Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kalėdų Senelio/Senio Šalčio/Nykštuko laiškas
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Šventės > Kalėdų karštligė
Pages: 1, 2, 3, 4
Atisa
Sveikos, mamytės,

Dabar pats laikas siųsti vaikučiams "išankstinius" Senelio Šalčio laiškučius, kuriuose senelis prašo vaikučių būti geriems, klausyti tėvelių, tvarkytis ir t.t. Ech, pamenu, kasmet gaudavau tokius laiškus, kai buvau maža wub.gif

Internete pilna vaikučių laiškų Kalėdų seneliui, bet senelio laiškučių pavyzdėlių vaiokučiams neradau. gal turite ir gal žinoti, kur jų rasti? smile.gif

Iš anksto atsiprašau, jei pasikartojau, bet tikrai neradau tokios tėmelės. Jei kartais praleidau, gal galėtumėte nuorodėlę mestelti. 4u.gif
Atisa
Kaip matau iš peržiūrų skaičiaus, tema aktuali daugeliui, bet niekas nenori pasidalinti savo idėjomis, arba paprasčiausiai jų neturi blush2.gif Aš pati jau baiginėju padaryti tokį laišką, tad kitą savaitėlę galėsiu įdėti ir jums 4u.gif
tevas ant arklio
QUOTE(Atisa @ 2009 11 17, 22:56)
Kaip matau iš peržiūrų skaičiaus, tema aktuali daugeliui, bet niekas nenori pasidalinti savo idėjomis, arba paprasčiausiai jų neturi  blush2.gif  Aš pati jau baiginėju padaryti tokį laišką, tad kitą savaitėlę galėsiu įdėti ir jums  4u.gif
*

Tai jau taip. Labai jau svarbūs tie Kalėdų senelio laiškai, svarbu ką vaikutis parašo, kaip šeima tame dalyvauja ir žinoma kokį gauna atsakymą. Ir esmė čia net ne popieriuje, ne voke, net ne tame kas iš tikrųjų bus ten parašyta, nes tik Kalėdų seneliui ir žinoti, ką jis parašys. Svarbu viskas kartu, o svarbiausia, kad laišką parašytų Kalėdų senelis, o ne mama su tėčiu pasislėpę.
Sakot taip nebūna?
Būna.
Kadangi pas mus jau apsistojęs Kalėdų senelis, tuoj tuoj pradės vaiku svečiuose priiminėti, naktimis pats pas vaikus keliauti, tad ir laiškus vaikams irgi rašys. Netikite? Pabandykite.
monini
Niekad nebuvau gavusi tokio laiško unsure.gif Bet kai paskaičiau..taip suplakė širdis wub.gif bigsmile.gif Jau šiandien 000054.gif parašys laiškutį mūsų dukrytei wub.gif wub.gif

Kaip faina!!!!!!!! Negaliu. yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif

AČIŪ Atisa notworthy.gif notworthy.gif
Atisa
QUOTE(monini @ 2009 11 18, 13:07)
Niekad nebuvau gavusi tokio laiško  unsure.gif  Bet kai paskaičiau..taip suplakė širdis  wub.gif  bigsmile.gif  Jau šiandien 000054.gif parašys  laiškutį mūsų dukrytei  wub.gif  wub.gif

Kaip faina!!!!!!!! Negaliu.  yahoo.gif  yahoo.gif  yahoo.gif

AČIŪ Atisa  notworthy.gif  notworthy.gif
*

Rimtai? O aš kasmet gaudavau tokį laišką ir atsimenu nešiodavausi kaip maldaknygę wub.gif Dar senelis man nupiešdavo tokią eglutę, kuri vadindavosi " Gerų darbelių eglutė" ir ten būdavo nupiešti tušti kalėdiniai žaisliukai. Ir aš, kiekvieną kartą padariusi gerą darbelį, galėdavau nuspalvinti vieną žaisliuką.
Ir taip iki Kalėdų mano eglutė jau žibėdavo visomis spalvomis. Tada Kūčių vakarą tą darbelį padėdavau po eglute ir Senis Šaltis naktį ją paimdavo, o vietoj gerų darbelių eglutės palikdavo dovaną wub.gif wub.gif

