKUTES.Vakar gavau dovanu kalateja ORBIFOLIA.Bet tikriausiai as jos nemokesiu priziuret.Ji yra labai dideliais lapais ir jau metro aukscio.Gaila ja butu numarint. Patarkit,kaip ja priziuret. smile.gif
Atsakyti
Sveikutės
Aš taip pat prisijungsiu prie jūsų. Man dar pavasarį dėdė padovanojo Kalatėją per gimtadienį, sakė kad jam pardavėja pasiūlė, nes Klatėja kaip tik žydi per mano gimtadienį gegužės mėnesį. Bet šiaip ji nelabai pas mane auga, tai dabar paskaičiau čia pas jus, tai bandysiu labiau ja susirūpinti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,

Vakar nusipirkau Kalatėją su nuostabiais lapais. Tik va išpakavus pamačiau, kad prie pat žemės stiebai lyg papeliję. Suprantu tiek, kad reiktų persodinti, bet ką daryti, kad tas pabalimas nepražudytų gėlės. Labai labai laukiu jūsų patarimų.
Iš anksto dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
Mano kalateja merdeja doh.gif Nors leidzia naujus lapelius, bet senieji po viena vis dziusta... Neismanau ko ir griebtis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gebene78 @ 2008 12 29, 14:33)
Mano kalateja merdeja  doh.gif  Nors leidzia naujus lapelius, bet senieji po viena vis dziusta... Neismanau ko ir griebtis  doh.gif


O kokio tipo kalatėja? Tikslus pavadinimas?
Atsakyti
Ech aš taip pat turiu šią nuostabią gėlytę.. Tik kad nelabai kas iš jos ir liko, kol neprasidėjo žiema tai ir lapus pradėjo naujus leisti, o dabar džiūva ne dienom o valandom.. Tiesą pasakius visos gėlytės pas mane džiūt pradėjo, o priežastis sausas kambario oras, kambary pastoviai 25 +- lapsniai kartais ir karščiau, aišku stengiuosi vėdinti bet matomai nepakankamai.. Va kokią turėjau, na gal dar iki pavasario atsigaus

user posted image

angel_sadangel.gif
Atsakyti
Pavasarį tai turėtų ataugti lapeliai.Maniškė kitokia,tai irgi žiemą lapai apdžiūva,o pavasarį atauga nauji. thumbup.gif
Atsakyti
Tikiuosi kad išleis rolleyes.gif Beje dar inai nustojo vakare "susiskleisti".. Pastoviai išsiskleidusi būna.. Kažin kodėl čia taip? g.gif
Atsakyti