Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų Senelio/Senio Šalčio/Nykštuko laiškas

Turbūt kažkas atsitiko su radikal.ru puslapiu. Gal žinot, per kokį dar psl galima kelti foto? Įkelčiau iš naujo. Nes vakar tikrai matėsi ir mano, ir Lialytias, pati mačiau, buvo viskas ok.
Atsakyti
QUOTE(Atisa @ 2009 11 24, 00:49)
Jeigu kas siųsit, galėsiu atsiųsti Wordinį failą, kur viskas gerai matosi. 4u.gif



Noriu sesers mergytei nusiųsti.

Kaip šaunu kai yra tokių kūribingų žmonių ir kuriems negaila pasidalinti savo kūryba su kitais.

Atisia, tu šiemet turbūt esi Kalėdų senelio elfas newyear.gif

--------------
Žinutė redaguota. Ištrintas prašymas atsiųsti informaciją į elektroninį paštą. Moderatorė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 24 lapkričio 2009 - 13:38
QUOTE(mmuch @ 2009 11 24, 14:16)
Gal galima būtų word formatu, mano paštas :editmk@gmail.com
Labai ačiū.
Noriu sesers mergytei nusiųsti.

Kaip šaunu kai yra tokių kūribingų žmonių ir kuriems negaila pasidalinti savo kūryba su kitais.

Atisia, tu šiemet turbūt esi Kalėdų senelio elfas  newyear.gif


Išsiunčiau 4u.gif

Nėra už ką! Laimingų Šventų Kalėdų!

(Aš kai atsimenu tą džiaugsmą, kai gaudavau Senelio laišką, tai man net šiurpuliukai nueina, todėl tikrai norėčiau, kad dar daugiau vaikučių patirtų tą džiaugsmą ir vėl atgytų Senio Šalčio dvasia wub.gif ")

Vakare jei bus kam įdomu, įdėsiu ir Senelio laiškus suaugusiems, siunčiau draugėms ir jų vyrams, tai jiems labai patiko, viena draugė sakė, kad vyras juokėsi iki ašarų, o kitos vyras sakė, kad ir jį užplūdo tas vaikystės jausmas, atnešė žmonai kavos į lovą, kad galėtų nuspalvinti vieną "Gerų darbų eglutės" žaisliuką lotuliukas.gif
Atsakyti
Keliu dar kartelį 4u.gif
Laiskas 1
Laiskas 2
Laiskas 3
Laiskas 4
Foto per didelės įsikėlė ir iškraipė puslapį, tad įkeliu nuorodas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lialytia: 24 lapkričio 2009 - 13:10


 ! 
Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Atsakyti
Mergaitės, nebeprašykit atsiųsti į el. paštą, atsiverskit praeitą puslapį, jau viskas matosi forume, visi laiškučiai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Atisa: 24 lapkričio 2009 - 14:36
QUOTE(Christina @ 2009 11 24, 18:41)
raso kad si nuoroda neveikia  verysad.gif  cray.gif



Vakare įkelsiu per kitą svetainę 4u.gif O dabar tuoj įdėsiu dar kelis pavyzdėlius.

Čia iš Maximos gautas 4u.gif
Papildyta:
http://i47.tinypic.com/rgz9m8.jpg


Papildyta:
Čia aš pernai sesytei siunčiau 4u.gif Tik gaila, neturiu spalvoto varianto verysad.gif

http://i49.tinypic.com/2wp2y2p.jpg
http://i50.tinypic.com/jp7k8h.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Svajūnė: 25 lapkričio 2009 - 00:13
Aš tai norėčiau adresiuko, kur būtų galima nupirkti vaikui Klėdų senelio laišką ir jam atsiųstų. Nors... dabar paskaičiusi tėmelę manau, kad daug prasmingiau pačiai sukombinuoti ir parašyti.
Atsakyti
QUOTE(zemgala @ 2009 11 24, 20:09)
Aš tai norėčiau adresiuko, kur būtų galima nupirkti vaikui Klėdų senelio laišką ir jam atsiųstų. Nors... dabar paskaičiusi tėmelę manau, kad daug prasmingiau pačiai sukombinuoti ir parašyti.


drinks_cheers.gif Visiškai sutinku, kad Senelio laiškas daug šiltesnis ir artimesnis, jei gautas ne šablonas, o individualiai vaikučiui rašytas wub.gif
Atsakyti

lialytia, Atisa, labai gražūs laiškeliai vaikučiams wub.gif Laukiam Kalėdų Senelio laiškų suaugusiems!
Atsakyti
Vakar jau gavo mūsų dukra laiškelį. Gavo dyyydelį spalvotą, labai gražiai žėrintį voką, o jame laiškas (gražučiukas senis besmegenis apklijuotas dirbtiniu sniegu, su tikrom sagom bigsmile.gif ) Laiške buvo rašomi gan asmeniniai dalykėliai, kad įsitikintų, kad laiškutis tikrai skirtas jai. Nukopinau idėją apie skruzdėlytę iš "Nykštuko laiško" (AČIŪ vienai forumietei thumbup.gif ), tai dukružė iki šiol vaikšto labai atsargiai, kad neprimintų skruzdėlytės lotuliukas.gif Laiške buvo idėti keli saldainiukai, kai bus liūdna ir užduotėlės (atspauzdintų nespalvotų piešinukų susijusių su Kalėdom, kuriuos reik nuspalvint iki Kalėdų, maži piešinukai, kuriuos reiks priklijuot ant kartono, išsikirpt, nuspalvint ir pervėrus siūlų galės pasipuošt kambarį ar eglutę. Iki švenčių susitvarkyti visus žaislelius, aprengt visas lėles.)

Labai nudžiugo ir taip ruošiasi šventėm wub.gif thumbup.gif Nuostabi idėja, tikrai verta mamytėms pasistengt drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Apie kokį nykštuko laišką šnekate? 4u.gif
Atsakyti