Ech, kaip smagu būdavo wub.gif
PUPA13
Nu kokia faina mintis thumbup.gif ,niekad ir as tokio negaudavau.Fainai butu,kad mazylis gautu,bet niekaip neisivaizduoju kas ten turi buti parasyta.O su tais gerais darbeliais tai labai gera ideja,nu jus ir isradingos blink.gif
Atisa
QUOTE(PUPA13 @ 2009 11 18, 23:19)
Nu kokia faina mintis thumbup.gif ,niekad ir as tokio negaudavau.Fainai butu,kad mazylis gautu,bet niekaip neisivaizduoju kas ten turi buti parasyta.O su tais gerais darbeliais tai labai gera ideja,nu jus ir isradingos blink.gif
*

kai padarysiu, kitą savaitę įdėsiu pavyzdėlį 4u.gif
Christina
QUOTE(Atisa @ 2009 11 17, 21:56)
Kaip matau iš peržiūrų skaičiaus, tema aktuali daugeliui, bet niekas nenori pasidalinti savo idėjomis, arba paprasčiausiai jų neturi  blush2.gif  Aš pati jau baiginėju padaryti tokį laišką, tad kitą savaitėlę galėsiu įdėti ir jums  4u.gif
*

QUOTE(Atisa @ 2009 11 18, 18:57)
Rimtai? O aš kasmet gaudavau tokį laišką ir atsimenu nešiodavausi kaip maldaknygę  wub.gif  Dar senelis man nupiešdavo tokią eglutę, kuri vadindavosi " Gerų darbelių eglutė" ir ten būdavo nupiešti tušti kalėdiniai žaisliukai. Ir aš, kiekvieną kartą padariusi gerą darbelį, galėdavau nuspalvinti vieną žaisliuką.
Ir taip iki Kalėdų mano eglutė jau žibėdavo visomis spalvomis. Tada Kūčių vakarą tą darbelį padėdavau po eglute ir Senis Šaltis naktį ją paimdavo, o vietoj gerų darbelių eglutės palikdavo dovaną  wub.gif  wub.gif

Ech, kaip smagu būdavo  wub.gif
*

kadangi kiekad neesu gavusi tokio laisko, tai net neisivaizduoju kaip ji reiktu rasyt... Jeigu idetum pavyzdi, turbut ne viena butu tau dekinga wub.gif
Nors mamo dukryte dar mazute ir nieko nesupras, bet liktu atminimui toks laiskas ... ech wub.gif
Atisa
QUOTE(Sorceress @ 2009 11 18, 23:50)
O kodel nenusiuntus vaiku laisko "tikram" Kaledu seneliui i Laplandija, kuris visdada atraso atgal?
*

Na jau kad "VISADA" atrašo tai tikrai nepasakyčiau, o kitas dalykas, daug mieliau gauti laiškutį, kuriame paminėti vaiko, sesės, brolio, mamytės, tėvelio ir t.t. vardai, kai kurie gyvenimo įvykiai, nes tai sustiprina tikėjimo jausmą Kalėdų seneliu ir ne taip greit dingsta ši graži vaikystės iliuzija smile.gif

