Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų Senelio/Senio Šalčio/Nykštuko laiškas

Yra tema nykstuko laiskas smile.gif irgi labai grazus thumbup.gif
Atsakyti
Atisa[I], kaip ir sakiau tavo idėja super.
Aš vakar net apsiverkiau kaip mano mažoji mergaitė (ji pirmokė) sureagavo gavusi laišką. jos akys degė iš laimės ir nežinios kaip tai ji dar neparašė laiško Seniui o ji jau gavo jo parašytą laišką.Puolė skambinti močiutei pasakoti kas tam laiške parašyta.
Mano vyresnioji (jai 13 m.) buvo taip pat labai nustebusi, nors ji viską jau puikiai žino kas dovanas nuperka ir t.t. Ji taip pat rašė laišką seniui, mano vyras sako parašyk ir jai laišką , matai kaip vaikas nustebo ir truputi nuliūdo.
Tad nusprendžiau laišką parašyti ir mano pirmokėlės klasei, tokį didelį kad galėtų pasikabinti klasėje. Gi yra jų klasėje ir tokių vaikų, kurių tėvai nelabai rūpinasi suteikti Kalėdinio džiaugsmo akimirkų.

Koks popieriaus lapelis vaiko gyvenime reiškia didelį stebuklą.

Beje laiške rašiau , kad mano mergaitė buvo labai gera ir tvarkinga, tai žinote ką ji vakar vakare poarašė laiške Seniui, sako, aš ne visada buvau gera. Net nusijuokiau kaip galima vaiką gražiais žodžiais priversti prisipažintio.

Tad tikrai visiems patariu parašykite savo vaikams po laiškeli nuo Kalėdų senelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mmuch: 26 lapkričio 2009 - 08:10
aš pati irgi gaudavau laiškus ir savo vaikams kasmet rašau hihihi.gif Tikrai labai daug džiaugsmo jiems suteikia thumbup.gif
tai šiandien jau sulauks laiškučiu thumbup.gif
o vakar Norfoje su vyru radom nerealu dalyka thumbup.gif ogi saldainių dėžute, ant kurios parašyta laiškas nuo Kalėdų senelio, ir forma tokia panaši thumbup.gif ten ir vaiko varda užrašyti galima thumbup.gif Tai va, atplėšiu atsargiai ja, nes ir štampas net yra, ir idėsiu i dėžutes laiškus, ir saldainiu kartu dar gaus thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Kalėdų dvasia nuostabus dalykas wub.gif nuo vaikų gimimo siunčiam Kalėdų seneliui laiškus, ir labai džiaugiamės gavę atsakymus bigsmile.gif mažylis, aišku, dar nieko nesupranta, bet didesniam jau labai įdomu, su tokiu užsidegimu postringavo man, ką turėčiau perduoti seneliui, tad įsivaizduoju, koks džiaugsmas apims, kai gaus atsakymą rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(KAMANĖ @ 2009 11 25, 17:46)
Apie kokį nykštuko laišką šnekate? 4u.gif



Jei dar neradote va čia yra http://www.supermama...howtopic=519019 thumbup.gif
Atsakyti
labai grazus laiskuciai,aciu uz idejas,kurybingom mamytem. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Super laiškelis thumbup.gif
Manau vaikams turėtų labai patikti..... Reiks ir man pamėginti savo žiogeliui atsiusti ką nors panašaus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2009 11 24, 02:14)
-Lialytia- ačiū už laiškučius, kai kurias idėjas panaudojau kituose savo laiškučiuose. Dar sugalvojau parašyti laiškus nuo Kalėdų Senelio draugėms ir jų vyrams humoristine forma  lotuliukas.gif  Jei bus susidomėjusių, kai baigsiu, galėsiu įdėti  4u.gif

įdėk būtinai ką sukūrei draugėms ir jų MB 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo beibis: 28 lapkričio 2009 - 16:56
gera ideja thumbup.gif
Atsakyti
Man si ideja irgi labai patiko tai ir paraseme laiskuti nuo nykstuko, bet kas gailiausia vaikui tai nesukele jokios nuostabos kazkaip visai be reakcijos perskaite pasiziurejo ir padejo .... nu bent jau maniskis.... gal Jusu vaikai sureaguos....
Atsakyti
QUOTE(NI-KO @ 2009 11 30, 03:37)
gera ideja  thumbup.gif


na nezinau gal dar maziukas o be to nereikia labai nuliusti kad vaikas nesuregavo-kitais metais pabandykit-ir siame laiskutyje turi buti ne tik vien tik zodziai bet ir paveiksleliai atitinkantys laisko tema-taip vaikams ir idomiau-mes pernai su sunum ji gavome-tai sunus tos skruzdelytes po namus visa menesi ieskojo ir vis klausinejo, kokio ji dydzio kaip atrodo ir t. t. todel pamaciusi jo reakcija surizikavau suzais su savo grupes vaikais-aisku buvo ir tokiu, kurie lygiai taip pat nesuregavo, o buvo ir tokiu kurie suregavo(bent teveliai taip pasakojo, nes ju reakcijos as nemaciau-ir kt. mamytes net aciu pasake uz ideja). Tai ir pasikartoju-jei jus sureguojate labai graziai tai nereiskia kad ir jusu vaikas taip sureguos(aisku mes tikimes tik mieliausio ir graziausio)!
Atsakyti
QUOTE(soho11 @ 2009 11 30, 14:51)
na nezinau gal dar maziukas o be to nereikia labai nuliusti kad vaikas nesuregavo-kitais metais pabandykit-ir siame laiskutyje turi buti ne tik vien tik zodziai bet ir paveiksleliai atitinkantys laisko tema-taip vaikams ir idomiau-mes pernai su sunum ji gavome-tai sunus tos skruzdelytes po namus visa menesi ieskojo ir vis klausinejo, kokio ji dydzio kaip atrodo ir t. t. todel pamaciusi jo reakcija surizikavau suzais su savo grupes vaikais-aisku buvo ir tokiu, kurie lygiai taip pat nesuregavo, o buvo ir tokiu kurie suregavo(bent teveliai taip pasakojo, nes ju reakcijos as nemaciau-ir kt. mamytes net aciu pasake uz ideja). Tai ir pasikartoju-jei jus sureguojate labai graziai tai nereiskia kad ir jusu vaikas taip sureguos(aisku mes tikimes tik mieliausio ir graziausio)!

na maniskis 6 metu tai gal jau perdidelis, o laiskutis buvo tikrai grazus su paveiksliukais visokiais ir nykstukas su dovanele, nu tikrai neliudnas, smile.gif nu bet gal vaikas toks ... smile.gif ir dar su teciu is pasto dezutes iseme jam labiausiai patiko kad kazkas jam parase o kad nykstukas cia atsiune ir t.t tai jam tikrai nebuvo idomu...

Atsakyti