Įkraunama...
Įkraunama...

Kalatėjos

QUOTE(Giselle @ 2006 09 30, 08:41)
supratau, kas maniskei...voratinklines erkutes uzpuole sad.gif

Sveikos KALATEJŲ augintojos 4u.gif pagaliau irpas mane gele atsigavo,nes jeu kruva lapeliu ir vis nauju daigeliu atsiranda,tik pastebejau jog bus kita forma,nes neauga į viršu o pradeda šakotis,kaip paprastas likes,tai greičiausiai tas barchatinis visai pradingo schmoll.gif blush2.gif ,ir gelytes netokios,jau tokios mažites baltos ,ir vis dar laikau vonioj,tegu gal ten ptinka klimatas,kaip sakau g.gif ,pas mus tai nelabai karšta kambari tik 24 daugiausiai ovonioj tai dregna,ir aš visai nepuršku lapus su vandeniu užtenka jau turbut dregmes mirksiukas.gif
Atsakyti
isgydziau saviske, atsigauna, naujus lapelius leidzia, jau apie ziedus isisvajojau biggrin.gif kada jos zydi?
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 11 06, 12:26)
isgydziau saviske, atsigauna, naujus lapelius leidzia, jau apie ziedus isisvajojau biggrin.gif kada jos zydi?

Aš nežinau kada turi žydet bet praejta karta žydejo ir pas mano mama ir pas mane neseniai rudeni,rugsejo mėn.,bet tik savaite ,o dabar net nežinau,nes kai tik man padovanojo tai buvo mano gymtadienis gruodi tai labai gražiai žydejo,tirsio stebek,kai prades leist tokius stebelius ploničius tarp lapu tai reiške žydes neužilgo g.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 11 06, 11:26)
isgydziau saviske, atsigauna, naujus lapelius leidzia, jau apie ziedus isisvajojau biggrin.gif kada jos zydi?


aš irgi apie žiedus pradėjau svajoti lotuliukas.gif kol kas tik lapelius naujus leidžia. maniškė irgi vonioj apsigyveno, ko gero kad ten ir liks thumbup.gif

tik senesni lapukai vis tiek krašeliuose paruduoja. kaži kas jai dar nepatinka g.gif
Atsakyti
Gėlėms, kurioms reikia itin drėgno oro, purškimas nelabai ir padeda, nes jo veikimas trumpalaikis. Labai lengva ir gera išeitis - po gėle pakišti kokį nors padėklą su akmenukais, ant jų užpilti kiek vandens, ir jis garuodamas natūraliai drėkins visus lapus. Aš taip padariau falenopsiams, nes visiškai išdžiūdavo orinės šaknys. Tik paėmiau ne padėklus, o didesnius vazonus be skylių,pridėjau akmenų su vandeniu, o ant jų padėjau jau pačias gėles permatomuose vazonėliuose. Šaknys atrodo nuostabiai mirksiukas.gif

Tik jos neturi "plaukiot" vandeny ir i6vis liestis su vandeniu! cool.gif
Atsakyti
Apie kalatėjas yra labai gražus lietuviškas straipsnis. Tai gali būti pradžiamoksliu, kaip jas prižiūrint.
Nepaisant to kiek aš jų gaunu dovanų, tiek man jų ir numiršta pamažu. Reik tikriausiai pradžiai pirkti oro drėkintuvą verysad.gif
Atsakyti
aciu uz nuoroda smile.gif
ten parasyta, kad jei kalitejos jauciasi gerai, tai vakare jos susuka lapus, diena-isvynioja...
ar kuriai jos gelyte taip daro? maniske ne sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giselle @ 2006 11 10, 19:53)
aciu uz nuoroda smile.gif
ten parasyta, kad jei kalitejos jauciasi gerai, tai vakare jos susuka lapus, diena-isvynioja...
ar kuriai jos gelyte taip daro? maniske ne sad.gif


na lapų tai nesuka schmoll.gif tik vakare juo pakelia, o ryte nuleidžia, tarsi išsiskleidžia smile.gif
Atsakyti
Mno kalateja yra tokia zalia zalia... ir kiek zinau niekada nezydi (bent sis porusis). Bet labai labai grazi, suteikia kambariui daug zalumos. wink.gif
Atsakyti
Su jokia gele tiek neturejau vargo kaip su kalatėja verysad.gif
is pradziu netiko trasos, visi lapai sudziuvo.. paskui ataugo nauji lapeliai, bet erkutes užpuole, o dabar lapai susisuko ir nudziuvo sad.gif liko tik vienas lapelis, dar neprasiskleides verysad.gif

Vienai draugei irgi tokia pacia kalateja padovanojau, tai jos irgi miršta po truputi..

prisegu paveiksliuka, kokia pas mane.. (tiksliau kokios geles paskutinis lapelis liko) doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asarele: 22 gruodžio 2006 - 15:49
maniskei labai padejo padeklas su vandeniu po vazonu, retkarciais apipurskiu lapelius, kol kas tfu tfu tfu gyvuoja wink_3.gif
Atsakyti
Kliuska,o kaip atgaivinot savo gėlytę?Mano irgi CALATHEA MEDAILLON.Labai gražiai augo,bet stiebeliai tapo kokie tai suvytę ,nuleido visus lapus.Aš beveik visus lapus ir nupjoviau.Liko 3.Tai tie lyg ir atsigavo,pakilo į viršų.Jau koks mėnuo ,kai nieks nesikeičia.Kažin ar gali dar ataugt nauji lapeliai?Nes tie 3 tokie apdžiūvusiais pakraščiais.
Atsakyti