Man Senis šaltis visada laiške parašydavo, kad greičiau susitvarkyčiau stalčius, nes tuoj Kalėdos ir galiu nespėti, kad nusiimčiau nuo kėdės rūbus (turėjau tokią bjaurią madą blush2.gif ), kad daugiau niekada nebeskriausčiau sesytės. Ir viską liepdavo daryti nuoširdžiai, nes jis viską mato pro žiūronus ir stebi, kurie vaikai yra geresni. Aš net užuolaidas užtraukdavau prieš išeidama į mokyklą, jei rūbų nenusiimdavau, nes bijodavau, kad Senis pamatys wub.gif
soho11
Mielas, Ignuti! Tau rašo nykštukas-tris kartus didesnis, nei tavo trintukas. Aš gyvenu už devynių kalnynų, už upių, už marių, už vandenynų, bet viską žinau, ką daro vaikučiai, todėl jau būki visad gerutis.Rytais pasikloki lovelę, valyk dantukus ir prauskis burnelę. Visada klausyk mamytės ir tėvelio, mylėk močiutę ir savo senelį. Tavo namuose aš jau buvau ir skruzdėlytę slaptą palikau.
Ji seka kiekvieną tavo žingsnelį ir aš sužinau kiekvieną darbelį, todėl aš matau ir viską žinau, ir sutartį pasiūlysiu tau: jei būsi berniukas rimtas ir geras, tavęs neaplenks mano dovana.

(visada norisi kokiu kitokiu kaip ir pavyzdiniu laiskuciu, bet niekur neradau, todel idejau-pernai savo grupes vaikams visiems tokius parasiu ir kiekvienam atskirai i namus isnesiojau, kad butumet mate kokie geri buvo, o koks dziaugsmas juos aplanke, kad gavo laiskuti)
Tesa.
Kaip gražiai parašyta wub.gif , super laiškelis thumbup.gif
PUPA13
Vau blink.gif gabumai,nu labai jau wub.gif grazu.
*sanel*
labai gražu wub.gif thumbup.gif
Christina
ideja thumbup.gif wub.gif
Betina
Čia yra keli Kalėdų Senelio santa2.gif laiškai vaikučiams: http://www.specialsantaletters.org/ChooseTheWords.html
Odinė
Labai graži čia išvystyta mintis wub.gif aš pati taip pat neesu gyvenime laišku nuo Senelio Šalčio gavus unsure.gif užtat norečiau, kad mano vaikutis ta džiaugsma patirtu rolleyes.gif
pasidalinkit prašau patirtimi, nuo keliu metuku jusu vaikučiai pradejo gaut kaledinius laiškučius wub.gif
ausrikeb
as taip pat nesu gavusi tokio laisko verysad.gif ,bet zinojau,kad tokie yra tik dabar buvau visai uzmirsus.butinai rasysiu,maniske dar per maza,bet kriksto dokrytei tai tikrai sukursiu koki laiskuti.aciu uz ideja ir uz nuorodas aciuks.gif sekmes visoms kuriancioms mirksiukas.gif
monini
Gražus laiškutis thumbup.gif wub.gif
Auks'iukė
sveikutes 4u.gif as ir niekada nesu gavosi is pacio kaledu seneslio laiskucio blink.gif bet pati vis rasydavau ir sakydavau kokia busiu gera, padesiu ir mylesiu visus ax.gif taip beskaitant sia temike tai taip uzsisavajojau smile.gif nors vaiku neturiu bet jau pagalvojau kadd mano vaikams senelis ir parasys laiskucius smile.gif NUOSTABI MINTIS, issivaizduoju kokie tuo metu vaikuciai buna laimingi ax.gif 4u.gif ax.gif 4u.gif
Atisa
Laišką jau parašiau, bet nežinau, kaip čia įkelti wordinį failą...
Papildyta:
Na, pabandžiau perkelti į Paint'ą, nelygiai gavosi, bandžiau išdidinti, bet liejasi tekstas, bet gal suskaitysit:4u:
Čia labai paprastas laiškutis, nes siunčiau draugiu vaikučiams, kurių didžiausiam - 4 metukai. Tad jei labai įmantrų tekstą parašyčiau, jie tikrai nesuprastų, kas ten parašyta. Todėl laiškas labai paprastas, bet vis tiek visi taip džiaugėsi, kad didysis berniukas sakė net miega su tuo laišku lotuliukas.gif O mažylė (2 m.), pamačiusi ir "Paslapčių sodo" personažus, net valgo kartu su "Opse Deize" tongue.gif
O šiaip turiu dar 2 laiškus didesniems vaikams, kuriuos pernai siunčiau, ten yra ta minėta "Gerų darbelių eglutė" ir laiškas visas kur kas skambesniais žodžiais, bet jis kitame mieste, pas mamą, tad galėsiu kai nuvažiuosiu, ir jį nuskenuoti ir įdėti.

O dabar gal kam pravers šitas patiems mažiausiems Senio Šalčio gerbėjams 4u.gif

1 lapas:
user posted image

2 lapas:
user posted image

Vokas:
user posted image

Papildyta:
Jeigu kas siųsit, galėsiu atsiųsti Wordinį failą, kur viskas gerai matosi. 4u.gif
lialytia
Įdėsiu keletą laiškučių, kurie atkeliavo iš užsienio (Santa Claus, North Pole, Hoh Oho, Canada ) 4u.gif Gal kam pravers ax.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atisa
-Lialytia- ačiū už laiškučius, kai kurias idėjas panaudojau kituose savo laiškučiuose. Dar sugalvojau parašyti laiškus nuo Kalėdų Senelio draugėms ir jų vyrams humoristine forma lotuliukas.gif Jei bus susidomėjusių, kai baigsiu, galėsiu įdėti 4u.gif
PUPA13
o man nei vieno laiskelio nerodo verysad.gif ,o taip laukiau verysad.gif
Atisa
Turbūt kažkas atsitiko su radikal.ru puslapiu. Gal žinot, per kokį dar psl galima kelti foto? Įkelčiau iš naujo. Nes vakar tikrai matėsi ir mano, ir Lialytias, pati mačiau, buvo viskas ok.
mmuch
QUOTE(Atisa @ 2009 11 24, 00:49)
Jeigu kas siųsit, galėsiu atsiųsti Wordinį failą, kur viskas gerai matosi. 4u.gif
*

Noriu sesers mergytei nusiųsti.

Kaip šaunu kai yra tokių kūribingų žmonių ir kuriems negaila pasidalinti savo kūryba su kitais.

Atisia, tu šiemet turbūt esi Kalėdų senelio elfas newyear.gif

--------------
Žinutė redaguota. Ištrintas prašymas atsiųsti informaciją į elektroninį paštą. Moderatorė
Atisa
QUOTE(mmuch @ 2009 11 24, 14:16)
Gal galima būtų word formatu, mano paštas :editmk@gmail.com
Labai ačiū.
Noriu sesers mergytei nusiųsti.

Kaip šaunu kai yra tokių kūribingų žmonių ir kuriems negaila pasidalinti savo kūryba su kitais.

Atisia, tu šiemet turbūt esi Kalėdų senelio elfas  newyear.gif
*

Išsiunčiau 4u.gif

Nėra už ką! Laimingų Šventų Kalėdų!

(Aš kai atsimenu tą džiaugsmą, kai gaudavau Senelio laišką, tai man net šiurpuliukai nueina, todėl tikrai norėčiau, kad dar daugiau vaikučių patirtų tą džiaugsmą ir vėl atgytų Senio Šalčio dvasia wub.gif ")

Vakare jei bus kam įdomu, įdėsiu ir Senelio laiškus suaugusiems, siunčiau draugėms ir jų vyrams, tai jiems labai patiko, viena draugė sakė, kad vyras juokėsi iki ašarų, o kitos vyras sakė, kad ir jį užplūdo tas vaikystės jausmas, atnešė žmonai kavos į lovą, kad galėtų nuspalvinti vieną "Gerų darbų eglutės" žaisliuką lotuliukas.gif
lialytia
Keliu dar kartelį 4u.gif
Laiskas 1
Laiskas 2
Laiskas 3
Laiskas 4
Foto per didelės įsikėlė ir iškraipė puslapį, tad įkeliu nuorodas mirksiukas.gif
Svajūnė

! 
Jei norime, kad vienas ar kitas narys į elektroninį paštą atsiųstų dominančią informaciją, elektroninio pašto adresą prašau rašyti ne temoje, o asmeniškai tam nariui.

Atisa
Mergaitės, nebeprašykit atsiųsti į el. paštą, atsiverskit praeitą puslapį, jau viskas matosi forume, visi laiškučiai 4u.gif
Atisa
QUOTE(Christina @ 2009 11 24, 18:41)
raso kad si nuoroda neveikia  verysad.gif  cray.gif
*

Vakare įkelsiu per kitą svetainę 4u.gif O dabar tuoj įdėsiu dar kelis pavyzdėlius.

Čia iš Maximos gautas 4u.gif
Papildyta:
http://i47.tinypic.com/rgz9m8.jpg

Papildyta:
Čia aš pernai sesytei siunčiau 4u.gif Tik gaila, neturiu spalvoto varianto verysad.gif

http://i49.tinypic.com/2wp2y2p.jpg
http://i50.tinypic.com/jp7k8h.jpg
zvoruna
Aš tai norėčiau adresiuko, kur būtų galima nupirkti vaikui Klėdų senelio laišką ir jam atsiųstų. Nors... dabar paskaičiusi tėmelę manau, kad daug prasmingiau pačiai sukombinuoti ir parašyti.
Atisa
QUOTE(zemgala @ 2009 11 24, 20:09)
Aš tai norėčiau adresiuko, kur būtų galima nupirkti vaikui Klėdų senelio laišką ir jam atsiųstų. Nors... dabar paskaičiusi tėmelę manau, kad daug prasmingiau pačiai sukombinuoti ir parašyti.
*

drinks_cheers.gif Visiškai sutinku, kad Senelio laiškas daug šiltesnis ir artimesnis, jei gautas ne šablonas, o individualiai vaikučiui rašytas wub.gif
Betina

lialytia, Atisa, labai gražūs laiškeliai vaikučiams wub.gif Laukiam Kalėdų Senelio laiškų suaugusiems!
monini
Vakar jau gavo mūsų dukra laiškelį. Gavo dyyydelį spalvotą, labai gražiai žėrintį voką, o jame laiškas (gražučiukas senis besmegenis apklijuotas dirbtiniu sniegu, su tikrom sagom bigsmile.gif ) Laiške buvo rašomi gan asmeniniai dalykėliai, kad įsitikintų, kad laiškutis tikrai skirtas jai. Nukopinau idėją apie skruzdėlytę iš "Nykštuko laiško" (AČIŪ vienai forumietei thumbup.gif ), tai dukružė iki šiol vaikšto labai atsargiai, kad neprimintų skruzdėlytės lotuliukas.gif Laiške buvo idėti keli saldainiukai, kai bus liūdna ir užduotėlės (atspauzdintų nespalvotų piešinukų susijusių su Kalėdom, kuriuos reik nuspalvint iki Kalėdų, maži piešinukai, kuriuos reiks priklijuot ant kartono, išsikirpt, nuspalvint ir pervėrus siūlų galės pasipuošt kambarį ar eglutę. Iki švenčių susitvarkyti visus žaislelius, aprengt visas lėles.)

Labai nudžiugo ir taip ruošiasi šventėm wub.gif thumbup.gif Nuostabi idėja, tikrai verta mamytėms pasistengt drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
KAMANĖ
Apie kokį nykštuko laišką šnekate? 4u.gif
PUPA13
Yra tema nykstuko laiskas smile.gif irgi labai grazus thumbup.gif
mmuch
Atisa[I], kaip ir sakiau tavo idėja super.
Aš vakar net apsiverkiau kaip mano mažoji mergaitė (ji pirmokė) sureagavo gavusi laišką. jos akys degė iš laimės ir nežinios kaip tai ji dar neparašė laiško Seniui o ji jau gavo jo parašytą laišką.Puolė skambinti močiutei pasakoti kas tam laiške parašyta.
Mano vyresnioji (jai 13 m.) buvo taip pat labai nustebusi, nors ji viską jau puikiai žino kas dovanas nuperka ir t.t. Ji taip pat rašė laišką seniui, mano vyras sako parašyk ir jai laišką , matai kaip vaikas nustebo ir truputi nuliūdo.
Tad nusprendžiau laišką parašyti ir mano pirmokėlės klasei, tokį didelį kad galėtų pasikabinti klasėje. Gi yra jų klasėje ir tokių vaikų, kurių tėvai nelabai rūpinasi suteikti Kalėdinio džiaugsmo akimirkų.

Koks popieriaus lapelis vaiko gyvenime reiškia didelį stebuklą.

Beje laiške rašiau , kad mano mergaitė buvo labai gera ir tvarkinga, tai žinote ką ji vakar vakare poarašė laiške Seniui, sako, aš ne visada buvau gera. Net nusijuokiau kaip galima vaiką gražiais žodžiais priversti prisipažintio.

Tad tikrai visiems patariu parašykite savo vaikams po laiškeli nuo Kalėdų senelio.
undine
aš pati irgi gaudavau laiškus ir savo vaikams kasmet rašau hihihi.gif Tikrai labai daug džiaugsmo jiems suteikia thumbup.gif
tai šiandien jau sulauks laiškučiu thumbup.gif
o vakar Norfoje su vyru radom nerealu dalyka thumbup.gif ogi saldainių dėžute, ant kurios parašyta laiškas nuo Kalėdų senelio, ir forma tokia panaši thumbup.gif ten ir vaiko varda užrašyti galima thumbup.gif Tai va, atplėšiu atsargiai ja, nes ir štampas net yra, ir idėsiu i dėžutes laiškus, ir saldainiu kartu dar gaus thumbup.gif thumbup.gif
liepaegle
Kalėdų dvasia nuostabus dalykas wub.gif nuo vaikų gimimo siunčiam Kalėdų seneliui laiškus, ir labai džiaugiamės gavę atsakymus bigsmile.gif mažylis, aišku, dar nieko nesupranta, bet didesniam jau labai įdomu, su tokiu užsidegimu postringavo man, ką turėčiau perduoti seneliui, tad įsivaizduoju, koks džiaugsmas apims, kai gaus atsakymą rolleyes.gif
monini
QUOTE(KAMANĖ @ 2009 11 25, 17:46)
Apie kokį nykštuko laišką šnekate? 4u.gif
*

Jei dar neradote va čia yra http://www.supermama.lt/forumas/http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=519019 thumbup.gif
FREEJA
labai grazus laiskuciai,aciu uz idejas,kurybingom mamytem. 4u.gif wub.gif
aurikyte
Super laiškelis thumbup.gif
Manau vaikams turėtų labai patikti..... Reiks ir man pamėginti savo žiogeliui atsiusti ką nors panašaus mirksiukas.gif
beibis
QUOTE(Atisa @ 2009 11 24, 02:14)
-Lialytia- ačiū už laiškučius, kai kurias idėjas panaudojau kituose savo laiškučiuose. Dar sugalvojau parašyti laiškus nuo Kalėdų Senelio draugėms ir jų vyrams humoristine forma  lotuliukas.gif  Jei bus susidomėjusių, kai baigsiu, galėsiu įdėti  4u.gif
*

įdėk būtinai ką sukūrei draugėms ir jų MB 4u.gif
NI-KO
gera ideja thumbup.gif
saide
Man si ideja irgi labai patiko tai ir paraseme laiskuti nuo nykstuko, bet kas gailiausia vaikui tai nesukele jokios nuostabos kazkaip visai be reakcijos perskaite pasiziurejo ir padejo .... nu bent jau maniskis.... gal Jusu vaikai sureaguos....
soho11
QUOTE(NI-KO @ 2009 11 30, 03:37)
gera ideja  thumbup.gif
*

na nezinau gal dar maziukas o be to nereikia labai nuliusti kad vaikas nesuregavo-kitais metais pabandykit-ir siame laiskutyje turi buti ne tik vien tik zodziai bet ir paveiksleliai atitinkantys laisko tema-taip vaikams ir idomiau-mes pernai su sunum ji gavome-tai sunus tos skruzdelytes po namus visa menesi ieskojo ir vis klausinejo, kokio ji dydzio kaip atrodo ir t. t. todel pamaciusi jo reakcija surizikavau suzais su savo grupes vaikais-aisku buvo ir tokiu, kurie lygiai taip pat nesuregavo, o buvo ir tokiu kurie suregavo(bent teveliai taip pasakojo, nes ju reakcijos as nemaciau-ir kt. mamytes net aciu pasake uz ideja). Tai ir pasikartoju-jei jus sureguojate labai graziai tai nereiskia kad ir jusu vaikas taip sureguos(aisku mes tikimes tik mieliausio ir graziausio)!
saide
QUOTE(soho11 @ 2009 11 30, 14:51)
na nezinau gal dar maziukas o be to nereikia labai nuliusti kad vaikas nesuregavo-kitais metais pabandykit-ir siame laiskutyje turi buti ne tik vien tik zodziai bet ir paveiksleliai atitinkantys laisko tema-taip vaikams ir idomiau-mes pernai su sunum ji gavome-tai sunus tos skruzdelytes po namus visa menesi ieskojo ir vis klausinejo, kokio ji dydzio kaip atrodo ir t. t. todel pamaciusi jo reakcija surizikavau suzais su savo grupes vaikais-aisku buvo ir tokiu, kurie lygiai taip pat nesuregavo, o buvo ir tokiu kurie suregavo(bent teveliai taip pasakojo, nes ju reakcijos as nemaciau-ir kt. mamytes net aciu pasake uz ideja). Tai ir pasikartoju-jei jus sureguojate labai graziai tai nereiskia kad ir jusu vaikas taip sureguos(aisku mes tikimes tik mieliausio ir graziausio)!
*

na maniskis 6 metu tai gal jau perdidelis, o laiskutis buvo tikrai grazus su paveiksliukais visokiais ir nykstukas su dovanele, nu tikrai neliudnas, smile.gif nu bet gal vaikas toks ... smile.gif ir dar su teciu is pasto dezutes iseme jam labiausiai patiko kad kazkas jam parase o kad nykstukas cia atsiune ir t.t tai jam tikrai nebuvo idomu...

jolax
Nu net susigraudinau kai paskaitinejau apie Kaledu Senelio laiska vaikuciams. man net tokia mintis neatejo. Su suneliu kaledu seneliui laiksa jau paraseme. dabar labai noreciau padaryti jam ispudi ir parasyti jam laiska nuo senelio. sakykite man kvailai, o kaip reikia atsisiuti tik grazu lapa,(su tais Kaledu senio paveiksliukais) o jau teksta paciai irasyti. Ar kaip cia viskas daroma. Ar kazkur rasti tuscia lapa ir paciai kompu irasyti teksta. Nelabai gaudausi tokiuose dalykuose, o taip noriu parasyti ...Padekite
monini
QUOTE(jolax @ 2009 11 30, 17:53)
Nu net susigraudinau kai paskaitinejau apie Kaledu Senelio laiska vaikuciams. man net tokia mintis neatejo. Su suneliu kaledu seneliui laiksa jau paraseme. dabar labai noreciau padaryti jam ispudi ir parasyti jam laiska nuo senelio.    sakykite man kvailai, o kaip reikia atsisiuti tik grazu lapa,(su tais Kaledu senio paveiksliukais) o jau teksta paciai irasyti. Ar kaip cia viskas daroma. Ar kazkur rasti tuscia lapa ir paciai kompu irasyti teksta. Nelabai gaudausi tokiuose dalykuose, o taip noriu parasyti ...Padekite
*

Kažkur forume buvau radusi tokią nuorodėlę, bet man nebereikėjo, tai gal padės jums http://office.microsoft.com/en-us/template...33.aspx?stt=101
4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.